Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FansLunacy
    Jako by jsi mi mluvil z duše ... odehráno 35%, splněno všechno co šlo, včetně vedlejších misí, náhodných eventů atd. a absolutně mě to nenudí. Dokonce mě bavilo i shromažďovat suroviny na chatrče. Příběh a postavy paráda, fakt se nenudím.
  • A tahle "recenze" byla psaná za účelem odradit všechny, co uvažují o koupi této hry nebo jako co? Vážně ty jeden co jsi to napsal, postav se nohama na zem. :) Že je Far Cry Primal stejnej jako Far Cry 4, ovšem že je, je to přece pořád Far Cry. Stejně tak jako GTA 3 je stejný jako GTA 5, jen lepší grafika a víc možností. Tak je to s každou hrou a vždycky bude. :) V této hře mám nahráno 15 hodin, plním všechno co jde, a jsem naprosto šťastnej a spokojenej když to hraji. Je to přesně to co jsem čekal a co jsem chtěl, to, proč mě Far Cry baví. :) Zatím jsem nenarazil na nic, co by se mi nelíbilo. Nemůžete přeci hledat v každé hře nějaký super hlubší význam, musíte jí brát takovou jaká je, a co nabízí. Ubisoft to moc dobře ví, a proto zachoval to co hráče baví, jen dal nové prostředí a nabídl zase něco lehce jiného (viz beast master). Za mě 9,5/10 - nejlepší Far Cry ze všech, a že jsem hrál všechny díly několikrát. :) Už teď se těším, až si Far Cry Primal budu moci zahrát znova, a to jsem teď teprve ve 30%. :) Kdo chce pořád něco "nového" či "jiného", ať si hraje karty a neuráží dobře odvedenou práci. :)
  • vis doufam, ze herni weby maji review verze pred vydanim hry... takze to nebylo ze hra vysla o pulnoci a rano to meli napsane
  • Sra.ky nekupujem
  • já mezi ně patřím
  • ako pre mna jediný a najlepší ostane FC jednotka...ostatné sa tomu na hony vzdialili,a ono čím dalšia čast tým viac "sprostostí " čo tam pridávajú aby zaujali čoraz mladšie publikum.:(,ako ..na chvílkové odreagovanie ok..ale načo -rozumej dôvod- strávit pri tom(premrhať) viac času?..grafika pekná ..to má táto séria celá ...ok...ale ? čo viac..hrat to len preto že môžem všetko podpálit?...alebo lietat ako sova?...kolkokrát ma to má bavit?100x-200x...žiadny alebo minimálny rpg systém...vývoj postavy..dej..progres....niečo čo by ma hnalo vpred-nútilo -motivovalo moju zvedavosť íst dalej tou hrou?...sediet pri tom pol dna a ...nič...strata reálneho času...znovu hratelnost? tu nie ...pre mna ani razdohratelnost.:)radšej si dám 3x gothica , metro,stalkera,massefect,deadspace,x-com a podobné záležitosti ktoré majú pre mna vysokú znovuhratelnost-podla toho ja cením hry ...znovuhratelnost..ak už mám teda za to minút peniaze tak nech to aj stojí za to!..:D tot môj názor.
  • že to většině nevadí? asi až na ty davy lidí, co každoročně na CoD a NFS nadávaj *1*
  • Eh??? Jako fakt? Ja sem pako.. celou dobu sem věřil že hraju PRIMAL ve střední evropě a ono to je afrika... :D
  • Bože nechapu že tady vadí že se to pořad to samé. CoD,NFS, těch dílu je hromada a pořad je to to samy a to vetsine nevadí že po sty hraje to samy.
  • U DS3 by mi praskla žilka, s uncharted máš už pravdu
  • To video "Behind the Scenes" maji uz podle thumbnailu spatne. Würm skoncil 10,000 let pred nasim letopoctem, ne 15.
  • Nekupuj za chvilu vide ds3 a u charted toto pocka
  • Obmedzenost ti brani vidiet svet v sirsich suvislostiach
  • Nejdřív si ale udělej úkoly, umyj nádobí a vynes koš.
  • No ona ta doba kamená jako by z oka vypadla prostředí z FC2, tohle je jen barevnější. *3*
  • A to jsem si chtěl koupit a teď nevím, tato recenze mě nějak odradila *7*
  • archie777
    Tak lepší než stahovat 25 rarů a hrát to na 14 palcovym LCD na nižší střední..
  • Aristarch
    ...trafil si klinec po hlavicke....hlavne s tou masou...tupo opakujucou kolektivne "pravdy"
  • Aristarch
    ...uplne s tebou suhlasim. Games.cz zasa zabodovali. ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit