Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erendiel
    *7*
  • tezko jde nejak rozumne nasimulovat boj mecem z fp pohledu, vzdycky to vypada proste divne a nerealne
  • tohle vypada spis jako doomovka nez COD...rozdil mezi obema je obrovsky
  • tak je to len hra, ale kazdopadne sa urcite pri boji s mecom stavalo ze niekto odsekol druhemu ruku , teda aj kost. Z coho plynie ze by si kostlivcovi ublizil aj mecom, nie ? *5*
  • ja by som nebol proti tomu, aby bacenie kostika mecom nespravilo nic, ale bacenie quarterstaffom alebo maceom alebo flailom nieco tomu kostikovi urobilo
    ale takeho zombika by bolo fajn bacit sekyrkou alebo mecikom
  • Sakra, já se tak těšim.. :DDD
    Nářez jak kráva, pokud k tomu udělaj pěkný skill stromy atd, tak si předobjednávám.. :D
  • Daniell605
    zrovna asi před nějakym půl rokem sem jí zase dohrál, doporučuju minimálně jednou ročně :D
  • To je black metal ! *16*
  • jo Dark Messiah, pro me to byla hra 11/10. Skopavani skretu ze skal, probodavani mecem, sekani hlav proste spousta dobrych vzpominek :D
  • MACHOgejmr
    Fakt byl tak dobrej? Hrál jsem jen kdysis demo.
  • Ja mam Dark Messiah medzi top 3 hrami co som kedy hral a prial by som si nastupcu tejto skvelej hry. Ale pri tomto trailery sa mi to zda byt vatsia sekanica. Mozno to ale bude dobre vybalansovane a priblizi sa k DM. Ja by som bol urcite za.
    Hlavne ze sa to aspon trochu rozhybalo s podobnymi hrami. Arkane by mohol zrobit pokracovanie. Je zrejme ze tento zaner maju v malicku(vid Dishonored). No uvidime ako to vsetko dopadne.
  • Call of Duty už několik let dělá téměř stejnou hru,akorát s odlišnými příběhy a prostředími (nic osobně proti tomu nemám) a to lidem tolik nevadí.Techland dělá ve stejném enginu jako Dead Island:Riptide hru ve které se nějaké příšery na vás vrhají podobně jako zombíci v Riptide a hned z toho lidé višilují *6* .....já osobně se na tuto hru velice těším,protože to vypadá prostě skvěle! *4*
  • ++ A neuvěřitelně podceňovaná...:(
  • MrSanta
    Jj, hlavně BRUTÁLNĚ *15*
    Bavíme se, doufám, pouze o videohrách *8*
  • MrSanta
    Díky za typ, ale mě schází rubanice z pohledu první osoby, aneb First Person Perspective *3*.
  • to bys ani neuzvedl *7*
  • Veskoslav
    Nevím proč, ale s chutí bych si někoho rozpoltil takovým dvouručákem. A je jedno jestli ho rozseknout vertikálně či horizontálně:-D
  • skus dark souls, tam jsou dobre souboje
  • Pánové, Techland dělal Dead Island, takže proto se Vám to zdá stejné.
  • MrSanta
    Ajta, to se mi docela zamlouvá. Když to budou lootavací orgie jako v Borderlands, několik charakterů s odlišným stylem hraní a stromem schopností, tak jim své penízky rád poskytnu. Rubanice v FPP mi docela chybí. Bacit kostíka přes kedlubnu obouručákem - to má pan Santa rád *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit