Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak tendle crap bych vazne ani nekradl, vzdyt jen zasnezili hory z FC4 a vydavaji to jako novej dil...chce se me zvracet
  • Moc nechápu v čem je tedy hra tak dobrá (protože hodnocení celkové dobré je), když z recenze vyplývá pouze to, že má opakující se úkoly, žádný příběh a celé to nudí. *1*
    • Je dobrá hlavně pro ty co minuly předchozí 2 díly, ale to samé můžeš říct i o assassinech, že jsou vlastně skvělé pokud si nehrál to samé 4x předtím. Osobně si nemyslím, že by to mělo být důvodem pro lepší hodnocení
  • Coffin.Corner
    Pěkná recenze, v úvodu dokonce s malým příběhem. Že by se Honza nakazil čtením starých recenzí při retro pátcích...? *3*
  • Navíc v té firmě musí být zábavné pracovat. Makáte jako robot ve fabrice to samé dokola celý život *15*
    To jím o FC, AC musí zdát
    • Potká jeden designer UBI druhého
      "já ti mám v posledních měsících pořád stejnou opakující se noční můru, šplhám na dřevěnou vyhlídkovou věž bez žebříku, ale ta věž je nekonečná, ať šplhám jak dlouho chci, nikdy se nedostanu na vrchol"
  • LOL, ono to uz vyslo? Vzdyt to nedavno oznamili...
    Vidim, ze jim ta recyklace her jde od ruky. Je videt, ze hosi z Ubisoftu maji zkusenosti...
  • Tak jsme si odbyly další "mega (s)hit" a jede se dál, na tohle se za chvilku zapomene. Rychle recenzovat zajímavější hry. Třeba Order of Battle: Pacific které zde bylo po delší době a to je velká škoda.
    Nebo UnderRail který zde není.

    Mě by zajímalo proč to tak trvá? To opravu čekáte zda vám to někdo pošle na hodnocení?
    • V Underrailu už se chýlým ke konci a dal bych 8/10. Ta hra je pořád ještě trochu nevyvážené, tj. tlačí tě k určitým buildům, ne všechny buildy jsou životaschopné. Ale jinak super zábava.
  • Dobrá a zábavná recenze. Díky Honzo
    • Jj, super recenze *1*
  • Kravicka
    nechapu jak to muze byt 4. Far cry
  • PC verze bude mít ochranu Denuvo, takže si, stejně jako drtivá většina zdejších čtenářů, hned tak nezahraji.
  • Ja osobne sa teším, až doteraz som ignoroval všetky videá okrem toho prvého oznamovacieho kde lovia mamutov. Dúfam teda, že budem príjemne prekvapený a som teda vážne zvedavý či to prekoná dvojku či aspoň velmi solídnu 3ku a 4ku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit