Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže se to odehrává v budoucnosti, s technikou schopnou replikovat vzpomínky XXXXX let mrtvého člověka (asi ze zkameněliny duté lebky), jehož vzpomínky obsahují draky, elfy a podobnou fantasy verbež...Sci-Fa-Fi (Science-Fantasy-Fiction)...ty vole to je úlet...scénárista má evidentně přístup ke slušnýmu matroši )))

    Ale zajmavě to vypadá, né že ne .)
  • TheGGG
    No jo vypadá to fajnově, určitě koupím. Směju se kolik se tady na diskuzi sešlo zase závistivých rýpalů. O příběh se nebojím, Japonci mají sice na první pohled zamotané, ale vždy perfektně promyšlené příběhy. PS4 těším se na tebe *14*
  • Malleth
    Vypadá to hodně nadějně, ale ta hudba v traileru je vrchol nevkusu.
    Něco takovýho bych čekal v traileru na 4. pokračování Final Fantasy XIII (Vanille's Revenge?)
    • Souhlasím, hrát tahle "hudba" jako soundtrack přímo ve hře, tak by mi po chvíli praskla škeble. Jinak hra vypadá dobře a jsem zvědavej, jak si poradí s tím příběhovým zasazením.
    • TheGGG
      To jo, ta hudba je hnus. Jestli todle někdo poslouchá denně tak...
  • New York? Vzpomínky na minulost? No nevim jestli New York je zrovna centrum "středověké?" historie smýchané s fantasií... To se asi bude odehrávat v muzeu :). Pač jinak mě moc nenapadá spojitost New Yorku a středověku. Možná nějaké evropské město s aktuálně historickou minulostí by dávalo větší smysl.. Ale uvidíme. Ale tak assassinovi to tolik nevadilo. I když osobně musim říct, že jsem tu hru nesnášel kdykoliv mě vyhodila do "budoucnosti".. Osobně nemam moc rád míchání různých historických etap dohromady. Ale to je věc vkusu
  • Kooperativni dark souls? Tak uz vim, co je moje nejocekavanejsi hra.
  • Magister_Peditum
    To nevím, co se mohlo stát tak hrozného, že tady za 80 let budou běhat týpci v brnění z 15. století a mydlit se ohnivými draky. *15*
    • Začalo se dělit nulou *8*
    • God-of-War
      Je to propojeny s budoucnosti, takze tam urcite budou i nejaky fazory a hi-tech brneni.. Kazdopadne to bude hodne kruta gamesa.
      • Sakra, jdu si otevřít věštírnu. *3*
    • TheGGG
      Muselo nastat globální zdebilňování. Já tento jev pozoruji kolem sebe pořád.
      Jinak hra vypadá skvěle, jen doufám že tam někde nebude hlava sochy svobody to by bylo dost pošahaný.
    • Odhaluješ vzpomínky dávných časů, jak ti říká článek, kamaráde.
      • Magister_Peditum
        Tak to otočíme, kdy byli na území NY rytíři s draky? *3*
        • Ronox
          Kdy byli oficiálně na nějakém území tvoři, kteří plivali oheň, jednoocí trollové, divný hajzlové s rozpáranýma břichama atd?
          • Magister_Peditum
            Ve Středozemi? *4*
            • Kozy
              Spíš asi myslel že celá tahleta omáčka okolo je zbytečná.
            • God-of-War
              Proč to vůbec řešíš? To bys dneska řešil každou druhou hru.
            • Ronox
              Aha a kdepak jí najdu? Nebo nějaké zmíňky o ní. Třeba v análech národní knihovny?

              Džízs je to fantasy a to si může hrát jak s našim světem, tak tím vymyšleným jak chce. Co ty víš třeba ty předměty co ochmatává a díky nim se "portuje" do těch dob a míst, tak to je třeba středozem. Na konci budeš mít brutální quick time event s Bilbem a Samem a stromovousem a když to dobře namačkáš, tak přijede Gandalf na My Little Pony a zachrání den.
        • Asi hraješ nějakého přistěhovalce, jehož předci žili někde v Evropě s rytíři a draky. A nebo baf, prostě v Americe kdysi byli rytíři a draci a hotovo.
  • zase online ? on ti budou snad cpát všude. a pak si ty hry kupujte když vám kálí na hlavu. Já se na to kupování her mužu Vy****
  • Ronox
    Vypadá to, že nám konečně svítá na lepší časy. Vývojáři konečně pochopili, že suchá online drm je zlo, ale pokud tam zakomponují coop kampaň, tak je to jiná. Konečně!
    • ach ano :)
  • WTF did I just watch? (PS4 trailer)
  • draci, brneni... vysvetli mi nekdo kde je ten new york ?:D
    Japici sou vazne maximalne jeti. *1* *15*
    Jinak to vypada jako next gen DS, fakt nice.
    ale NY budoucnosti ???WTF :D
    • Už to bylo vysvětleno dávno, hraješ za nějakýho týpka, co prožívá vzpomínky z dávné minulosti.
      • Magister_Peditum
        Já samozřejmě chápu, že se to okecá nějakou jinou dimenzí nebo něčím podobným, ale stejně... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit