Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase ohledně kupování/nekupování her. Uvědomte si, že ceny na steamu jsou (pokud se nemýlím) stejný pro Evropu i USA. Tudíž 50E např pro němce je neuvěřitelnej pakatel, zatímco pro nás likvidační cena. Tedy já osbně jsem zastánce kompomisu, a to, že origa zásadně kupuju až ve slevě, což je myslím si fér :)
    • eeeee
      Neni to fer.
    • na key4you jsem koupil kod za 560kc a hra bezi jak ma,jen se mi netoci dvd a nemam od toho krabilci,porad je to pro me lepsi dat 560 za kod nez 1200 v jrc.
  • když to tam koupim sou v tom cz titulky????diky za odpověd
    • Luke
      Ano.
  • Trošku OT, hraju teď Disnohored (pecka) a jaký je rozdíl mezi FXAA a MXAA v nastavení vyhlazování? Mám nastaveno FXAA všechno ostatní naplno a na mém noťasu to jede krásně 1280x760.
    • Omlouvam se, nedopatrenim jsem dole pouzil vyraz MXAA. Melo by spravne jit o MSAA (Multisample anti-aliasing). FXAA je post-proces, ktery se aplikuje az na vysledny, vyrenderovany obraz. Jde o algoritmus, ktery hleda tyto schody v obraze a vyhlazuje je. Bohuzel ale neni dokonaly a casto vyhlazuje i to, co by vyhlazovat nemel (vcetne vsech 2d prvku, ktere se pridavaji po vyrenderovani obrazu, tedy i pismo), coz ma za nasledek celkove rozmazani obrazu (mira se lisi hru od hry s kvalitou pouzite technologie ve hre). Vyhodou jsou velmi nizke naroky na HW. MSAA se aplikuje pri renderovani obrazu. Hleda zubate hrany a vyhlazuje je tak, ze oblast kolem nich vyrenderuje ve vyssim rozliseni. Tato technologie obraz nerozmazava vubec, ale naroky na HW jsou mnohem vyssi.

      Alespon tak jsem s tim seznamen ja a budu rad, pokud me nekdo zkusenejsi opravi nebo doplni.
  • MrSanta
    Hm, tak to mi rozhodování zda si přát pod smrk Borederlands 2 nebo Far Cry 3 moc neulehčilo *1*.
    PS: Na kolik hodin asi tak plus mínus vč. rozumné míry vedlejších radovánek FC3 vyjde?
    EDIT: Ještě by mě zajímalo, jestli se dá vypnout ten ukazovač cíle ve hře a ty šipečky co ukazují kudy kam. Ten na minimapě nemyslím.
    • Borderlands 2 je jasná volba i kvůli herní době.
      • MrSanta
        To jsem si taky myslel, ale názor se mi krapet mění. Hlavní problém je v tom, že nejsem úplně spokojen s tím, jak vypadají a fungují zbraně v BL2. Navíc teď už měsíc pařím znova jednotku, takže potřeba akční rubanice trochu klesla. A ve FC3 je moooc krásný koltík a lever-action shotgun *14*
        • to jsou zas starosti, jedno kup, druhý stáhni ... a máš to
          • MrSanta
            Z toho už jsem vyrostl. A nejde o problém finanční, ale časový. Na hraní nemám zdaleka tolik volného času, jak bych si přál. Dvě hry najednou uhrát nestíhám.
            • Herní doba je asi 25 hodin ale řikali, že kdybys chtěl obsadit všechny campy, najít věže, udělat všechny úkoly a minihry a sebral všechny collectibles zabralo by ti to skoro 50 hodin
    • Na hrej psali že zhruba 15 hodin na nějakých 38 misí, ale samozřejmě tam strávíš víc díky prozkoumávání atd.
  • hra mi šlape parádně na max detaily a můžu říct, že osmička je zasloužená... hratelnost super, co se týče příběhu, zatím nemůžu moc soudit, tak daleko ještě nejsem :) na ostrově je celkem pořád co dělat, kromě standartních misí... po shlédnutí gameplay videí jsem měl trochu obavy, ale nakonec ani ta grafika nevypadá vůbec tak zle :) pro mě dobrý
    • Ja mam Phenom II x4 945 3.0GHz. 8GB ram , HD5770 1GB a jedu na full HD stabilne na max DX11 SSAO bez AA 30FPS a pri rezbach ani pri vybuchach to neklesa...

      jinak hra je to dokonala... a podle me je 8 z 10 malo.... zaslouzi si to aspon 9... ja tomu davam 11
      • Ja vas tu nechapem vsetkych :) co je prosim vas paradne splapanie na 30-40fps? pri takomto frame mi idu vypadnut oci z jamiek, radsej uberiem nepostrehnutelne detaily (tiene,hbao a pod.) a mam stabilnych 60fps s uzamknutou synchronizaciou a to je vam panecku potom este len zazitok z hrania.
        • eeeee
          To je individualni, nekdo si potrpi na plynulost, nekdo na kvalitu obrazu.
      • Takže to na max hry nehraješ, když nemáš zapnuto AA :-) Což je dost podstatná věc.
        • Přesně tak:). Mam GTX 670..na Full HD a vše na max mi to vali max 20-30fps. Tak jsem stahnul AA z 8x na 4x a rázem krasných 40-50fps:). Hra umí být náročná:).
    • Můžeš prosím napsat jakou máš sestavu? *3*
  • Zdar lidi
    nevite někdo jak je dlouha herni doba neboť v recenzi bylo něco kolem 15 hodin ale bylo to jen hlavni přiběhová linie nebo i s vedlejšími ukoly?
    Dik za odpověď
    • Jestli je to jako CoD kde jen jdeš a nic tě nemůže zabít, tak 6 hodin, když budeš každý 2 metry stát a čumět minutu po okolí, tak i 50 hodin.
  • Celkem dobrá hra až na to že dost často memůžu vlejzt do dveří nebo se v nějakém rozhodujícím okamžiku zaseknu o nějakou blbost což mě dost irituje
  • nechapu, proc by cod nemohla podla vas mit stejny nebo lepsi hodnoceni nez todle, z ceho tak usuzujete. far cry 2 nebyla vubec dobra hra, rekl bych snad, ze i horsi (nudnejsi) nez kdejakej cod a to zadnej fanousek cod nejsem. Hru jsem samozrejme nehral, ale dle predchozi zkusenosti a dle cisel, ktere zatim padly si myslim, ze fc3 bude adept na nejvic overated hru roku.
    • V tomhle s Tebou souhlasím, i když už jsem CoD nehrál pěkně dlouho a jsem proti němu teď skoro vysazenej. Far Cry 2 byla hra krásná, velká, ovšem neskutečně nudná a je to jedna z mála her, kterou jsem vůbec nedohrál. Prostě jsem se u ní neskutečně nudil a hrál jen abych neměl špatný svědomí, že jsem vyhodil peníze.
    • Protože COD je největší herní mainstream který už mnohé zkušené hráče vůbec nezajímá.
    • Ono stačí to tvoje "Hru jsem samozrejme nehral" a už je tvůj komentář zbytečný.
      • no to neni pravda, to mozna dela zbytecnym jenom posledni cast komentare, to je pravda, ale je i pravda ze jsou zbytecne komentare co srovnavaji hodnoceni tohodle s hodnocenim cod
  • Takže pokud to všechno chápu dobře, tak místo skvělé FPS tu máme simulátor člena skautského oddílu. Já mám dost craftění v MMO titulech, nevím, proč tohle tahají do stříleček.
  • Tahle hra je za "11 bodů z 10 bodů". 10+1 za fenomenální konec. Zvolil jsem si dobrý, protože od jistého okamžiku jsem cítil, že to s Citrou není tak úplně OK. Vlastně se dá říci, že byla stejná jako Vaas a Hoyt, jenom v daném okamžiku tahala za kratší konec provazu, takže vypadala ona a její lidé jako oběti. To se mi líbí, protože to porušuje onen kýčovitý obraz o hodných domorodcích, které kazí a ničí civilizace zlých bělochů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší