Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyypiic. vy jste tady na te diskusi banda idiotu, to je hnuj to svet nevidel, uvedomte si ze to nekdo treba i nechtene po vas cte ty lejna.. ja uz to jeebu napsledy co jsem tady vlez..
    - gayseznamka, metr pod ni novinky, pak 5 metru hnoje a na spodu games.cz diskuze..
    • No tak zůstaň na gayseznamce, a pokud jsme už u toho hnoje, zamysli se kam, jako gay strkáš...víš co ;)
  • jindra.veliky
    omg, ten prvni zapor me teda dostal...to prece neni zapor. Ve Skyrimu clovek nemusel resit hlavni pribehovou linii desitky hodin a mohl hrat jenom vedlejsi mise. *10*
    • to samy u Falloutu 3 ...nevim, co tim chce jako autor rict... to, ze tam jsou i vedlejsi mise je snad dobre, ne?
  • jesusek
    Měl bych dotaz na Pavla. Jak vypadají animace těch zvířat? Když narazím na tygra, opravdu to vypadá, jako že proti mě běží tygr? A nebo jen jako zmutované bůhvíco? *1*
    • jesusek
      Tak to je fajn, že se jim to povedlo. Ale trochu jsem se bál, když vezmu v úvahu, jak tragicky občas vypadají i animace lidí ve hrách. Jinak dík za odpověď. *3*
    • Luke
      Nemůžu srovnávat s realitou ;). Animace mi přišly v tomhle ohledu hodně důvěryhodný. Hlavně ve chvíli, kdy po tobě jde, tak je dost svižný a je těžké ho pořádně zaměřit, což přidává na stresu z celé situace.
  • Tak vypadá to že konečně udělali hru z džungle která je aspoň trochu nebezpečná. (Jsou tam i hadi a pavouci ?) - to je přesně to co mne frustrovalo na původním Far Cry 1(dvojku jsem nehrál) a na Crysis 1/Warhead. Nádherná džungle-bez zvířat. To je prostě nesmysl, jestli to zde konečně je, tak je to jen a jen fajn, jen doufám že se zvířata chovají aspoň trochu plaše a ne že hned po vás skočí...
    • Myslím, že Boiling Point by se ti mohl líbit. Sice jsem hrál jen pár hodin a pak skončil a už se k tomu nevrátil, ale v džungli jsou tam hadi i krokodýli.
      Teda, pokud se nepletu.
    • Luke
      Hadi: ano (teda, na jednoho jsem natrefil). Pavouci: ne.
  • Neviete či je tam rovnako dobre spravené šírenie požiarov ako vo Farcry 2? S tým som sa svojho času dosť zabavil :)
    • je :D dokonce s tim souvisi par misí
  • A co cestování po mapě? V pohodě? Respawn nepřátel a cestování sto kilometrů z jednoho konce mapy na druhý bylo něco, co mi dvojku zabránilo dohrát, i když jsem se několikrát fakt snažil. Byl to tvrdej opruz.
  • No nevim. Musím říct, že ani recenze mě moc neoslovila. Zkrátka na tyhle "šílenosti", kterejma se hra prezentuje, nejsem. Nějak mě to běhání, klouzání, ježdění a lítání a masový zabíjení tisíců nepřátel stovkama zbraní a výbušnin v rambo stylu, moc nebaví.
  • Nechci být nějaký hater CoD, ale to známkování moc nechápu.
    Jedna hra úplně lineární čistě naskriptovaná.
    Druhá hra otevřený svět, kde to i žije (není to jen čístě naskriptovaný), máte spoustu možností a aktivit co dělat(to vůbec nemluvě o grafice).
    A obě hry mají stejné skóre 8/10?

    Tak buď CoD je přehodnocený anebo FC3 je přesto všechno špatná hra, že dostala "pouze 8/10". (ale ne, vím, že FC3 není špatná hra, ale známkování s porovnáním cod bo2 tomu pomalu naznačuje) *16* .
    • Niekoho bavi v hre volne behat, ineho zasa nestarat sa o okolie a uzivat si len cistu akciu. Ja som nestranny v tomto, raz mam naladu na jedno, inokedy na druhe.
    • vitej na games.cz
    • Nevím jak vy, ale já bral číselné hodnocení ke každé hře individuálně. Jen jako takové zhodnocení celkovích kvalit a zábavy které hra nabýzí. To že mají dvě hry stejné číselné hodnocení neznamená, že jsou stejně dobré. Proto tu máme textové hodnocení ze kterého se dozvíme proč zrovna tahle hra stojí za to...
      • Presne tak. Hodnoceni je souhrn plusu a minusu. Copak by snad recenzenti meli kazdou vydanou a recenzovanou hru srovnavat se vsemi dalsimi recenzovanymi tituly?
      • *nabízí
    • Erien
      Otevřenou akční hru, můžeš srovnat s hodnocením jiné otevřené akční hry (třeba Dishonored) a né linearní střílečky. BO 2 vs Medal. BO 2 dostalo 8 a je výrazně lepší než Medal.
      • jindra.veliky
        Dishonered je otevrena hra?
        • Otevrena neni, nelinearni ano.
        • Erien
          Klasický svět ne, ale jinak je ta hra možnostma velice otevřená a ten svět rozhodně malý není a na prozkoumání je tam toho habaděj a když to člověk hraje, má pocit, že je v opravdovém živoucím světě, stejně jako živoucí ostrov ve Far Cry 3.
        • Caincz
          Samozřejmě, můžeš jít buď po ulici nebo po střeše. Sandbox, pyčo!
    • to je stejný jako srovnat třeba Skyrim s Mass Effectem a říct že ME je horší protože nemá otevřený svět...
    • Aha! Takže když je hra lineární, tak je automaticky horší?!
  • Mně se taky neustále řeči okolo CoD nelíbí, bohužel je to momentálně největší problém tohoto žánru (možná že to i žánr přesahuje) a můžou si za to sami hráči... kdyby takové hovadiny nekupovaly, vývojáře by to nutilo dělat hry jinak a dávno by jsme tu hráli vymazlenější pořádné doomovky a ne tyhle předskriptované načančané blbosti bez smyslu a duše. Můj názor.
    • No já si myslím, že pokud se CoD někomu nelíbí tak si ho nekoupí. Logicky. Z čehož vyplývá, že se to asi někomu líbí, když se to tak prodává.
    • Ježiši to vám ješte nedošlo, že tento styl někomu vyhovuje? Lidem kteří hrají 3-4 hry do roka, nebo se jen chtějí vyblbnou a pokochat se sice nascriptovanýmy, ale strhujícími scénami..
  • "Jinak je ovšem PC verze provedená téměř bezchybně. Modifikovaný engine Dunia se dá zřejmě rozeběhnout úplně na všem, soudě podle toho, že moje PC bylo upgradováno naposledy před třemi lety a Far Cry 3 na něm se sníženými detaily běží a vypadá stále krásně."

    tak podla screenov je asi autor slepy lebo ked hento vyzera pekne tak ja si zjem pc..mno a podla testou to praveze vyzera meganarocne ako novy hitman(narocne znamena ze nestaci gk za 200e na full aby daky troll nepisal ze mu to ide v pohode na gtx 680) inac hra vyzera slusne tesim sa skoda ze ubimu nedam uz zarobit kedze som si vybral ac3 freedom nez f3 insame
    • 200 € neni ani lepší mainstream
    • doufam ze to rozjedu na Notebooku i5-3210M ivy bridge, 6 RAM, AMD HD RADEON 7650
    • Erien
      Na snížené detaily to asi nebude meganáročné. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit