Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Far Cry už není série pro mně sice je to kvalitní hra, ale pro mně bylo jediné Far Cry to první a to co jsem v něm našel mi u dalších dílů už chybělo. Ubisoft s Far Cry 4 definitivně dokázal že dokáže udělat dobrou hru a to se počítá!
  • jo a nejdou odklepnout animace :D:D bude toho vic proste... ale to v recenzi fakt nehledej, todle je volejník :D 9/10 a čauki kucíí
  • Jack1947
    Snížit rozlišení? to pak sice hrát např půjde ale vypadat na FHD monitoru celkem nic moc.
  • neni pravda, problemy maji original verze
  • A pro velké děcka je dobré si zopakovat pravopis *1*
  • Jo jedina vec je ten fulscreen. Ale ja to v hraju v 16:9. Jinak zadne problem nemam. Black screen maji mozna tak piratsky verze. Precti si nahore co mam za kartu, hra jede uplne v pohode a vypada super.
  • volejník umí bejt vodvážnej, kdyz je to "na místě"...
  • Zagro
    Mít i7 a k tomu GTX 750 na hraní, je tak trochu mimo. K takovýmu procesoru min. GTX 770, ale raděj lepší.
  • PS: recenze je z ps4 verze :D:D prej PC verze nebyla k dispozici... tak tomu veri fakt asi jen mistnijarmilkové, že je to ten pravej duvod! :D
  • problemy sou, nejde 16:10 fullscreen, tzn pokud mas tenhle monitor, das si treba 1920*1200 tak budes mit cernej pruh nahore i dole. Pak lidi hlasi problemy s mysí (akcelerace - sice mas v options moznost to vypnout, ale to nefunguje jak ma, takze musis editovat nejaky xml soubory). Na Ati fachá blbě. Pretejka Vram, dokud si neupravis xml soubor (pokud nemas 3gb+ vram). Framerate lítá, tzn na supr kompu mas napr 120fps, rozejdeš se, a za chvilku ti to bude haprovat az k 40-50fps! CPU to vyuziva taky pekne, na 3 core mas furt 100% vytížení (nejvetsi demence, když už nekde 100% tak na 1. core kery je ze vsech core co mas v CPU vzdy nejlepsi)... a bude toho víc. Na steamu lidi rvou, ze mas black screen atp.
  • Hra o ničem, pro malé děcka možná super ale u mně to šlo po 4 hodinách s pc pryč, grafika na to že je skoro rok 2015 taky v ničem nepřekvapila a hw nároky dost vysoký a hra nevypadá že by je potřebovala, prostě far cry 3 dlc akorát že na ultra nastavení to chce 2x lepší pc a i tak nevypadá líp než 3 a navíc i herní nápln bych řekl že ve 3 byla lepší... a recenze 9/10 ? ani náhodou (korupce už i v herním světě) díky Ubisoft,Activision,EA... máme vás rádi
  • Blbost, staci snizit rozliseni, ja jedu na 550 gtx ti, stredni detaily zapnuty AA i okluze a slape to mezi 45-40 fps. obcas to jde pod 40 ale min nez 36 sem nikdy nemel
  • Je ale jasné, že je to ve hře přehnáno z důvodu hratelnosti.
  • Podívej se na youtube, jak orel v reálu napadne člověka, jak zabíjí vlky a další velká zvířata. Zaútočí i na dospělého medvěda. Neplést si s drobným "středoevropským" orlem.
  • IMHO pokud nemas nadupany stroj, neuzijes si to. Je fakt, ze jsem hral FC3 i na ntb, a na medium detaily to slo - FC4 nejde, a je celkem nepatrny rozdil ve vykonu mezi nastavenim low nebo high; nemluve o tom, ze FC3 na low jelo a vypadlo lip nez FC4...dalsi pro nekoho mozna zadrhel je 64 bit system only ci nepodpora DX9.
    To, ze uz ubi vydali ted par dni po vydani uz patch 1.4 plus pry jsou docela problemy s kartami ati, muze tak nejak mluvit za hodne....
  • Jak je na tom optimalizace? Známe Ubi. *2* (recenzi jsem nečetl a ani číst nebudu, na to je můj čas až moc vzácnej).

    Jestli je ale vše momentálně v pořádku a nemusí se čekat na nějaký opravný patch, tak jdu rovnou sosat a hrát. Připojit gamepad, se kterým se FPSka hrajou parádně, a velkou TV k PC HDMI kabelem a mám o dobrou náladu postaráno. *5*
  • Mato1987
    Aj napriek tomu, že vývojári tvrdia, že herné mapy sú rovnako veľké, tak si dovolím tvrdiť, že mapa FC4 je, aspoň, čo sa týka rozmanitosti a rôznorodosti omnoho bohatšia a pestrejšia, Kyrat jednoducho pôsobí viac malebne a zaujímavo ako tie nudné dve ostrovčeky v thajskom zálive uprostred ničoho...Iste aj rook islands mali svoje čaro, ale Kyrat je jednoducho zaujímavejší.
    To, že si myslí, že FC4 je len datadisk pre FC3, to mu neberem, je to síce nesprávne uvažovanie, ale o opaku ho ani mi dvaja nepresvedčíme.
  • Mato1987
    Práveže naopak, tak sa mi zdá, že ty nevieš čítať. Ja som síce napísal, že tí čo nehrali predošlé diely tak si 4ku okamžite zamilovali, ale mal som na mysli aj tých, ktorým trojka vôbec nesadla a štvorku hrajú jedna radosť a baví ich to.
    Tie drobné úpravy čo som spomenul, nie sú upravy ale sú to rovnaké veci použité v oboch dieloch, čítaj pozorne, aby sme sa tu potom nedohadovali kto, čo, kedy a ako povedal.
    Mám taký pocit, že ty tu hodnotíš ani nie tak hru ale názov hry samotnej a mám isté pochybnosti, že si tú hru ani vôbec nehral, či už 3ku alebo 4ku, lebo by si takého nezmysly potom ani nepísal. A už vonkoncom to nie je rovnaká situácia ako keď porovnáš SR 3 so SR 4. Skôr by sa toto porovnanie hodilo práve pre FC3 a FC3 Blood Dragon. Far Cry 3 a Far Cry 4 sú totižto dve veľmi odlišné hry, iné prostredie, iní nepriatelia, iný príbeh, úplne iný coop, tak isto aj multiplayer, omnoho kvalitnejšia grafika a v podstate všetko na čo si len spomenieš je iné a objektívne lepšie ako napr. side questy, fauna , flóra, dobývanie základní atď...
  • Jack1947
    Aha, díky to jsem rád už jsem se bál že si na něm snad ani nezajezdím.
  • SimcaJB
    Mne se líbilo hned první osvobození stanoviště. Slon za mně úplně všechno udělal. VIZ - http://youtu.be/ZD1NCBZ43SU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší