Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prečo sa mi zdá že games.cz sa zamilovalo do sleeping dogs?
  • RockStar
    Jo toho se bojím nejvíc toho ovládání. Intuitivita bude asi neznámý pojem.
  • 1. boss padne do par vterin pokud vis jak na to. napr. pyro ma sekeru, tak ji chytnes obouruc a das utok s vyskokem (viz. tutorial) jak na nej skaces a demon dostane poradnou slupku, pak ho snadne dorazis
  • Kozy
    No, tak jsem to zkusil, dost jsem se na to těšil ale jsem nehorázně zklamanej, no ještě to zkusim s tim patchem.
  • RockStar
    Myslím, že kdyby jsi četl co píšu, nemusel si napsat zcela zbytečnou reakci jako je tahle ;)
  • Hrál jsem zatím asi 90 minut (prošel jsem asylum a pak ještě kousek k dalšímu bonfiru, potkal jsem draka) a jsem nadšený. Podmínky - gamepad (nejlépe ten X360), nějaká rozumná sestava (žádné dělo to ale asi být nemusí) a nemít vyloženě smůlu (podle reportů se to třeba někomu nesmyslně strašně seká atd., tohle ale budou spíš ojedinělé případy). Na rozlišení je ten patch, už jsou v něm opraveny i texty, hrál jsem to ze začátku bez něj a nijak mě ten upscaling do očí nebil (22" monitor) a bylo to poznat jen když jsem se zastavil a zkoumal, jestli tam ten upscaling je. Stejně tak 30 fps mi přijde ok, všiml jsem si toho jen když v jedné animaci těsně před kamerou velmi rychle proběhla krysa :-) Tyhle věci jsou ale dost individuální, někdo tvrdí, že ve 30 fps na pc nedokáže hrát... Vůbec nepopírám, že je ten port kostrbatý, je, hlavně to s tím upscalingem z malého rozlišení je úlet. Kromě těch technických omezení a divného ovládání na klávesnici ta hra funguje ok.
  • Jo ja uznavam ze je trochu chyba i na me strane ale proste to ovladani je prisernost. A proste kdyz musim uskocit dopredu pac jinam to nejde(uzka hradba)vidim misto uskocim a udelam kotoul na miste. Misto toho abych proskocil mezerou do ktere se ocividne vlezu tak se zaseknu a bos mi machnutim ubere vsechny Hp to mi prislo fakt smutne.
  • RockStar
    Nemusíš se ničím bránit:) Já jen abych věděl jaký je funkční torrent:) Od doby co mám DOTU2 nepotřebuju kupovat hry a to jich mám na steamu přes 40. Některé z nich jsem ani nehrál, koupil jsem si jen tak do sbírky, to samé na GoG.com tam jich mám asi jenom 6-8 a taky jsem některé z nich ani nehrál.

    Ale tahle mi přišla zajímavá na vyzkoušení.
  • Malleth
    Na grafice záleží, a ta je v DS skvělá. Na rozlišení až tak ne, pokud se to dá hrát v takovým pro který autoři tu hru dělali.
  • Ale tady není nikde problém s tím, že to má ošklivou grafiku jako takovou, tady jde o to, že to jenom upscaluje rozlišení 1024x720 a tudíž na čím větším monitoru to vypadá tím víc rozmázle a že to, co celé studio za měsíce portování nezvládlo, udělal jeden člověk za necelou půlhodinu. Navíc hra je normálně na Steamu, takže nechápu, proč by jí někdo nemohl už několik hodin hrát....
  • A ty si jako myslíš, že se cracklá verze nějak v technické stránce od originálu liší? *1*
  • MULTI9 ano hru jsem stahl. Chtel jsem zkusit jestli je to takovy brak jak se cekalo a ejhle je to brak. Utratit za toto 900 tak si hodim masli. Na svoji obranu napisu ze originaly kupuju posledni original je Guild wars 2 ktery jsem si predobjednal protoze si dle meho nazoru myslim ze to stoji za to a arenanet si moje penize zaslouzi a tak je podporim. Nicmene toto si opravdu nezaslouzi moje penize a uz ani moji pozornost. Nekoho to bavi ja rikam jen svuj rozhorceny nazor nikomu nevnucuji ze to nema hrat. Ovsm lidi co podepsali petici by si to meli koupit i kdyz je to nebavi uz jen z principu. Ja jsem o hru na PC neskemral takze je mi to jedno.
  • irdzi
    Frustrovane opakujes, ptze tu cast hrajes spatne. Je potreba si na tu hru zvyknout - necekej, ze po 5-10ti hodinach budes pan situace...Mec se ti zasekava o steny pokud je velkej a ty kolem sebe nemas prostor na rozmachnuti. Pokud mas tenhle problem u bosse, tak je potreba se stavet a uskakovat tak, aby ses do ty situace nedostaval. Technikcej klenost to nebyl ani v dobe, kdy to vyslo na konzole.... Ale souhlasim, ze ta hra proste neni pro vsechny, ale to neni zadna ...
  • RockStar
    A hrál jsi to? Nebo soudíš podle obrázků?:)
  • nie je to jedno? nic to nemeni na fakte ze je to absolutne nezvladnuty port, a co viac, aj samotna hra je v skutocnosti cela zle spravena, za toto vyhodit co by len 5 € je neskutocna strata
  • Hmm, děkuji. Třeba tu fosilizovanou pryskyřici někde prodám. *7*
  • RockStar
    Má tohle cenu vůbec komentovat? Ne.
  • na torrentoch je uz asi 2 dni...
  • RockStar
    A jakou verzi máš? MULTI9, Skidrow či FLT?
  • taky mi to vrta hlavou, chlapik, co to upravoval musel svuj patch slatat behem chvilky aniz by znal zdrojaky. Tohle From soft nezakecaji neznalosti pc platformy...jednoduse lajdactvi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší