Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol COD sem hrál naposled asi 1. díl tak nevim... ja to docela resim, bo ta hra dostala 9/10, je schválně recenzovaná z ps4 verze bo PC verze dostala klasicky na frak pri optimalizaci/portaci... jen chci poukázat nato, ze tu neco moc moc smrdí... A nejsem zdaleka sám kdo tydle problémy se hrou má! Je toho opět plnej net! Ta hra ani neumí pořádne používat mipmapy, každej se hrabe v XML, lidi s uber kompama maj propady o 100 fps atd... je to prostě sh!t a dalsi podvod od UBI, tak se ozývám.. narozdíl vod volejníka!!!
  • Jack1947
    Moc to prožíváš, co skriptovaní COD panáci kteří mají vždy stejný modus operandi = tedy v padnou dozad, nebo dělat že se kryjí nebo prostě jen napochodovat před mušku občas...

    Tak nevím no, třeba v reálu na silnici by do tebe reálná ai nabourala a co. Může být nalitá, v himalůájích se taky opijej ne. *15*
  • z toho si nic nedelej, me to de stejne od low az po very high... stejne blbe..
  • lol este poznámka k AI... stojim se čtyřkolkou uprostřed silnice... proti me jede auto... tak si rikam, vyzkousime AI - tudíž neuhejbám a čekám jakej pathfinding ta supr AI v roce 2014 predvede... nic, nic, nic.. jede furt rovne, neubírá a nabourá do mě jakobych tam vubec nebyl PRÁSK! Pak se začne motat do nějakýho svahu do kerýho nemuze vyjet a já radší pokracuju po ceste dál...

    Potkávám další stejný auto, tak si řikám, co bude ted? No ten pepek to najednou strhnul asi 10m predemnou dolu z Himalájskýho srázu a už sme se neviděli...

    Tak asi tak, jen aby bylo jasno, co je ted povazovany za dobrou AI u 9/10 hry
  • to ne, fakt to de vse stejne low az very high, rozdíl ve fps neznatelnej... tam je problém někde jinde.. a neni to sekání, spíš nějakej problém se streamingem... ale ne takovej, ze jedes 100km/h autem a nestiha to nahravat textury, spis de o neco jinyho,proste micro stuttering (to je snad i definice tohodle problemu v dnesni dobe) ale furt a docela dost, v jakymkoli GFX nastaveni
  • Jestli se ti to seká tak máš celkem smůlu....a nedivim se že tě to nebaví :-)
    Když si vzpomenu na hry co vychází už přes rok tak skoro každá hra mě dostala na to jak perfektní má Stínování...možná se mi to jen zdá ale připadá mi to že stínování a paprsky světla jdou graficky hodně nahoru...Jenže pokud se ti hra seká tak to nemužeš poznat a detaily na Low,High nebo Very high nemůžou bejt stejný...Jo pokud ve hře stojíš a čumíš tak jo ale změn si to na Very high a běž někam kde je 30 lidí a rozpoutej přestřelku....pak uvidíš...:-D To samý sem měl ve Skyrimu když sem byl ve městě,v baráku,v jeskyni tak pohoda ale vyšel sem do světa a strašně se to sekalo...jen kvuli detailům na:trávů,stromy,voda,lidi,a dohled atd....bylo toho moc.. *8*
  • ta hra je proste divna... zaprvý, at dam preset na low nebo very high (ne ultra) tak to de prakticky furt stejně, skoro plynule, ale sou tam furt takový mikrozáškuby a je to fakt desne neprijemný... a to staci jít pomalu a je jedno co to zrovna zobrazuje, esi nadupanou vesnici, nebo prazdný nebe... mam novy ovladace a verzi 1.3, vypnul sem prez xml mipmapy (coz asi o 1gb snizi naroky na vram a celkove to tomu enginu ulehčí bo mipmapy zvládá špatně). Myš reaguje taky divne, at nastavim cokoli a v xml vytunim taky cokoli.... a i kdyz sem tohle prekous, tak me to nudí... tak já fakt nevim, esi tohle je 9/10 hra... asi jo, pro někoho...
  • RazorProduction
    Pribehovky sme este neskusali ale okolite missie vsetko ide i arena *3*,...boze toje funny :D hlavne ked mas 10 uroven a unlocknes m4 vylepsenu *14*
  • Jack1947
    Nevím to psal pan olejník v chatu. Vysvětloval to ohodnocení. *3*
  • Far Cry 3 v lepší kabátku nic víc :) 3 byla příběhově lepší
  • Keyz
    Já vím, ale zde to je extrém a nevím, zda to prospívá hratelnosti. Je to strašně hloupé. Kdyby to bylo méně časté tak ano.. ale tohle je opravdu šílenost.
  • Ristoro
    S tou rozmanitostí máš pravdu. FC3 mi moc nesedl. Dohrál jsem ho až na třetí zátah. V AC4:BF bylo dost podobné prostředí, jako ve FC3, ale ta hra mě neskutečně chytla už napoprvé. Zkrátka mě tam bavilo jen tak si chodit po těch ostrovech. Co se týče prostředí FC4, není co vytknout. Nádherné zasněžené hory, podzimní listí na stromech, to je moje. FC4 je pro mě tedy o dost lepší, než FC3.
  • achjo, proc nez to sem napíšeš, to neproženeš přez word a nedáš si korekci? Takhle to vypadá fakt divně... ale jo, treba je to hra o coopu, ok, chápu co myslíš... to nic nemění natom, že hry co mi nejdou ve fullscreen mi na PC nesměj.
  • No to je problem, protoze na me zastaravajici sestave at dam medium nebo low FPS se prakticky nehnou, ale jak sem snizim rozliseni sli o 10-12 snimku navrch.
  • Lidi funguje nekomu coop s kamosem? Ja se nemuzu za boha spojit
  • Jack1947
    Stačily by snížit detaily ne? proč rovnou snižovat rozlišení... to akorát kazí zážitek tedy když nehraješ na starém LCd nebo crt 17" kde to je vlastně jedno, nebo na ntb.
  • CoD nebo Far cry.. já mám tedy jasno co mi dá více zábavy. :)
  • Nevim jakou reci mluvis, takze tezko muzu odpovedet.
  • Tento komentář je definice dementa...
  • Jack1947
    COOP!, hlavně že to má coop! to je to hlavní ten je zábavný to samý COD AW tam je zase MP to hlavní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší