Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě osobně baví více zabíjení mutantů než lidí,ale snad to bude dobrá hra a ne jak FC2,kde mě baví jenom MP a editor :)
  • zdar 1 byla docela na svou dobu dost vychytana--- jak tady už někdo psal dvojku jsem taky ani nedohral mam ji v orig.a je na ni dost prachu *10* *10* snad to trojka zachráni *2* *2*
  • Asi jsem sledoval úplně jiné video než ostatní. Vzhledem k tomu, že první Far cry byl původně jen "tech demo" následně nastavené a upravené do podoby plnohodnotné fps, tak obecné Série Far cry byla hlavně o grafice. Nevím jestli Far cry 3 jede na upraveném CRYENGINE 1, ale s takovým Crysis se to srovnat absolutně nedá. Animace postav a obličejů byla alespoň v tomto videu na žalostné úrovni. Toť můj skromný názor.
    • A už je to tu. Zase tady někdo porovnává hry podle Crysis. To je nějaká nemoc že vždy se najde někdo s touhle modlou a dává jí za vzor ostatním hrám? Ano je to sice pouze tvůj názor ale zkus nebýt tak přehnaně náročný.
      • Pokud vím, porovnál ji s původním dílem. A ten takový rozhodně nebyl. Tohle je už jenom ždímání jména značky, aby vytřískali z konzolistů peníze, protože dle mě nemají konzoloví hráčí žádnou úroven.

        Far Cry 2 jsem si koupil original a hrál jí možná i dvě hodky, než jsem ji odninstaloval a zahodil. Jedničku jsem prošel snad 4x
        • Pokud oni nemají úroveň tak to ty už vůbec ne. Ono je asi moc složité aby jsi pochopil že je jedno jestli děti hrají na PC nebo konzoli pořád jsou to stejné děti.
  • To sem trochu zklamaný, že se vykašlali na Afriku. To prostředí bylo pro hru jako FC jako dělané a kdyby doladili hanebné nedostatky z dvojky, bylo by to, no, mlask!
  • Prostředí je sice podobné jedničce, ale jestli to bude to samé co 2ka, tak o ničem. U jediničky jsem si neskutečně užíval plížení a vybíjení nepřítel a pak doražení zbytku + pocit volnosti a variablního postupu. Ale ty respawny u dvojky + zničiitelné zbraně jinak celkem zajímavé pokračování schodily.
  • Hmm, nevypadá to zle. Hlavne sa mi páčila gestikulácia toho "fuck banditu".
  • vasekveselej
    Tak úvod až po pád do hlubiny na betonovým kvádru, vypadal velice originálně, osobitě atd. Potom to bohužel upadlo do stereotipu střílet, uhnout, otočit přebít střílet, škoda, čekal sem trošku adventurní postup ne typickou vyvražďovačku...
    • "adventurní postup"? To jsi asi u špatné hry tohle neměl ani první díl.
      • vasekveselej
        Dobře, adventurní není správný slovo, mám na mysli takový vív výpravný, atmosferičtější, prostě je to víc ve stopách dvojky než jedničky a ruku na srdce, 1 a 2 byly dvě úplně odlišný hry...
  • Dvojka pohořela na frustraci z uberspawnovacích nepřátel, jinak to byla podle mě slušná hra s grafikou, která dokázala (alespoň mě) dost často okouzlit. Některý lokace byly na dovolenou.
    • V podstatě se dá říct, že dvojka byla víc než hra mechanickou prací. Hráč musel odřít všechny ty respawny, neustále se ničící zbraně, opakující se úkoly etc. Work hard - play not.

      Přesto se mi otevřenost toho světa líbila - a pokud si daj tvůrci větší práci se hrou, tak to nemusí být špatné.
  • Jednicku jsem dohral jednim dechem, proste fakt me dokazala zaujmout, mela svoje kouzlo a to nemyslim grafiku.
    Ale proste do dvojky jsem nejak nemohl proniknout, nevim proc. Neco na te hre je spatne, proste..vzdycky jsem odehral asi tak 3 hodiny, vypnul to a uz jsem se k tomu nevratil. Proste dvojka nema takovy ten..pocit z hrani.
    Doufam ze trojku prizpusobi priste jednicce, daji ji do modernejsiho kabatku. Sice nebyla zas az tak moc otevrena jak dvojka, ale to mozna nebylo uplne na skodu..
    • mám na to úplně stejný názor :)
  • Videjko moc pekne, ale doufam, ze neudelaj stejou hloupost jako ve dvojce a nenacpou tam respawny vsech nepratel jakmile se vzdalite z dohledu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit