Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Počkejte po delším hraní, lockování nepřátel je u Dark Souls kruciální záležitost. Stačí na sekundu nastavit záda a může to znamenat smrt
  • Ze by zrovna v Darks Souls slo lehce otacet s postavou mysi bych moc nerekl. Doufam, ze na tohle vyjde nejaky skutecny patch nebo fix. Na padu je to samozrejme OK, ale pohyb s mysi je udesny.
  • A to má dopad na audiovizuální stránku?
  • hnoj fail konzolovy port hnusny nahovno ovladatelny gtfo
  • Keyz
    V nastavení si to můžeš předělat to není problém...Ten lock se mně moc nevyhovuje,sice se pak snadno trefím protože se postava otáčí za protivníkem,ale nevidím co je okolo a abych utekl musím zase ten lock zrušil.
    Ten přehled pak není dobrý.Vůbec to "Locknutí" nepřátel má smysl na kozolích kde se nejde tak lehce a rychle otáček jako u myši.
  • Až zazvoníš na oba zvony, tak se ve firelink shrine objeví nová NPC u které můžeš prodat věci za duše.
  • zmačknutie koliečka myši lokne pohľad aj najblišieho súpera, takže môžete skákať aj ustupovať a dívate sa mu stále do očí.
  • F9 sa vypína a zapína kurzor
    Nevie niekto, už som stretol 2 obchodníka /3 predával tie gestá/, ale nemôžem mu nič predať, či je niekde spešl predajca, ktorý má tú možnosť?
  • Supr, díky moc všem za reakce. Je to škoda, že ten port není úplně ideální, protože jsem se po mnoha letech těšil na pořádný RPG. Další varianta asi je si pořídit gamepad, ale do toho se mi moc nechce.
  • Keyz
    Je dobré se podívám sem http://forums.steamgames.com/forums/showthread.php?t=2900321
    Tam jsou odkazy na tipy kde je napsáno hodně k tvorbě postav a hlavně co který atribut dělá-Ve hře to není....
    Také tam je věc na lock cursor.
    Pak se dívat sem http://blog.metaclassofnil.com/ tam je zase úprava grafiky a podpora normálního rozlišení.Zatím každý den tam vyšla nová verze.

    Pak nějak předem nastavit ovládaní abych ses nedivil jak to je hovadské.
    Když to uděláš je méně debilní ale stejně debilní.FPS je uzamknuto na 30 to je při nějakém efektu naprostá bomba a postava se netočí dle myši (to snad řeší lock cursor).Tedy musíš nějak zaměřit protivníka a pak zase nevidíš co je okolo a změní se trochu ovládaní.Prostě mnohem horší je tohle řešit než mlátit protivníky (když náhodou se povede to co chceš).
    -
  • Uz jsem na to prisel jak se skace. Musis drzet mezernik a jit dopredu a potom mezernik zmacnkout jeste jednou.
  • Je manuál, ja som to prestavoval podĺa toho, a skákať sa nedá, iba aka Zaklínač medzerníkom.
  • Ja to delal sipkama na klavesnici ale zase nemuzu prijit na to jak se skace.
  • Já se bohužel zatím nebyl schopen dostat ani přes tvorbu postavy :(
    Může mi prosím někdo poradit (rád bych to hrál na klávesnici) jak se při tvorbě postavy otáčí s charakterem? Nejsem schopen přijít na to, na co je namapováno RS rotate. Předem dík.
  • Tusim defaultne pod "O". Nicmene ja to zatim hral hlavne na padu na kterem dokud nevyjde nejaky mouse fix je to preci jen o necem jinem.
  • Jj, uz to docela i oku lahodi, jinak ctvrta verze fixu pridava i DoF.
  • misho8723
    Ja som zatiaľ vcelku spokojný, kamera nerobí problémy (zatiaľ), súbojový systém dobrý, aj keď trochu to rozloženie kláves ani na gamepade mi neprídu úplne ideálne - obyčajne bývajú pred útok - silný a normálny - tlačítka X a A alebo B, ale tu to namapovali na RB a RT, čo je podľa mňa len zbytočné komplikovanie.. grafika potom móde úplne v pohode, aj keď niekedy to trochu hapruje s fps, ale inak hra je stabilná, nepadá, žiadne bugy okrem možno trochu otravnej fyziky mŕtvol, ktoré sa pletú pod nohy, ale je to v pohode.. zatiaľ to hrám na upirátenej verzii hry, ale idem si to kúpiť, keďže vidím, že hra ide v pohode a mám gamepad, a ku tomu ešte je ku krabicovke hry pripojená aj knižka s obrázkami, bonus DVD, soundtrack, pohľadnice, plagát, tak to je vcelku dobrá kopa bonusov ku obyčajnej krabicovke..
  • misho8723
    Ak si si stiahol ten patch-mód od toho fanúšika na to rozlíšenie, tak kurzor myšky sa dá vypnúť klávesou F9..
  • S tim modem ta hra vypada fakt docela hezky. Ma to pro me dobre stravitelnou stylizaci a taky uz chapu co se na tom vsem tak libi. Je to fakt tezky.
  • uznavam je to pravda , dnes jsem si byl koupit v alze gamepad a zazitek z hrani je fakt trochu nekde jinde :) ted se peru s grafikou a vecer snad uz konecne poradne zaparim :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit