Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ta zapletka bude doufam trochu jina...socha tezko bude samotny Eothas, navic urcite ne ,,znovuzrozeny,, kdyz nikdy neumrel, tak se nemusi znova rodit :) Jinak k te sose... Adra Drak co kempi dole rika, ze se zivi na dusich titana. Navic to ze socha-titan-avatar ? ozije muze mit pricinnou souvislost s tim co jste provedli na konci hry a jak jste nalozili s dusemi, takze sochu jste mozna ozivili vy sami.
  • Morraw
    *14* *14* *14*
    Tajně jsem doufal, že další díl se bude odehrávat na jihu. Buď Valianská republika nebo právě Deadfire Archipelago.

    Osobně mi moc nesedí, že budu hrát zase za Watchera, ale budiž. Jsem hlavně zvědavý na vysvětlení, jak je možné, že socha v dungeonu Od Nua je Eothas. Ve hře myslím o identitě sochy nebyly žádné informace. Hodně lidí včetně mě si myslelo, že to byla socha právě Od Nua.
    • No, podle mě z toho nevyplývá, že socha v pod Caed Nua je Eothas, spíš se esence Eothase do té sochy nějakým způsobem do té sochy dostala potom, co byl "zabit".
    • A to mně zas nevadí vůbec. Teda pokud na konceptu Watchera zapracujou, v jedničce mi jeho potenciál přišel trochu nevyužitej.
    • ta socha nemusela byt Eothas, staci, ked sa Eothasovi"zapacila", tj vedel ju vyuzit ako svojho avatara (volna nadoba pobliz)
      • Morraw
        Vzhledem ke zmizení Eothase ze světa + konec hry a pravda okolo bohů, to dává docela smysl :)
  • toto si zabukujem, ak to bude na fig.
    jednotka ma celkom bavila,len tie repetivne suboje boli o drzku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit