Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč? Proč mám běhat jak magor ve středověkém brnění se středověkým mečem nebo halapartnou v New Yorku budoucnosti? To jsou ti japonci opravdu na palici? Asi jo... *13*
    • Nauč se číst a pochopíš, ty SWTOR hráči.
  • Aneb jak pod3lat slibný RPG ve třech krocích (vlastně čtyřech):

    1) online only
    2) debilní scifi gimmick
    3) random generování obsahu
    4) přítomnost na jediné platformě
    *7*
  • To je ale silena slatanina. *15*
  • další rádoby cool rpg pro konzole. doporučuju zahrat starší pc záležitosti abyste videli jak ma rpg vubec vypadat. teším se na novy wasteland 2
    • Doporucuji ti si poridit konzoli, abys videl, jak ma rpg vypadat dnes - demon's + dark souls, dragons dogma, ni no kuni a i to diablo 3 je na konzolich lepsi.
    • Malleth
      Možná jak má vypadat podle tebe. To že takový byli RPG kdysi, neznamená že nemůže vzniknout RPG, který stojí na jiných základech.
    • kennyB
      Proč zrovna na pc??? Takovej Dark Souls je taky parádní rpg, mělo vyjít jen na konzole, ale pak si ho pcčkáři vybrečeli a tak nakonec vyšlo i tam *3*
      • Rhulad
        Tady bych moc Dark Souls nevytahoval. Zdejší kumunita je na tu hru poměrně alergická. Za prvé věšína nepochytila příběh jelikož není vyprávěn stylem pro blbečky ala Mass Effect. Za druhé většina nedokončila základní hru, o NG+++ nemluvě. Za třetí ji většina lidí na pc zpirátila čili jim odpadá pvp.
        • kennyB
          Já vím, že je pro tuhle hru zdejší komunita zaujatá, ale to, že Dark Souls nedohráli nemůžou házet na špatnost hry, ale jen na svojí neschopnost a netrpělivost. Je to škoda, je to fakt skvělá hra.
          • Veskoslav
            A co třeba naprosto sprasený port? Napadlo Tě i toto?:)
            • kennyB
              Bao: to je fakt. Tahle hra chce dost trpělivosti a pak se zvládne. Já např. dokončil NG s pyromancerem lvl. 93, ale znám týpka, co NG dokončil na lvl. 1. Na NG+ si už ale netroufnul *1*
            • Rhulad
              Veskoslav největší nepřítel Dark Souls pozor na něho. Kvůli hatu používal i více nicku, aby mě přesvědčil o opaku. Pamatuji si jeho legendární hlášku, že je to jen tupá rubačka a i Amalur je lepší hra. Pak v další diskuzi prohlašoval jak je Dark Souls skvělé.
            • Který je dávno vyřešený jednoduchým fixem. Ale tak chápu, že pro tebe může být těžký něco takovýho aplikovat.

              Co jsem viděl já, tak spousta lidí začala hrát Dark Souls a pak bučeli jak je to těžký a cry cry cry.

              No, tak to dopadá, když někdo hraje hry jenom proto, že se o nich mluví. Měli si zjistit, že Dark Souls je právě o obtížnosti.
            • port se tykal ovladani a ješte nečeho, na co zahy vyšli dva mody a pak naprosto bez problemu
            • kennyB
              To ne, koukal jsem na youtube na letsplaye od dvou různých pcčkářů a po dohrání této hry řekli: "byl to úžasný zážitek. Ještě zkusím ng+ kvůli všem achievementům. Tuhle hru bych doporučil každému, kdo má rád kvalitní rpg". Jen se jim to lépe ovládalo gamepedem. Takže spraseným portem to asi nebude.
        • Ronox
          Tak to jsem blbeček napůl. Bavilo mě vyprávění po drobkách a skládání si celku v DS, tak i vyprávění Mass Effectu. Nevím proč by hned měl být dotyčný blbeček, když se mu líbí filmové odvyprávění příběhu. To tvoje kastování podle jiných preferencí je vážně bomba *1*
  • TheGGG
    No jo vypadá to fajnově, určitě koupím. Směju se kolik se tady na diskuzi sešlo zase závistivých rýpalů. O příběh se nebojím, Japonci mají sice na první pohled zamotané, ale vždy perfektně promyšlené příběhy. PS4 těším se na tebe *14*
  • Kooperativni dark souls? Tak uz vim, co je moje nejocekavanejsi hra.
  • New York? Vzpomínky na minulost? No nevim jestli New York je zrovna centrum "středověké?" historie smýchané s fantasií... To se asi bude odehrávat v muzeu :). Pač jinak mě moc nenapadá spojitost New Yorku a středověku. Možná nějaké evropské město s aktuálně historickou minulostí by dávalo větší smysl.. Ale uvidíme. Ale tak assassinovi to tolik nevadilo. I když osobně musim říct, že jsem tu hru nesnášel kdykoliv mě vyhodila do "budoucnosti".. Osobně nemam moc rád míchání různých historických etap dohromady. Ale to je věc vkusu
  • Takže se to odehrává v budoucnosti, s technikou schopnou replikovat vzpomínky XXXXX let mrtvého člověka (asi ze zkameněliny duté lebky), jehož vzpomínky obsahují draky, elfy a podobnou fantasy verbež...Sci-Fa-Fi (Science-Fantasy-Fiction)...ty vole to je úlet...scénárista má evidentně přístup ke slušnýmu matroši )))

    Ale zajmavě to vypadá, né že ne .)
  • draci, brneni... vysvetli mi nekdo kde je ten new york ?:D
    Japici sou vazne maximalne jeti. *1* *15*
    Jinak to vypada jako next gen DS, fakt nice.
    ale NY budoucnosti ???WTF :D
    • Už to bylo vysvětleno dávno, hraješ za nějakýho týpka, co prožívá vzpomínky z dávné minulosti.
      • Magister_Peditum
        Já samozřejmě chápu, že se to okecá nějakou jinou dimenzí nebo něčím podobným, ale stejně... *3*
  • WTF did I just watch? (PS4 trailer)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit