Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosim Vas jak se jmenuje ten song co hraje uplne v uvodu jak parijou na plazi jeste nez jich zatkne Vaas? Dekuji za odpoved...
    • Jo no to je dobrej song *5*
    • Paper planes - MIA
  • prowsim vas kde sa da kupit batoh aby som si mohol kupit viac zbrani
  • PS3 MULTIPLAYER - Proč za hry platit, když se to připojí 1 z 10 pokusů? Nejlepší je že pokeždé hru musím vypnout a zapnout *10* , už se ani nedivím že lidi stahujou a nekupujou...
    • mam stejnej problém
  • 8 Bodu ha ha ha tahle pecka si zaslouzi minimalne 10 uz sem si rikal ze sem asi moc starej ze mne hry na compu nebavjej ale je to blbost dneska ty hry stojej za starou backoru a tohle je fakt precizni kousek hraju to celej vikend 8hod denne nechapu a recenzent by si mnel dat facku prtoze tohle srovnat ja treba s CRYSIS tak crysis 1 i 2 je total nuda,nuda.nuda pekna grafika ale nuda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ale na multak zplava )
    • eeeee
      Nezaslouzi, ta hra ma nektere chyby. Treba ty řentgenove oci nemaji na vysoke obtiznosti co delat. Nebo automaticke ukladani pozice me pripravovalo o naboje, takze jsem mel pak strach se vzfalovat od tabora, coz mi kazilo prozitek a styl hrani. Vedlejsi mise slabota. Vylepsovani vystroje je nelogicke a slo navrhnout verohodneji. Ucinnost zbrani je nesmyslna, viz treba luk silnejsi nez vetsina strelnych zbrani. Neverohodna fyzika, kdy se da kryt za sebetencim plechem pred sebesilnejsi zbrani. Slaba ne erohodna ai u zvirat a tak dale a tak dale.
  • Vedle.
    • N7N7
      Mohl by mi někdo vysvětlit, proč jsou nic neříkající a vymínusované příspěvky jako je např. tento, umístěny na hlavní stránce pod článkem, přestože tu jsou kvalitní názory oceněné +30 a více? Tento jev tady pozoruji delší dobu a vůbec se mi to nelíbí, nechápu to.
      • smejki
        krom toho, že je to zjevně nějak rozbitý, tak tady máš vypozorované chování:
        1. berou se v úvahu příspěvky jen od registrovaných (nebo maj možná jen vyšší prioritu)
        2. berou se v úvahu jen zakládající příspěvky ve vláknech (tzn. nikdy se tam neobjeví reakce)
        3. někdy to vypadá, že se počítá absolutní hodnota
        4. adminskej like (hvězda) má prioritu nejvyšší
      • A pod některými članky to není naopak vůbec, i když je tam např. 90 komentářů.
        Myslím, že to je zbytečné.Když už si chce někdo přečíst diskuze tak si stejně přečte ty příspěvky všechny.
  • Musím říct, že byť to asi kdovíjak úžasný zážitek nebude, tak po 2 CoD srágorách v posledních dvou měsících se na tohle opravdu docela těším...

    PS: Recenze opět víceméně k ničemu, to je tak těžký napsat na jaké sestavě jsi to hrál? 3 roky stará a snížené detaily... hmmm, asi jsem ve škole chyběl, když jsme měli věštění.
    • Stejne to ukradnes, tak co resis?
  • Fotbalista Tévez přišel kvůli rychlé jízdě o řidičák !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    *16* *10*
    • zajímavé ne ??!! *2*
      • ani ne...
  • Jen otázka: jsou české titulky i na konzolích?
    • Se podívej na netu ne?
      • Se doma nudíš, co? Tak jdi na vzduch.
        • Co to meleš, snad v každym eshopu máš u hry napsany jestli je v české lokalizaci, proč se prostě nepodíváš tam, kde to chceš kupovat?
          • No víš, já na internetu hledat umím. Reagoval jsem spíš proto, že jsem položil otázku, na kterou stačí od nějaké hodně duše co má přehled jednoduchá odpověď ANO/NE. A přitom někdo (ty) reaguje otázkou. Tak ale kde to jsme...

            Tam, odkud kupuji hry, mají napsanou lokalizaci anglickou. Jenže oni jsou teď s aktualizacemi informací o hře nějak pozadu, tak nevím, jestli to na poslední chvíli změní na českou a nebo se to prostě prodává v anglické verzi. Navíc mám pocit, že v jednom článku o FC3 tady na games bylo, že hra vychází česky na všechny konzole. Proto jsem teď zmaten.
            • Snad někdo z redakce bude pročítat diskuzi a mile rád nám odpoví.
            • MrSanta
              Mě by zase zajímalo, jestli si můžu u PC verze vybrat při instalaci angličtinu, nebo budu nucen hrát v nepovedené české lokalizaci.
  • To co je za hovadinu tohle!! Že 8??? taková blbost? Jezírka, kytičky, stromečky, honíte zvířátka, hrajete kartičky ty vole a pexeso sa tam nedá hrát co vole? *11* Vypadá to jak omalovánka pro děcka! A novej COD mel taky 8 a přitom je COD milión krát lepší hra!!!! Tahlata hovadina si zaslouží tak 3/10 i to je moc! *11* *12* *11*
    • Ta třinácka v tvým nicku odpovídá tvýmu věku nebo tvýmu IQ ?
      • Tyto možnosti se navzájem nevylučují.
    • pššššš potichu právě jsme narazili na idiota v jeho přirozeném prostředí, asi se chce pářit tak ticho! ať nevyrušíme
    • Duuku_cz
      Tak tohle je slaby, hodne slaby, mily trolle *1*
    • Tvůj mrzský život plný pocitu nespravedlnosti ti tu asi nikdo nezávidí ;) ....ty vole
  • další násilná hra, pak se divíme co za generaci nam tu roste... a to neni pokus o trolling. pritom by se dalo vymyslet spustu zabavnych veci na takovem enginu
    • Na tohle musím jít v bodech protože ten komentář je tak blbý, že to jinak nejde:
      1.)Jakých věcí? Řekni jednu. Ale takovou kterou by bylo zábavné hrát. Sbírat ovoce fakt zábavný není.
      2.)Já osobně z toho cejtím silnej pokus o trolling.
      3.)Ano, špatná generace nám tu roste. Ale to není chyba násilných her, ale debilních rodičů, kteří jim nechávají naprostou volnost na internetu, nechávají je sledovat Disney channel a celkově jim dají co chtějí. Děti se pak chovají jako zdegenerovaní idioti, neumí nic, drzí jsou a celej den traví u té pí*oviny jménem minecraft až jim z toho zkostičkovatí mozek.
      Opravdu největší zásah byl když jsem před školou na dvoře kde si děti kreslí křídou uviděl nakreslenýho creepra s názvem serveru a pravidly. Kde jsou ty časy kdy jsem já kreslil zajíčky a vláčky. Starší (de)generace, styďte se.
    • Jen ať se naše děcka učí. Něco so zjisti o tom, jak se na nás připravuje Čína.
      • Coffin.Corner
        Jak?
        • Ekonomicky nás vlastní. Mají největší armádu na světě a několik miliónů frustrovaných chlapů, pro které v jejich zemi nezbyla žádná ženská. Až se to sem nasype, tak hodně štěstí.
          • takze az se to se m nasype tak decka budou pripraveni zabijet tigry imaginarnim lukem .. se hodi .. :) v ramci pripravenosti bych decka radeji vyhnal ven trochu se hybat at zvladnou alespon utect ...
            • :) sry nejsem cech (i kdyz papirove vlastne uz jo :) ) ... vychazel jsem z tigers, snaha byla :)
            • Dobrý :) Až na ty "tigry" :)
    • Právě že nebezpečnější mi přijdou jedinci s takovým krátkozrakým uvažováním jako máš ty... a to neni pokus o trolling.....
    • Ale zabíjení a ničení je zábava! Jako žádná jiná. Proto máme počítačový hry a už nemusíme bát, kdy nás přejede horda Mongolů a povečeří sedíc na našich utnutých hlavách ;)
    • Ale no tak. Jedna z vůbec prvních her, které jsem kdy na počítači hrál, byl Wolfenstein 3D (to mi bylo nějakých 12), takže násilné hry hraju už tzv. od štěněte, ale nikdy jsem neměl cukání vytáhnout zbraň a vystřílet ulici nebo restauraci. Všechno je to o psychice a výchově daného jedince.

      Samozřejmě je špatně, pokud před násilnou hru posadím sedmiletého klučinu, ten by měl mít opravdu jiné zájmy než kosit hordy nepřátel rotačákem, ale nemůžeš paušálně tvrdit, že násilné hry plodí násilí i ve skutečném životě. Pro mě jsou akční hry docela dobrý ventil, ale jak jsem řekl, jaksi chápu, že je to virtuální svět a že tam to všechno taky zůstane. *4*
    • conflig
      Zakázané ovoce chutná nejlépe. Hry nás baví protože v nich můžeme dělat to co je v reálném světě nemožně nebo nepřípustné. To že to někdo bere natolik vážně, že to musí provádět i v reálném světě není vina her ale jeho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit