Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale tak alespoň uznej, že je to dost vtipné, když nosorožec vydrží čtyři rány z granátometu. *3*
  • To sou zas zvratky tady, kdyby sli zastrelit zvirata jednou ranou zas budete remcat ze je to lehky, to stejny ten orel, kdyby tam nebyl budete remcat ze je to nuda atd. Proste demence, furt na vsechno nadavat je popularni, rozumim. Navic ted vychazi tolik her ze si vybere kazde, a nikdo vas to hrat nenuti. Ja se u hry skvele bavim, pac vypnu a nad takovema picovin@ma jak vy nepremyslim, chcu se u hry jako FC bavit a ne premyslet, a to hra plni skvele.
  • Ale tak stejně sis to stáhl ne? Tak o co jde
  • Rozhodně doporučuji Warhead se stále skvělou grafiku (poznámky o stáří od mistra výše naprosto ignoruj), je to skvělý datadisk k původnímu Crysis a prodává se za pakatel. Třetí díl špatný není, dle mého názoru lepší jak dvojka, ale rozhodně horší jak první díl. A FC samozřejmě doporučím také a je jedno, o který díl s celé série se jedná.
  • Mám ve hře zatím jediný ale dost otravný technický problém. Když osvobodím nějaký outpost, objeví se na tomto stanovišti k plnění 2-3 mise (závod / filmování, assassination, dobití outpost atd.). V případě dobití outpostu se mi stává, že když misi dokončím a na obrazovce s vyhodnocením mise pak zmáčknu tlačítko leave, abych se dostal zpět do hry, tak se mi to nenačte zpět do hry, ale vidím pouze šedočernou obrazovku s HUDem a dalšími věcmi a musím dát "save & quit" ze hry a pak naloadovat znova kampaň.
  • prosimtě volejník prostě splnil zadání, dětí vískaj, prachy se valí... do týhle diskuse když napises cokoli jinýhoo, než že je to bájný, tak schytáš akorát hejt, rikam, jak házet perly sviním prostě...
  • FC4. Warhead je příliš staré, Crysis 3 je bezesporu nejslabší Crysis celé série.
  • Roztouzenahnida
    Hraju to chvilku a příjde mi to děsně stupidní. Zaútočil na mě OREL?!?! Co to je za blbost!. Zvířata se nebojí střelby a jdou po vás. Blbost. Outpost jsem obsadil tak, že jsem střelil do zámku a slon to celé vykydlil. Lidi mu skákali do cesty a on je likvidoval jeden po druhém. To je úžasná UMĚLÁ INTELIGENCE, pane OLEJNÍK!. Animace nejdou ODKLEPNOUT a nedá se v nich kroutit hlavou. Mise jsou stupidní, měl jsem třeba sebrat nějaké zásoby dříve než dorazí nepřítel. V pohodě jsem je sebral, ale pak se najednou spustí docela krátkej odpočet, že je musím doručit partizánům. Takže jsem neměl čas to tam prošmejdit. A hlavně je to děsně nelogické spustit odpočet až po tom co seberu zásoby! Svět je krásnej to jo, kvůli tomu to pařím. Ale to co se v něm děje je uplná FRAŠKA. A je děsně přecpanej, takže kochat se tam moc nedá. A hlavně to je KOPIE FC3.
    Nikdy jsem moc nevěřil, že by herní firmy platili novináře, ale po tomhle hodnocení to vážně zvažuji. Buď to a nebo jste MENTÁLNĚ nemocný, pane Olejník!!!
  • Mas docela pravdu. Nemam sice moc odehrano, ale celkovy feel je takovy....datadiskovy.
    Perky jsou vicemene ty same, zbranovy arzenal....taktez.
    Samozrejme ze nejake "inovace" se projevi az casem hrani, ale uprimne...smisene pocity - v jednom kuse utocici (otravny) orel, jizda na slonovi ci maly vrtulnicek (chvalabohu) asi na plnohodnotny novy dil za plnou palbu z penezenky tak uplne nestaci..tedy aspon ne me, chci v nove hre objevovat nove principy.

    Graficky se o nejak o markatni zmenu oproti FC3 taky nejedna (vyjma ultra nastaveni),ale dopalily me HW naroky - na svem notasku jsem si onehda zahral FC3 v prijatelne podobe na prijatelne detaily, zatimco FC4 i na low je casto kvuli fps o nervy (a taky na low vypada HUR jak FC3 na low), imho kvuli vegetaci a doku*vene optimalizaci. Nemluve o te napadne podpore hlavne nvidia..

    Zacinam mit pocit, ze UBI zacalo hezky na spotrebitele s*at - ano, je to klise veta, ale uz se docela dost hracu nas*alo a bouri (btw, pry melo FC4 na starost stejne studio co novy AC - Ubi Kiev - jsou o HODNE levnejsi pracovni sila a porty vetsinou doku*vili stejne), nebranil bych je a neprijimal bych polovicatou ci recyklovanou praci jako standard.....
    ja jsem JEJICH spotrebitel a zakaznik - JEJICH pan ne?!
  • Keyz
    Vůbec jak tam jsou ihned taková silná zvířata (nosorožec vesele vydržel 2x ránu výbušným šípem) je to ještě šílenější. Na kaženém kroku se potuluje nějaké tlupa a co je horší, jak všude okolo blbci střílí tak se zvířata rozutečou a pak je potkáváš na ještě šílenějších místech než normálně. Navíc prachy seženeš lehce ihned máš lepší zbraně jak protivníci i spolubojovníci...

    Je škoda, že tohle je vlastně jediná FPS. Velká FPS kterou je možné aktuálně hrát. Celé to drží jedno studio které je známe dojením. Ostatní dělají MP hry a BF / COD je také hlavně MP. Tedy pak zde máš pouze to FC a to již naprostá debilita. Velice hloupá hra. *9*
  • Slona jsem potkal a osedlal pri dobyvani jedne z pocatecnich zakladen :)) jen je potreba jeden "talent" bod na jejich osedlani. vic nepovim, nechci spoilerovat :D snad jen prozradim ze se nejedna o predem skriptovane udalosti:)
  • Jack1947
    Pokud si chceš zastřílet tak Warhead i Crysis3, pokud se chceš otravovat i ostatníma blbostma nebo ti to nevadí vol FC4, pokud si nehrál FC3 ještě by ses mohl zahodit s ním.
  • kterou z techto her byste mi doporučili: Crysis Warhead, Crysis 3 a tohle.
  • Jack1947
    Mně zajímají ti sloni, rásd bych se na nějakém zajezdil když to tak propagovali v trailerech. Achjo, to bude někdy v 30 misi ne před koncem jedna z mála "inovací" co mohla být zábavná a ve hře skoro nebude. *9*

    Mně se akorát stalo že jelo to auto co jsem měl zničit, Royal ( army) nebo ukrást a zabil jsem řidiče ale už jsem se mu nevyhl. Umřel jsem... ale zase jsem pozabíjel ty zlé rebely a pomohl povstalcům outpost +1. To byl zas jiný případ.
  • Keyz
    Zrovna jsem byl svědkem klasické vtipné situace.

    Borci chtěli pomoci opravit auto (generovaný mini úkol) a po cestě jelo další auto stejné frakce a vesele nabralo jednoho borce a ten zhebl *15*

    Nejlepší je ale stejně reakce NPC na orla. "Pozor Orel!!!" Orel je asi zabiják lidí a vůbec strašně agresivní pták. *1*
  • hahah no ty si pepíček... samo v 1080 to bude bez pruhů, ja ti to vysvetlovat fakt nebudu, ze si jozef
  • hmm a muzu dorazit zivej?
  • Watch Dogs jsem vypnul po pár hodinách, poslední AC, které jsem dohrál, bylo Brotherhood, ale u Far Cry 3 jsem strávil desítky hodin a s FC4 to zatím vypadá podobně. Far Cry je podle mě jediná série, ve které ta formule funguje opravdu skvěle, protože je to postavené na základě dobré střílečky, která je zábavná i bez neustálého plnění úkolů a lození po věžích. Naproti tomu jsou v AC souboje o ničem a parkour se už dávno omrzel, ve Watch Dogs přestává být většina schopností zajímavá po 3 použitích a střelba a jízdní model jsou na příšerné úrovni. Zatímco v AC a Watch Dogs při zastavení člověk zjistí, jak je hra ve skutečnosti nudná, ve Far Cry tím poznává další úroveň hratelnosti.
  • Jack1947
    Tedy jak kdy... STABILNí. Far cry 4 relativně ano a WD/Unity zase naopak ne. Je to kus od kusu.
  • Už to je nuda jo, tak dost. Ty pytlíku nebo ještě se z tebe stane schizofrenik. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší