Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty jo, tady je zase 0nanů *7* nadávat umí každej trouba, ukažte něco sami, šulci
  • chtěl bych se zeptat, zda redakce nechystá vlastní dojmy z bety? a jestli je pravda, že by early access na steamu měl být spuštěn už dnes?
    • sleepless
      Dojmy z bety budou od kolegy Smejkiho.
    • jestli ma beta NDA tak to bude hodne kratke psani...
      • MrSanta
        V článku je jasně psáno, že se může z bety zvěřejňovat co chceš. Akorát recenze z bety by se asi inXile nelíbila.
        Není špatné si přečíst článek, do jehož diskuze se rozhodneš komentovat.
  • nevim jak kdo ale já už ho hraju a zabil sem svého prvního banditu :D a v dalším kole mě 3 zbývajici rozsekali na maděru .... mimochodem potěší obrázek z puvodné hry s textem you are death in wasteland :D ted to jdu smazat a tesim se az to vydaji cele .... nebudu si to kazit betou ;)
  • tak jak jsem ráno ptal, zda dnes spustí Early Access, tak to byla nakonec pravda, už tam je za 55 e
  • Predbiham dnesni recenzi na Broken Sword 5... Nevite, jestli se chysta krabicova verze hry, nebo je jen na Steam a GOG?
  • Nevite, kolik hra zabere na HDD? Steam tvrdi 20GB, coz mi prijde uchylne. Dik.
    • smejki
      10GB pro finální verzi. 4GB pro betu
      • Dik!
    • Kein
      Releasy Bety na warezu mají 4gb.
    • Jack1947
      To je je jen Beta plna hra bude jeste 2x takova... no co no aspon se hned neztrati. *4*
  • Keyz
    http://wasteland.inxile-entertainment.com/forum/viewtopic.php?f=34&t=5208

    To vypadá na skilly které budou možná nelogické. Celkem zajímavý, že je údajně málo munice a je problém použít ruční zbraň aby byla šance na trefu slušná (wtf). Mrknu na postřehy na fóru.
  • Zda se mi to? K dispozici je beta hry a Vy, misto aby jste napsali vlastni dojmy, opet jen papouskujete cizi info? To snad uz vazne neni mozny...
    • k čemu jsou ti cizí dojmy? zahrej si to na youtube a sám uvidíš
    • kostejnesmrtelny
      Já věděl, že jsem na jednoho píčuse v tom blacklistu zapomněl *14*
      • Kinet1c
        nastastie si to uz vyriesil :)
    • sleepless
      Dojmy budou, ale neni duvod nepodat v mezicase informaci, ze je beta venku.
      • Dobre, dekuji. Jsem rad, ze se mezi Vami nasel nekdo, kdo do toho kickstarteru zainvestoval dostatecnou castku na betu a jen si nestezoval na to, ze je chudak, co musi davat penize do jinych veci...
  • Gamesa vypadá dost komplexně a jestli bude součástí starat se i o další členy skupin tak nevim nevim . Zatím to na mě působí jako dost velké zklamání. ( dostupná videa na youtube, pročítání různých diskuzních for ) . Fallout byl prostě úžasnej v tom že měl reálnou předlohu podle povídky Vic and Blood a prostředí podle Mad Maxe, dodneška vzpomínám na první demo Fallouta 1. Tohle "demo" (jasně beta verze :-) ) Wastlandu 2 je zatím poprávu dosti pranýřovaný a první dojem se už opravuje dosti těžko. Stále jsem nenašel srpávný slovo co by vystihovalo proč mi to zatím nesedne.
  • Ten inventář poněkud zapáchá falloutem 3 - žádné krásné nakreslené obrázky jako v F1 a F2, ale jen nudné siluety *9*
    • smejki
      v kartě předmětu už ten obrázek je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit