Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, je. A pokud by existoval ještě SKIDROW rls, tak by to byl dupe, pokud by se nejednalo o PROPER, INTERNAL, apod. Proto jsem zmiňoval scénu. Tak se nejdřív laskavě zamysli, blbče. A když to nepomůže, tak příště čti víckrát.
  • Za 12 600,- poskladas PC, ketry zvladne pecky na max detaily?? Vitam te, pane McGyver :)
  • V první řadě vývojáři upozorňovali, že s vývojem na PC mají nulové zkušenosti. Tak se nechovej jako kdyby někdo někomu matlal med kolum huby. Navíc jsi byl jeden z nejaktivnějších, když se řešila ta petice. Tu hru sis de facto vydupal, tak zaplať, nekidej a hraj, do prd_le.
  • FLT je scenovy release zase dalsi radoby chytrolin co tady pise bludy.
  • Jack1947
    Ohoh, tak 1024x768 na 107cm to bych asi nerozdychal... Takze jedinwe dobre spatne pro tvurce. (Ano zahrnou to do pozdejsich patchu). Presto tahle hra neni nic pro mne mam rad normalni Rpg, kde se clovek nemusi zabyvat tim jak zabit na zacatku 20metroveho bosse aniz by byt jedinkrat neumrel.)
  • Diky
  • Veskoslav
    A navíc když jsem pročítal ty kecy, co měli vývojáři, jak se věnují pc, tak výsledný produkt je katastrofa. Když srovnám Zaklínač, co se převedl na XBox a pak Dark Soul, co to měla opačně, tak jde vidět, že pc-konzole a konzole-pc je naprosto něco jiného.
  • Nelisi ? Ja nepsal ze se nejak lisi.
  • Do prdele, když už pirátíš hry jako vocas, tak by ti mohlo docvaknout, že těžko bude FLT verze a ještě (fake) SKIDROW. Ach, ty veřejný torrenty a jak fungují scéna nikdo netuší. Hlavně že za to nemusím platitl.
  • Ne kazdy se spokoji s TN aceráčem. Za grafiku vyvalit 300€ to jó ale koupit poradnej monitor to uz né, boze chran si nekde pucit optickouk sondu a zkalibtovat si ho, hlavne ze je to full há dé, ma to kontrast mliardu k jedné a odezvu 0,1 milisekundy, ale ze je obraz k blití to mi neva!
  • DXfix 0.2 http://blog.metaclassofnil.com/?p=101
  • RockStar
    Dostal jsi mě:) Špatně jsem se podíval na časy:)
  • irdzi
    Jestli dobre chapu, tak je to Taurus demon a ne ten tutorialovej. Ti zaSPOILERuju: skoc na nej z te hradby kde sejmes ty lucistniky...to mu hafo ubere a pak pouzivej hodne firebomb. Nebo pouzij humanitu a privolej si nejakyho pomocnika ... Smutne to obcas je - ja u Capra demona poprvy chcipal skoro celej vecer hrani ... ver mi ze vim, co to je frustrace:))
  • Kozy
    samozřejmě že ne, nejsem truhlík, jen jsem to chtěl ještě zkusit.
  • Mne by sttacil trainer na nesmrtelnos :D:D (Je to vtip. Jen davam vedet nez mi nekdo bude nadavat do zpropadenych cheateru)
  • Moje reakce přišla 3 minuty před tvým komentářem, takže jsem si to mohl jen stěží přečíst... *15*
  • miker17
    Vyvojaři musí mít znalosti PC platformy protože hru na konzolích 100% neudělají.....v jakémsi článku o tvorbě her bylo napsáno že hra i když je pouze pro konzole její Pre-Alfa a Alfa musí být spustitelné a hratelné na PC.
  • jo ja vim jak ho zabit. jen proste vzdycky kdyz utikam zpet na zebrik ze vylezu na hradbu abych mu mohl skocit na palici tak musim projit pres nej no a kdyz chci proskocit kotoulem mezi jeho rukou a nohou tak se to proste obcas zadrhne uplne nesmyslne a u takove hry me to proste neuveritelne vadi. Nevadilo by mi to tak moc kdyby mi neubiral pomalu cele HP a nemusel bych pak porad jak hlupak vbijet ty lebkouny od zacatku. po 5. uz mi z toho preskakovalo v palici. Ale proste to tak asi ma byt tak dobre ja to respektuju.
  • RockStar
    Jo:) Ten patch z toho udělá jinou hru se 100x větší hratelností. Věř mi:))
  • smejki
    tyhle porty jim dělal někdo jinej?
    PC
    - Sword of Moonlight: King's Field Making Tool software - JP: March 16, 2000
    - Ninja Blade - US: October 31, 2009

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší