Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přepnuto na 1280x800, vypnutý motion blur a v pohodě, většinou se to drží na těch 30 fps (podle mě je to docela hratelné) a přitom to podle mě vypadá lépe než na PS3.
  • Jj gw2 zacnu zejtra parit
    K dark soul ted sem videl bitku s Ciaranem Lords of blades miniboss a husty hlavne to co z neho vypadne
  • Tak sem to nainstaloval na STEAMU (tzn. koupeno). Má to kromě steamu i Games for Windows "ochranu". Zapnul sem to na rozlišení 1920x1080, měl sem 24 FPS (zjištěno přes FRAPS). Bylo to docela nehratelné, když sem chtěl snížit rozlišení aby to o pár FPS teoreticky poskočilo (i když mám na tohle PC více než dostatečné), tak hra spadla a konec. Toť zatím mé první dojmy.
  • "Tu hru sis de facto vydupal, tak zaplať, nekidej a hraj, do prd_le."

    Tak to jo. *1* *1*
  • A? Na tebe jsem nereagoval...
  • Malleth
    Jestli je rychlej jak Gwyn, tak to potěš.*13* Já sem ho v akci ještě neviděl. Chci se nechat překvapit, nicméně z toho co sem viděl budou noví bossové minimálně stejně skvěle navržený jak ty v původní hře. Třeba ta bílá Chiméra vypadá výborně. No...bude to dlouhý čekání, ale věřim že GW2 a Dishonored to trochu zkrátí.
  • Veskoslav
    Co to meleš za srračky? Ano zaplatil jsem. A to, že to je "zmetek", to je nakonec dobře? Jako držíme se hesla: Shut up and give me money?...
  • Keyz
    To ale pak přistoupíš na to,že to mohou vesele pokaždé odfláknout.Když použiješ to co asi chtějí i když by si nemusel.
  • Tady někdo nepochopil, jak to Cahir myslel *7*
  • Sympatak to je ale bude pekne tuhej co jsem vydel gameplaye tak je rychlej jako gwyn a nede ripostovat na ng+ to bude poradnej vorech :) tesim se i na ostatni bossaky hlavne darklurkera na screnech vypada drsne
  • tak jednodusi je mit por takove hry po ruce xbox gamepad for pc *3*
  • Malleth
    Na to DLC se těšim moc. Artorias vypadá jako sympaťák.
  • LTM3
    Právě oficiálníma se řídím :D O tom že existují takové patvary jsem neměl tušení.
  • Souhlas tahle hra na pc nemela vzniknout cekam na dlc Artorias of the abyss kterej me prida do my ps3 verze ten novej obsah co je na pc a budu spokojenej
  • Keyz
    No dle možnosti co jsou v menu to určitě šlo udělat na klávesnici normálně.Není třeba z toho dělat hru která bez externího ovladače prostě půjde špatně hrát.
  • Dekuju za rady nicmene hra uz sla z disku. Snad si ji ostatni uziji vice nez ja. Hrat to dele tak mi praskne cevka v mozku tak radeji ne :-)
  • Keyz
    Debilita.Asi byl strašné složitý problém udělat aby ti to zobrazovalo to co máš nastavené v ovládaní na klávesnici.
    Tedy například zmáčkni mezerník + w.
  • Bavi ma to, ale to ovladanie je otrasne. Horsie portnute ovladanie som snad nikdy nevidel. A ano.. ovladanie sa da zmenit, ale skuste spravit jump attack alebo nieco podobne ked v hre vam pise press left stick + RB .... ako sa ma podla toho clovek orientovat?
    A kto vymyslel, ze menu je nabindovane na "end" namiesto "esc" ??? :D:D
  • Malleth
    Měli se na PC konverzi radši vykašlat a udělat rovnou další díl. Po dohrání Dark Souls mě už nic tak nechytlo, možná s výjimkou první poloviny Dragons Dogma
  • Aha omlouvam se spatne jsem to precet. A blbce si rikej doma tatovi ten je na to mozna zvyklej ale ne me ty smrade tak se uklidni. Jak kdyby ses ty nikdy nespletl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší