Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je samozřejmě úplně úchylný OT :-), ale "vymyšlení nového obsahu" je interpolace i extrapolace... ten upscaling jde nazvat obojím způsobem, záleží, jak se na to člověk dívá a co bere jako tu "veličinu" - je to extrapolace obrazu jako celku z menšího do většího rozlišení, pixely toho nového obrazu ale vznikají interpolací pixelů z toho menšího rozlišení.
  • Chvalabohu to ide i s Rumblepadom. Inak by ma asi j*eblo...
  • Mam taky logitech rumblepad a hra s nim funguje, ale nektere tlacitka jsou prehazena nebo nemusi reagovat (podobny problem jsem mel s Arkham City) nastesti existuje reseni: Xbox360Cemu - emuluje tlacitka gamepadu ze se tvari jako original xbox360 controller. Zatim funguje skvele i v Dark Souls *3*
  • USER47
    Interpolovaný. Aby bylo extrapolovaný, muselo by si to tam vymejšlet novej obsah.

    edit: kecám, asi máš pravdu:)
  • extrapolovany :)
  • dekuji
  • Tak tomu se říká epic fail! *7*

    Ještě dotaz na lidi co to hrajou. Jak je to s podporou gamepadů? Pojede to i se starým Logitech Rumblepadem nebo to zase podporuje jen XBOX gamepad a kompatibilní?
  • Nato ze on je vocas a pirati, ty o tom vis nejak moc, takze urcite nepriatis.
  • to už jsem taky zkoušel
  • VonHayek
    Zdravím! Mám hru rozehranou s gamepadem Logitech F710, který ale původně fachat nechtěl a proto jsem si sosnul poslední free verzi Xpadderu a profil pro gamepad. Vytvoření mého ideálního rozložení kláves pak už bylo hned.

    Pokud by to někdo využil, tak sosejte na http://uloz.to/xq9FVtX/xpadder-pro-dark-souls-zip

    Upravujte samo jak je libo a nezapomeňte na klávesy pro změnu levé/pravé zbraně, předmětů a magie, tuto čtveřici už jsem na pad nenarval a mám jí tak na klávesnici.

    EDiT: zmíněné 4 klávesy jdou v pohodě ve hře namapovat na šipky=křížový ovladač ... že mne to hned nenapadlo. *7*
  • USER47
    O kus níž máš link v jednom z příspěvků od uživatele sxg
  • prosim o radu, kdyz hraju tak tam mam porad sipku mysi, jak se toho zbavit?
  • Jazz
    @Veskoslav: AC má naprosto normální ovládání...
  • Malleth
    Jediný co mě napadá zkusit hrát chvíli v offline režimu, jestli to není připojením.
  • AMD AthlonII X3 460, 8GB RAM, GF GTX 560
  • CRT, hrávam na 1280x1024-85Hz, počítač je lepší, ale hrávam predovšetkým staré hry.
  • Mám jeden problém. Koupil jsem si Dark souls na PS3 a i přes všechny aktualizace se to při fightech s bossama docela laguje. Nevíte čím to může být? Jinak PS3 mě jede v poho a nic jinýho se nelaguje a ani Blueray není poškrábaný.
  • RockStar
    Jaký máš monitor?
  • Gojira
    Eh... CDprojek Red taky neměl zkušenosti s Xboxem a dopadlo to výborně.
  • Tak celkom v poho, ovládanie K+M je zmršené ako v DRIV3Rovi, ale dá sa na kompletku prestaviť, jediné čo ma fkt sre je tých 60Hz, oči mi blikajú ešte teraz. Zabila ma nejaká guľa zo schodov. Ja kupujem, nie je tam nič také čo by som nezažil v starých hrách, idem si sadnúť k manuálu a prestaviť to ovládanie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit