Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jarri
    prosiiiiiiiim,nech to je jak Dark Messiah. to bola jedna z naj hier.
  • Pamatuji, jak by ne.
  • Za sebe - těším se. Dead Island (původní) byl velice chytlaví a různá prostředí hře slušela - což by u fantasy mohlo vyjít ještě lépe. Jen doufám v mnohem rozmanitější (a účelné) RPG prvky namísto výroby zbraní (které si zde myslím odpustí). Graficky to vypadá slibně a boj na blízko mi vyhovoval už v DI. Jen aby to obsáhlo i onu "Diablovskou" mánii - tisíce různých předmětů, zbraní, zbrojí... Hellgate London i Borderlands u mne uspěli právě díky tomuto hledaní výhodnějších statistik a honbě za bodíky. Držím palce.
  • BoB.2
    Tohle mě uplně minulo ale vypadá to dobře, ja byl radši na Hexen.
    http://www.youtube.com/watch?v=X6I8hVaqmA0
  • Pamatuje ještě někdo Witchaven? *4*
    http://www.youtube.com/watch?v=rDmO2hv7oq4
  • Erendiel
    Však v nějákém článku bylo že na enginu Dead Islandu na tom někdo z Techlandu pracoval a zalíbilo se to a děljí z toho hru... na jednom záběru ve videu, jde vidět jak na něho nabíhá nějáký ghoul a on do něho kopne. Teď hraju riptide a animce ghoula a kopnutí je stejná jak zombie v riptide. Tím ale neříkám že to je špatné moc se na to těším :D jen že ten Dead Island v tom místama bude vidět.
  • Vypada to velmi zajimave.
  • Tushan
    dost mě to připomělo oblivion grafikou a dark messiash
  • steblo
    Ten prohližeč me uz fakt stve. . . zvetsim video, prehravani odznova a navic mi to po reklame hodi jeste error a musim cekat nez se to znova spusti nebo reloadnout stranku . . .
  • Huraayy : to ude proto ,ze to byl puvodne mod DIsland . Ted je z toho regulerni hra .
  • BoB.2
    Skyrim?
  • Ja teda ten dojem nemam. Spise jsem si vzpomnel na Hexena,to byla pecka.
    A jak uz nekdo nize psal,tak si nejde nevzpomenout taky na Dark Messiah of M&M.
  • Bohuzel v dnesni dobe se LAN podpora uz moc nenosi,coz je celkem skoda.
    Nicmene s originalkou neni moc problem si zahrat prez net, takze pokud kamaradi nebydli uprostred lesu / mocalu, kde neni internet, tak by nemel byt problem.

    p.s. osobne me daleko vice nakrkne, pokud MP u her treba jako FarCry 3 nenabizi dedikovane servery a misto toho hostuje jeden z hracu. To je podle me velky fail, to se ale HellRaidu netyka (tam nebude tolik lidi).
  • kubi-wan
    Vtipný je, že některý ty potvory jsou vpodstatě přeskinovaný zombíci z Dead Islandu, včetně pohybů a snad i zkuku, co vydávaj *1*
  • TheGGG
    Nojo další Techlandovka, mrazivý zabugovaný vítr z polska. Snad to nebude tak strašné protože to vypadá celkem dobře.
  • Trochu mi to pripomnelo bozarnu Hexena, to jsme v coopu dohrali nekolikrat.
    Pokud nabidne Hellraid i coop kampan, coz vzhledem k Dead Islandu verim ze ano, tak do toho jdu vsemi deseti!
    Snad jsem z videa dobre pochopil,ze bude na vyber vice povolani (bojovnik,mag a snad i neco dalsiho).
  • Proč to vypadá jak Dead Island ve středověkém fantasy ?
  • jj kdyz styl "diablovka", tak musi tam byt multak/coop. Taky bych uvital LAN podporu. Ne kazdeho bavi se biflovat jak nejaky multak v dane hre funguje, a prijit na to, ze si nemuzu jednoduse zahrat s pritelem na druhem konci dratu.
  • Nooooooo mě se to zatím líbí. Hodně mi to připomíná Painkillera s tou magickou holí, ale souboje na blízko s obouručákem jsou povedené, to se musí nechat. Také doufám v hezké lokace jako byly např. v Titan Questu. V nějakém hezkém chrámu nebo Egypt, nebo něco podobného. Také doufám v dobré Questy aby to trochu mělo nějaký ten příběh. Já se těším, snad z toho vyleze dobrá mlátička. *3*
  • Dark Messiah v novem kabatku. Pokud bude hratelnost na stejne urovni a hra bude obsahovat coop, beru vsema deseti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit