Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám dotaz,rozjedu hru na mém AMD Phenom 2600 - 1,6 GHz . 512 MB RAM , Radeon x1650 ?.. *3*
  • me se zdá 8/10 hodně málo. sedím u toho už od 2 hodin raních a ani jsem si nevšiml že už je 10 ráno :). Ale lepší hru jsem dlouho nehrál v tomhle žánru. Jediná co podle mě je lepší je HL2 :). 10/10 si to zaslouží, Protože v porovnání s těma sračkama co vychází a dostavají taky 8 (velmi nadprumerná hra) je to vysměch tomuhle skvostu
    • 8/10 je - a vždy bylo - velmi vysoké ohodnocení.
      • To se mýlíš. Když dneska dostane každá hra 8/10, třeba nové NFS. Takový hrozný paskvil a dostava v pohodě 8.
        hodnocení (normální / upravené na dnešní dobu aby se hry prodavali)
        5 - průměr / těžký podprůměr
        6 - lepší / podprůměr
        7 - lepší / průměr
        8 - nadprůměr / lepší
        9 - nadprůměr / nadprůměr
        10 - best / best
        • No já ještě pamatuju staré časy, kdy osmička byla "super", devítka "nářez" a desítku dostala max. jedna hra ročně *4* I 6/10 znamenalo solidní zábavu...
    • jak to muzes hrat kdyz to vyjde az 30.? Aspon nemusis tak na oko davat ze sis to stahl...
  • Ahoj, je to asi zbytečnej dotaz, ale za zkoušku nic nedám. Jde abych si po dokončení mohl zopakovat nějakou misi uprostřed příběhu, např. zabití Vase, aniž bych se k tomu musel dostávat od začátku ??? Protože, když mám příručku na 100%, všechny relikvie, dopisy, karty,zbraně, pouzdra na zbraně,atd. a pak to všechno zase zmizí..........to na příběhovejch hrách přímo nenávidím. Prosím, řekněte někdo, že to jde.
  • Já nechápu, jak někdo může pro někoho být priorita rozlišení na ukor detailů? To jako vážně někdo raději hraje 1920 a minimální detaily než třeba 1366 (což je uplně v pohodě rozlišení) a střední ? Jinak co jsem se díval na grafy, tak si na naprosto zbytečné 1920*1080 připravte GTX 570 a vyšší ...
    • Jinak s tebou samozřejmě souhlasim raději plné detaily než full hd
    • Já myslel že v dnešní době je full hd celkem standardní rozlišení . Spíš bych teda řekl základní *4*
      • To se tě jen snaží přesvědčit všemožná marketingová oddělení, aby měla odbyt pro své FULL HD výrobky. *3* Pořád je dost lidí, kteří používají monitory s menší uhlopříčkou a s nižším rozlišením.
    • smejki
      pokud člověk nehraje na CRT, tak to docela chápu. Lepší ostrej obraz v horší kvalitě než mázlej, deformovanej a s omezenými detaily v lepší (pokud teda člověk nehraje na nízkých rozlišení v okně, tam se nic nemaže ani nedeformuje, jen se ztrácí detaily). IMHO
      • Malý je tak možná 640x480.. měl jsem Xbox, hrál jsem na 107cm plazmě a 1024x768 v pohodě... ale to byl extrem, monitor tak velký rozhodně nemá a navíc jsi metr od něj, já třeba pařím na noťasu klasika 15"6 a klidně i 800x600 mi stačí, když tam zapneš vyhlazování, není co řešit... nějakých 1920 je podle mě naprostá zbytečnost na něčem co máš metr od xichtu i když to má třeba 24"....
        • Plasmove televize nejsou LCD. Na nich se tolik nedeformuje obraz se snizenim rozliseni (imo ma plasmova televize deformovanejsi obraz nez LCD jiz v zakladu) a take vetsina levnejsich plasmovych televizi vyssi rozliseni nepodporuje.

          Moderni LCD monitory by uz se snizovanim rozliseni nemely mit takovy problem jako starsi modely. Jinak ke snizovani detailu. Nejlepsi musi byt hrat hru v nizsim rozliseni na starsim LCD monitoru se zaplym FXAA. To musi byt slusnej blivajz.

          S pouzitim vyssiho rozliseni se stava aliasing minimalnim problemem. Ostatne staci se podivat na graficke srovnani FC3 v minimalnich a maximalnich detailech (v bleskovkach na to byl odkaz), kde maji screeny ve FullHD rozliseni a aliasing tam uz prakticky neni problemem.

          Pokud mas slusnou sestavu, zvysene rozliseni je mensim problemem na HW nez zapnuti plnohodnotneho vyhlazovani (MXAA, tedy zadny post-proces) a imo je rozliseni mnohem dulezitejsi nez vysoke detaily ve hre. Pokud rozjedes hru na Medium v nativnim rozliseni, neni co resit.
        • 1680x1050 je takova akorat hodnota .. pokles naroku je znatelny a porad to vypada dobre .. vlastne to byl jeden z duvodu proc jsem nevzal 1920 monior (+stejny model s 1920 byl o nejakych 5 tacu drahsi ..) ..
      • nemate si kupovat velky monitory kdyz na to nemate, ja mam 1680x10..něco a pohoda
        • ja mam 1920x1200 a tiez v pohode. akurat ja mam aj dobru interpolaciu, takze v pripade nudze by mi pri nizsom rozliseni po chvilke nevytiekli oci
        • smejki
          dík, ale já na to mám. 1920x1200
          • počkej až te prestane živit maminka
            • smejki
              ano, jde o zboží dostupné jen pro horních deset tisíc. Mám kliku, že moje maminka je 9 999. ::z_<>prdele_klika::
  • Prvni recenze kde vidim 8 :D vidim vsude jen asme 9 a 10 ...hlavne codku dat 9/10 a tomuto 8/10 dmnce
    • morokura
      Co třeba zkusit si tu recenzi přečíst a neřešit hru na základě čísla.. Nebo je tam na tebe moc písmenek?
    • dmnc (takhle to má bejt správně, předtim ti tam jedna samohláska zustala, to pak neni tak cool) je pořád do zblbnutí porovnávat nějaký pitomý číslíčka
    • demence je psat že cod dostalo 9/10, neni to pravda
    • Na hrej dostala jen 7 :D
      • Však mi taky jejich recenze na hru sedí lépe po tom, co jsem zatím o FC3 četl a viděl.
  • Čus poradíte mi někdo jak nastavit abych mohl na pc hrát Far cry 3 s gamepadem ???
  • Je to výborná hra mám ji staženou(přes utorrent) plnou a v češtině(kromě dabingu).Hraju jen single jelikož vždy zapomenu zkusit.Celkem dost zastaralá hra grafika na výborné úrovni.Baví mě.Znám lepší a novější.(mám windows 7,4 GB ram procesor nevím)
    • Co to gdákáš?
    • Fascinující. Přiznat se veřejně ke krádeži, to chce fištrón. Jinak proč se místo toho chvástání, že máš nějaký super komp (který mi tedy moc super nepřijde) a hanění, že jde o starou hru (což si též nemyslím), raději nepodělíš o ty lepší a novější hry. *3*
    • volam policii pirate!!
    • Jack1947
      ...Baví mě.Znám lepší a novější...

      *7* Co?
  • Ze to jde rozbehnout na vsem? Co moje sest let stare, netaktovane Core2Duo? Da to? :-) Asi sotva. Dvojka mi ale slapala lepe nez cokoli jineho te doby a vypadala fantasticky. A podle screenu ze trojky vypada mozna i lepe nez trojka. Samozrejme rozumim, ze to Pavel hral se snizenymi detaily, ale to ja dvojku taky. :-) (Ah, ten aliasing vypada na tech screenech vzdycky tak hrozne, ze? A pritom v behu to tak spatne neni.)
    • Keen
      Mám C2D E7500 taktlé na 3.6GHz a nedávno jsem vyměnil HD4670 za HD6790. A bohužel už to ten procák brzdí natolik, že i přestože je grafika podstatně rychlejší než předchůdce, nárust výkonu byl jen minimální. Doporučuji kompletní upgrade, sám jdu po Vánocích do i5. Na druhou stranu 4630 je tak slabá, že u tebe by ten nárust výkonu mohl být lepší.
      • Je to 4830, tedy jen o neco malo slabsi grafika nez 4850. Ve sve dobe nizsi stredni trida. Grafika je to slaba, ale i tu bohuzel procesor brzdi, takze jsem si vedom toho, ze narust vykonu zadny nebude. Take chystam upgrade CPUcka nekdy po Vanocich. O koupi grafiky jsem uvazoval predne kvuli FC3 (a prave do budoucna az upgraduji CPU), ktery by k tomu byl zadarmo, ale predpoklad je, ze by mi FC3 utahl procesor soucasny (a mohl si ho tak zahrat uz nyni), o cemz ale velmi silne pochybuji.
    • Luke
      Pojede ti to.
      • Diky za duveru v muj prehistoricky stroj.:-)

        Tak si rikam, ze bych nakonec do te HD7770 mohl jit a dostat k ni Far Cry 3 zdarma. Sice ji bude stale silne limitovat procesor, ale jako investice do budoucnosti (cca na dva dalsi roky) by se to mohlo vyplatit.
        • No C2D je sice za zenitem , ale to HD7770 pomalu už taky . Pokud nové konzole nepřinesou pokrok , mohla by ti vydržet jinak se obávám že nová HD7770 zrovna investicí do budoucna nebude .
          • Napsal jsem na dalsi dva roky. Staci, kdyz na tom rozjedu nektere hry, ktere se chystaji na pristi rok na nejake solidni stredni nastaveni grafiky (s resty, ktere mam z minulych let mi to na ty dva roky vystaci). Na to HD7770 stacit bude.
            • Jestli se to vyplati, nad tim prave premyslim. Moje soucasna grafika je HD4830, takze ta 7770ka ja v mem pripade slusnej upgrade. :-) Pocatkem pristiho roku (no pocatkem, tak nekdy v prvni polovine roku) se chystam upgradnout CPUcko asi na i5ku. Upgrade graficke karty bych tak odlozil az po nem. Mozna do te doby vyjde nova generace grafickych karet a ja pak stejne pujdu do 8770. :-)
            • Jó střední a na dva roky se solidními detaily :) Ta karta je dnešní rozumný lowend . Je otázka zda se ti vyplatí , když ti FC2 jela "v pohodě" . Taky mám na půdě Didaktik a pod postelí PS2 ..... v důchodě bude co dělat (sic)
  • Myslíte že to rozjedu na této sestavě? nejlépe v rozlišení 1920x1080? Alespoň na ty minimální detaily, protože ta moje grafika už taky neni nejlepší..
    Windows 7
    4gb Ram
    procesor AMD phenom II x6
    grafika Nvidia GTS250 GT 1gb
    • Je to konzolovej port, takže to rozjedeš úplně v pohodě, a nemyslím si, že jenom na nejnižší detaily. Podle mě to tu někteří akorát tak přehání, jako obvykle. Každopádně se můžu plíst, hra ještě nevyšla, takže je na nějaký verdikty brzo.

      Rada: Nikde nepiš svoji sestavu. Trollové jsou na to hákliví *3*
    • Ne, pusť si Ugha, to možná rozjedeš
      • Haha.. Chceš tím snad říct že mám sh*t kompl? Vždyť kromě grafiky,která taky neni nejhorší, si nemám na co stěžovat. Ale ono by to nemělo být o moc náročnější než ACIII, ne? To rozjedu na medium v 1920x1080, tak Far Cry bych snad mohl alespoň na ty nejnižší. Každej říká něco jiného, na jiném herním webu mi sám autor recenze napsal že s tím nebudu mít problém. To je super když pak každej tvrdí něco jiného :D
        • Já bych to bejt tebou radši ani nezapínal. Hrozí ti že se ti začnou dělit jádra a uprostřed džungle se spustí jaderná fůze při které zhyneš bídnou smrtí spolu s půlkou ulice, díky jednomu low-end reaktoru v tvé místnosti... Máš na to? ohrožovat životy lidí kolem sebe?!
        • To co máš je Low-end.Bez urážky.Far Cry na tom rozjedeš, ale mě by se nechtělo hrát hry na low detaily.Jednou jsem tak zkusil Witchera 2 a bylo to něco strašného.
          • Witcher je PC hra, tam jsou samozrejme nizke detaily opravdu nizke. Na srovnavacich screenech FC3 vypada na nizke detaily opravdu pekne.
          • Má starou grafiku, to je celý. Procák je úplně v pohodě a low end to není ani náhodou. 4 GB RAM pohodlně stačej na úplně všechno. Navíc nenapsal, jakou má značku, takže dělat nějaké závěry o low end... mno. Stačí, když vymění grafiku za nějakou GF 560ti nebo něco podobnýho a do nástupu next gen konzolí - a tedy náročnějších PC her - mu to s naprostým přehledem vydrží.
            • >>Mr.Capr
              To není pravda. Vezme si to něco mezi 600 MB až 2 GB. Záleží na tom, kolik RAM máš k dispozici. A na jakou hru že to nestačí? To bych si rád poslechl *12*
            • 4GB RAM na Win7 rozhodně nestačí na všechno,1 GB sežere sám systém...
            • Z hlediska cen to low-end, kde procesor stojí 2500, paměti 500 a ta grafika tak asi 1000,- , prostě je.Pravda, Phenom je jeden z mála procesorů z dilny AMD, který se povedl.Mimo to jsem měl E8400,4gb ram a 9800gtx+ což je GTS 250 takže vím jak na takovém stroji některé hry "běžely" :)
          • Konečně díky za normální a jasnou odpověď. Díval jsem se na obrázky, a hra vypadá dle mě krásně i na nízké detaily, takže to mi nedělá absolutně žádný problém.
            • MidnighT91
              Jestly to rovnou koupíš, tak si pak nestěžuj že jsem tě nevaroval...
            • Srovnávací screeny jsem ještě neviděl, ale jak říkám, u Witchera 2 byl ten rozdíl opravdu brutální :)
        • Tak se tak blbě neptej, když znáš odpověď.
          • Ale já neznám odpověď! A taky si zde nehoním ego. Vy mě nechápete, já neříkám že mám super kompa, já jsem se jenom slušeně zeptal jestli mně to pojede protože si nejsu jistej tou grafikou, a vy mě odpálkujete s tim že si honím ego. Já jenom prosím o normální odpověď, ale té jsem se zatím nedočkal :/. Takže mi prosím někdo napište, má cenu si to kupovat nebo ne? Nerad bych si koupil hru kterou bych měl jenom položenou na poličce.
            • MidnighT91
              Zbytečně to řešíš, prostě to stáhni a uvidíš ne ??? Lidi ti můžou napsat že ti to určitě pojede ale dokud ti to nenapíše někdo s úplně stejnou sestavou, tak je ti ta informace stejně k hov*u... Koupíš to a nakonec zjistíš že se hra nespustí ani do hlavního menu, kvůli úplně jinýmu problému než je tvoje sestava, tak jako se to u spousty her stalo mě...
        • produkt incesu?
          • Nemyslíš náhodou incest? Nepoužívej prosím slova, kterým nerozumíš. Ukazuješ tím své EQ (nepleť si s IQ, chytrý slovník cizích slov poradí), které je na úrovni rybénky vylíhnuté ze záchodového hadru.
          • Co je to inces? To je něco k jídlu?
        • Když si tak přesvědčen, že máš super kompa, tak proč to sem píšeš? Honit ego si můžeš jinde *3*
  • Koupil sem si Insane edici... a nejede mi multiplayer ani coop. Nenajde mi to žádnou místnost, žádný lidi nic.... nevíte někdo co s tim? žádnej program mi to neblokuje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit