Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lotr
    Dobře koupil jsem si Far Cry 3 tak proč kupovat 4?
    V recenzi se pokládá otázka co si představujeme o pokračování?
    Nemohu mluvit za všechny ale řeknu toto.
    Blood Dragon byl víc pokračováním Far Cry 3 než Far Cry 4. Šílené že ano?
    Problém je ten že FC4 je z 80% FC3. Hraje se stejně. Je stejné. A pár novinek to nezachrání.
    Ale rozdíl mezi BD a FC3? Hraje se stejně. Je stejné ale ten pocit je naprosto o něčem jiném.

    A v tom mám myslím být duch pokračování. Dostat novou dávku něčeho co známe s pocitem že tohle jsme nehráli. A v tom FC4 zklame na celé čáře.
    Ale i tak jde o relativně zábavnou hru.
  • Já mám 16:10 monitor, ale když nastavím 1920*1080, tak se to zobrazuje normálně a bez pruhů.
  • Dogkiller
    Tvoje příspěvky mi hodně připomínají Jacka1947. Úplně stejné nesmysly a ještě blbě napsané.
  • Keyz
    To je naprosto jednoduchý. Udělal by je někdo jiný. *3*

    Jiná firma by prostě dostala podobný nápad anebo sehnala licence. Možná by to bylo lepší možná horší ale žádná apokalypsa.

    Navíc bych ten výrok poupravil. Je to záruka nějaké stabilní zábavy. Pořád produkují to samé s minimem inovací, tak aby to nějak pobrala většina.
    Navíc často dělají z hráčů hlupáky. Hodíš maso a teleportuje se medvěd a další srandy. Jo, dobrá FPS a vypadá to pěkně ale jestli jsi průměrně chytrý, tak se u toho cítíš jako nějaké hlupák. Tam je vše 10x vysvětleno a požíváš naprosto jednoduché herní prvky které ani nemají základní logiku ve hře s z reálného světa.
  • Hanzales
    Ty jo, dobře, velmi dobře pane Olejníku ;o) Četlo se to parádně! Trojka mne bavila, dohrál jsem i se spoustou vedlejších úkolů a aktivit a tohle působí na první pohled stejně (aka mnohdy zmiňovaný termín "přeskinovaná trojka" či "Far Cry 3.5"), ale po bližším zkoumání je to skutečně vymáklejší a pro mně osobně jsou Himaláje možná i jedna z nejzajímavějších lokalit. Naopak těch ostrovů s palmama jsem už docela přežraný ;o) Možná bych dal i klidně 8, pač časem (po odehrání těch 40+ hodin) asi to prvotní nadšení opadne jak to tak bývá, ale pořád je to jedna z těch lákavějších her letos myslím. Jinak doufám, že v UBI výhledově vyhraje zase rozum a dají se trochu přívětivější cestou (pořádně vše odladit a nesnažit se nahrabat co nejvíc (cena hry i se season pasem je už fakt celkem dost vysoká). Jde o to že pár studií ještě stále umí produkovat obsah kontinuálně, aniž by to cpali postupně do "DLC balíčků" a "pre-order bonusů".
  • smejki
    Mně poměrně přísná konzistence v rámci značky nijak zvlášť nevadí, takže to chápu. Nicméně zrovna u Ubisoftu tohle nezastávám, anžto všechny jeho hry jsou stejný mustr (vžitý termín Ubisoft open-world game) s drobnými variacemi. Watch Dogs, Far Cry, Ass Creed, všechno vzásadě hry. Jen v jedný je důraz na parkour a historický prostředí, druhá má město s autama a třetí je zběsilá first person pifanice.
  • Pravda je to tak napůl. Poslední roky, nemluvě o letošku je to sázka do loterie podle toho, která část Ubisoftu za vývojem stojí a pak taky podle toho, jak se vyspí tým, co má na starosti portaci na PC :/.

    Myslím, že povedený FC4 jako záplata na letošní WatchDogs a Unity je trošku málo na takový prohlášení, jaký je v začátku tvýho příspěvku.
  • Designéři FC4 pochopili to co u novějších AC designéři nepochopili - že není potřeba mít přebujelý HUD skrz který pomalu aby hru jeden pohledal a prvky co tam jsou tak jsou hezky bokem a ne pomalu v 1/4 obrazu. Super. Jen pořád nechápu tu obdélníkovou minimapu místo hezký kulatý, tahle mi krájí oči na kousky, ale uznávám, že to už je věc osobního vkusu.

    Hra vypadá pěkně, jen ty Tibeťani jsou takový moc evropský, asi jako když si asiatky nechávaj dělat plastiku očních víček a obličeje, aby co nejvíc potlačily typický rysy asiata.

    Pokud jde o FC3 princip "ulov zvíře, vyrob opasek/batoh/pouzdro" s tím nemám problém, naopak se mi to ve FC3 hodně líbilo. I sbírání bylin pro různý vylepšováky. Upřímně si nedovedu ani moc představit jiný důvod pro zabíjení zvířat mimo výše uvedenýho a toho, že mně zvíře napadne.
  • Dobře, já to tedy zařídím.
  • Mám tady teplou deku a šálek kávy. Pojď příteli, já se o tebe postarám.
  • Njn, tak seš hloupej sám a ještě špatnej troll *6* co bys chtěl víc , snad pochvalu a jakej si pašák a že si to všem natřel.

    PS: reakce zbytečná... stejně jako moje ale aspon víme kdo je tady d3bil *4*
  • Za Ćall of Juarez velké plus, Dyna Blaster je pro Roye zajímavější než celej Asasííííííín
  • Dogkiller
    Tak to je ta nejhloupější reakce na můj příspěvek, jakou jsem doposud četl. *6*
  • "by byl" Tyhle dvě slova jsou důležitá *15* , tedy v minulém čase a co bylo tehdy už neplatí.
  • Dogkiller
    Ubisoft = záruka kvalitní hry, což se opět potvrdilo. Všichni ti hloupí hateři si vůbec neuvědomují, o kolik by byl herní svět chudší a kolik herních sérií by vůbec nevzniklo nebýt Ubisoftu.
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Ubisoft_games
  • Jack1947
    No , zas tak zlá ne no... když pomineme nekonečné spawny u checkpointů, léky na malárii (která byla smrtelná)... a taky podovný příběh který jsem vlastně doted nepochopil -žoldák na misi v africe ( ještě sis zvolil žoldáka tedy ten příběh byl jiný) má ukoly své cíle... takové celé podivné.
  • omg: další chytrej koment, nedivil bych se, kdyby jsi ty ojížděl moji svini, co mám na farmě, to vysvětluje, proč její čuňata dodnes hlavou naráží do zdi, jakoby ji neviděla
  • když to nezkusíš, houby hodnotíš..ale nikdo tě nenutí *3*
  • Ty fakt čteš jen koní lejna, copak jsi nečetl, že recenzent zmiňoval, že nemohl recenzovat PC verzi, protože byly dostupné v té době jen konzolové?? Fakt typický games.cz čtenář..přečtu nadpis, hodnocení, zápory, klady mě nezajímají, mám dočteno...
  • kostejnesmrtelny
    Všechny nás zajímá, co uděláš *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit