Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • residentevilfans
    ten steam se zblaznil *1* *5*
    • Veskoslav
      Cenovka 49,99. Normální cena, co vždy je na Steamu u novinek. A ty se nevyplatí zde kupovat:)Jenom mi to ukazuje dostupnost od 29.11, internetové obchody od 30.11.
  • Keyz
    Škoda,že podobné lokace jsou pouze kulisy.Maximálně tam mám něco pořád dokola získávat.Jako AC území a zde satelity atd...
    Rád bych tam viděl nějaké osady s lidmi které bych nemusel střílet.Anebo osady kde by byla nějaká policie nebo tak něco.Prostě aby to bylo více uvěřitelné a ne tak šílené.

    - Btw ten medvěd v kleci.To byl v doufám lední medvěd *15*
  • Jo jasne, CoD shiit ops dostane 8 stejne jako FC3. Urcite.
    • Kdyby si jen nebyl vysazenej proti COD....
  • Jen taková hloupá otázka, když jsem napohodu rozjel dvojku, dám i trojku?
    • a Call of Duty bude jeta ctyricitka? :D
    • O trojce sní každý chlap, záleží hlavně na tvé přítelkyni, jak se k tomu postaví...
      • Caincz
        hlavně záleží na tom, jestli to má být trojka švédská, nebo ruská.
    • Luke
      Řekl bych, že ano.
    • Trojku? *8* Si blázen tě to zničí. *2*
  • Caincz
    Fajn recenze, díky Pavlovi. Osobně budu hrát na Xboxu, těším se jak malej, doufám, že to pro mě bude zase jednou hra, kterou budu pouštět hned po příchodu z práce a budu se na ní celý dny těšit. To mi v poslední době u her dost chybí, doufal, jsem že takový bude AC3. Hrozně se mi líbí, že džungle a voda konečně bude plná nebezpečí, těšim se na taktický možnosti, na objevování, sakra, ta recenze mě vybičovala k těšení se jako už dlouho ne.
    • Keyz
      Počkej jakmile tě tam kousne tygr do zadku!To tě přejde těšení se *15*

      - Co jsem viděl na videu tak ta zvířata se chovají dost divně.Běhají sama ke stanovištím atd.Většinou se říká,že se lidí bojí..Asi jsou zde Rambo tygři.
      • Caincz
        Já už se upřímně v současný době těšim na cokoli, co bude nějak nový a neokoukaný. Letos mě skutečně bavily jenom Dark Souls, a to je loňská hra, a Max Payne 3, protože to je pro mě kultovní hrdina a hra byla dobře oddechová. Je to nějaký slabý :(
      • jenže ty zvířata jsou hladoví, zmatení a zoufalí, někteří utekli pirátům a někteří jsou nas *14* aní... mě to jejich chování zas tak divný nepřipadá
        • No já jsem teda nejvíc zvědavej na to živoucí prostředí , tím myslím , že lenivě vyčkávající krokodíl a pasoucí se antilopy tam doufám potkám častěji než rozzuřené pobíhající medvědy a když už tak potulující se smečku vlků či hyen .
          No a to nemluvím o lidech , kteří doufejme nebudou jen stát na místě a budou něco podnikat (z videa těžko soudit , i když i ten hlídkující sniper z věže byl ... nereálný ) .

          Vážně se těším jestli něco trumfne AI letecké kavalerie z Army , která se (po tom co se objevila v heroické cutscéně) dlouho nikde neobjevovala a ke mne přiběhla po svých zkrvavených nohou , když předtím narazili s vrtulníkem do hory ....
        • Keyz
          Když vezmu,že na tom ostrově je každý od piráta a mravence naštvaný tak jo.

          Jestli je ale větší džungle tak tam měla být zvířata v pohodě.Jestli tam jsou malé sektory tak pak ano.Vypadá to ale divně,když v mnoha bojích tam skáče tygr,běhá medvěd atd.
          • Ale zas pořád lepší zvířecí berserkeři než mutanti jako v jedničce. *1*
          • musis to brat jako hru.. samozrejme, ze to je blbost; zvirectvo by se po zvuku strelby, granatu a dalsich vylomeninach asi rychle rozuteklo :)

            ja si myslim, ze je to fajn, kdyz tam neco takovyho je ...aspon je ta hra o neco "bohatsi"
    • ty jsi hotovej tajtrlík *1*
      • Caincz
        jak říkáš.
  • PLS... zajímalo by mě jestli se ve hře respawnují nepřátelé po vyčištění oblasti.... FC2 mě bavilo dokud mě tadle vlastnost hry nezačla neuvěřitelně s**t a přestal jsem... Tak prosim jestli mužete někdo napsat.
    • Nerespawnují. Sami vývojáři v jednom rozhovoru řekli, že se tomuto neduhu FC2, kvůli stížnostem od hráčů, vyhnuli.
      • Díky moc za odpověď, teď jsem se přihlásil :) mno tak to vypadá, že si dám taky jednu střílejdu konečně :)
    • Mato1987
      v jednej recenzii som čítal, že nie, ak obsadíš nejakú základnu, je to tvoja, resp. obsadia ju tí čo s tebou bojujú proti vaasovim kumpánom
  • Mám dotaz. Opotřebovávají se tam zbraně jako ve druhém díle?
    • Ne. *10*
  • morokura
    Pěkná, obsáhlá recenze, všechno co sem potřeboval vědět. Všechny trailery a videa, kterých byly tuny sem ignoroval, aby mě hra měla čim překvapit ale asi to nebylo nutný koukam. Jenom by mě zajímala jedna věc, jestli je ve ve trojce tak výborná střelba jako byla ve FC2. Tam sem měl pocit ze střelby nejlepší od prvního FEARu.
    • Mato1987
      súhlasím, fc2 malo okrem výbornej atmosféry a vynikajúcej audiovizuálnej stránky aj skvele spravený ten feeling/pocit zo strelby z rôznych zbraní.
      Aspoň na túto otázku by recenzent mohol odpovedať, či je tam ten ťažko popísatelný ale skvele vyladený pocit zo strelby zachovaný ako z predošlého dielu..
      • Myslíš tu FC2 atmosféru, kde 80% hry jen jezdíš v jeepu nebo sháníš prášky na malárii? *11*
  • Co ochrana, jakou to bude mit ochranu?
    • Odporúčam Durex *5*
      • tvoje babička !! *8*
  • Crow
    Ahh... Tak jste mi to váhání mezi AC3 a FC3 moc neulehčili to Vám povím *1*
    • Ani jedno.Nasekej dřevo na zimu a najdi si holku.
      • V prve rade bys to mel udelat ty ty imbecile :-)
    • h0p3
      oboje, vůbec bych se toho nebál *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit