Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to krásně a pokud odstraní nepříjemné chyby ze dvojky tak to bude skvělá hra.
  • zdar 1 byla docela na svou dobu dost vychytana--- jak tady už někdo psal dvojku jsem taky ani nedohral mam ji v orig.a je na ni dost prachu *10* *10* snad to trojka zachráni *2* *2*
  • Jednicku jsem dohral jednim dechem, proste fakt me dokazala zaujmout, mela svoje kouzlo a to nemyslim grafiku.
    Ale proste do dvojky jsem nejak nemohl proniknout, nevim proc. Neco na te hre je spatne, proste..vzdycky jsem odehral asi tak 3 hodiny, vypnul to a uz jsem se k tomu nevratil. Proste dvojka nema takovy ten..pocit z hrani.
    Doufam ze trojku prizpusobi priste jednicce, daji ji do modernejsiho kabatku. Sice nebyla zas az tak moc otevrena jak dvojka, ale to mozna nebylo uplne na skodu..
    • mám na to úplně stejný názor :)
  • Dvojka pohořela na frustraci z uberspawnovacích nepřátel, jinak to byla podle mě slušná hra s grafikou, která dokázala (alespoň mě) dost často okouzlit. Některý lokace byly na dovolenou.
    • V podstatě se dá říct, že dvojka byla víc než hra mechanickou prací. Hráč musel odřít všechny ty respawny, neustále se ničící zbraně, opakující se úkoly etc. Work hard - play not.

      Přesto se mi otevřenost toho světa líbila - a pokud si daj tvůrci větší práci se hrou, tak to nemusí být špatné.
  • RakeW
    Šmarjá, kolikrát z tý pistole vystřelil?
    • Já napočítal cca 18 to ještě jde.
      • Já teda přes dvacet, ale to je fuk.

        I těch osmnáct je na nějakou moderní verzi Coltu 1911 nějak moc :). I ty s dvouřadým zásobníkem by neměly vystřílet víc jak 15, ne?

        Já vím, je to jen hra...
        • Ono jde asi spíš o to že je to možná takový ten okamžik co je občas ve hrách kdy nemůžeš přebíjet a tak máš neomezeně munice.
  • Jo tak tomu říkám singleplayer jak víno! Jestli se to něčím nepodělá tak to bude luxus! A hlavně ty zvuky zbraní - paráda!
  • grafika by mohla byť lepšia, silno vidieť obmedzenia kvôli xboxu.
    • Ty vidíš komprimovaný video z předváděčky a hned víš, že tam bude špatná grafika??
      Tak to jsi buď velkej borec a nebo velkej blbec.....
      • V jeho případě asi to druhé.
    • Ataker
      No štěstí, že to není omezené kvůli tobě to by bylo nehratelné.
      • trafena hus zagagala, vsak? :) koment proti xboxu a hned ides urazat :) esteze si lepsi nez on
        • By mě spíš zajímalo jak přišel na to že je to Xboxová verze.
      • teda na obrazkach me ten vizual moc nepresvedil ,ale v pohybu je to jednim slovem uzasny. Tak snad po nicmoc dvojce to nezustane jen u grafiky ,ale tvurci se zamerej i na jine aspekty hry *10*
  • Prostředí je sice podobné jedničce, ale jestli to bude to samé co 2ka, tak o ničem. U jediničky jsem si neskutečně užíval plížení a vybíjení nepřítel a pak doražení zbytku + pocit volnosti a variablního postupu. Ale ty respawny u dvojky + zničiitelné zbraně jinak celkem zajímavé pokračování schodily.
  • Tak já doufám, že v trojce se vrátí ke konceptu z jedničky, hlavně žádné vybíjení outpostů a záchvaty malárie a bude to ok.
  • Odulin
    Vypadá to nádherně. Pokud se budou držet stylu dvojky, bude to dobrá hra. Pokud se vrátí ke stylu jedničku, bude to skvělá hra....pro mě *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit