Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ak súdim herné prvky z prvého dojmu tak je to podla mňa rovnaká blbosť ako 2jka... hlavne pri prestrelkách...
  • Radost pohledět. Doufám že se to bude držet stylu jedničky, a né jak té spackané dvojky která mě vůbec nedokázala zaujmout..
  • grafika by mohla byť lepšia, silno vidieť obmedzenia kvôli xboxu.
    • Ty vidíš komprimovaný video z předváděčky a hned víš, že tam bude špatná grafika??
      Tak to jsi buď velkej borec a nebo velkej blbec.....
      • V jeho případě asi to druhé.
    • Ataker
      No štěstí, že to není omezené kvůli tobě to by bylo nehratelné.
      • trafena hus zagagala, vsak? :) koment proti xboxu a hned ides urazat :) esteze si lepsi nez on
        • By mě spíš zajímalo jak přišel na to že je to Xboxová verze.
      • teda na obrazkach me ten vizual moc nepresvedil ,ale v pohybu je to jednim slovem uzasny. Tak snad po nicmoc dvojce to nezustane jen u grafiky ,ale tvurci se zamerej i na jine aspekty hry *10*
  • Jo tak tomu říkám singleplayer jak víno! Jestli se to něčím nepodělá tak to bude luxus! A hlavně ty zvuky zbraní - paráda!
  • KIMCID
    Lulxus
  • Ten potrhly panknac by si zasluzil nejake filmove ocenenie tej jeho prihovor som si uz vypocul asi 6x.
  • Odulin
    Vypadá to nádherně. Pokud se budou držet stylu dvojky, bude to dobrá hra. Pokud se vrátí ke stylu jedničku, bude to skvělá hra....pro mě *3*
  • Pokud tam nebudou dávat ty přiblblý mutanty, tak to bude ok :-)
  • Tak já doufám, že v trojce se vrátí ke konceptu z jedničky, hlavně žádné vybíjení outpostů a záchvaty malárie a bude to ok.
  • podle videa- resp kvality jungle tipuju že se určitě dočkáme PC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit