Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že tlaky a pár dolarů ze strany EA dokážou divy. FIFA 12 na PC bude jasný propadák a jen neználek může věřit jejich kecům, že to bude stejné jako na konzolích. Proč tedy neudělají i next gen NHL na PC? Jednoznačný král fotbalu na PC pro letošek bude PES 2012.
  • me by spíš zajímalo jestli bude opět Be a Goalkeeper a teď i v PC verzi ;-) opravdu bych to chtěl zkusit
    • Taky doufám
  • Pekné, pekné. když se to porvna s timto konkurencnim clankem, dava to dohromady docela zajimavou mozaiku. Snad to bude pecka! http://www.topzine.cz/fifa-12-slibuje-revoluci-ve-virtualnim-fotbale-vyzkouseli-jsme-ji-na-vlastni-kuzi
  • zni to skvele... predobjednal bych si fifu tady, ale ten cesky dabing me odrazuje, takze zahranici to bude jistit *4*
    • jo? protoze 11ku mam taky dovezenou, to je pak jina *4* dik za info
    • Dyť i český verze má anglický komentář.. Aspon 11 měla.
      • Ale například problémy s padáním hry, které řešil patch 1.01, s českou verzí nezmizely... Fungoval jen na EN verzi hry.
        • jesusek
          Mám českou verzi (PC) a patch to řešil bez problémů.
          • U mě bohužel ne, musel jsem proto pořídit dodatečně EN verzi (poté, co jsem vyzkoušel na warez verzi, že En s patchem funguje bez problémů)... Co jsem četl různě po fórech, tak to někomu jelo, někomu ne, někomu dokonce ani z EN ne... U mě ani na různých PC či NB CZ verze nešla, jak by měla.
            • *s EN
  • Nechci tady delat grammar nazi, ale autor by se možná rád podíval sem : http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/zevrubny
    • Jen pro upřesnění. Původní formulace zněla : "Z nějakých osmi zápasů může člověk získat pouze zevrubný dojem." Tam by se spíše hodilo slovo "povšechný". Teď už je samozřejmě vše v pořádku.
      • sleepless
        Samozrejme jsem zapomnel dodat: diky za upozorneni! Mozek mysli, ruce pisou..nekdy se to nestretne ve spravnem slove.
        • Jasně. Sám to moc dobře znám taky, když se blíží "deadline" :)
  • Kto toto hra? vozickari?
    • Jo. Já jsem kupříkladu vozejčkář, mám genetické onemocnění, které má za následek degenaritivní ochabování svalstva a jen díky téhle hře si můžu aspoň částečně vychutnat pocit z hraní fotbalu. Rád bych, aby se v udoucnu mnohem víc zlepšila právě část Be a Pro.
  • Prosím vás, kde existuje město s názvem Kolýn? *4*
  • Nevím proč, ale stále se obávám, že na PC vyjde ořezaná verze (jakko vždy). :(
    • Jak může vyjít ořezaná PC verze, když bude jen jedna verze totožná pro všechny platformy PC, Xbox360, PS3....
      • Moc bych jim nevěřil ...
        • Máš pravdu, oni řeknou že PC verze bude totožná s konzolovou, se všema novinkama i blbostma jako Ultimate team a nakonec vydaj starou PC verzi Fifi 07 s aktualizovanýma soupiskama.....
          • no jelikož FIFA 11 PC = FIFA 10 Konzole tak je tvoje "úvaha zcestná"
            • To byla ironie ....
          • ultimate team na pc nebude .) a to asi nikdy nevydělávalo by jim to:)
            • http://xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2832 tak fut nebude rikas? *1*
  • Celkem by me zajimalo, jestli pocit z Fify je vice fotbalovejsi nez u serie ProEvo?
    Fifu uz jsem par let nehral, kdysi mi prisla hodne mizerna,ale ubehlo uz dost casu.
    • Byl jsem vždy zastáncem ProEva ... ale nakonec se mi dostala do ruky FIFA 11 s Ultimate Team modem a krásně vytvořenou hrou a už zřejmě zůstanu u FIFY dnes už je to nebe a nudy a o soupiskách týmů ani nemluvím.
    • To je samozřejmě hodně subjektivní... Ale mně rozhodně příjde, že pocit ze současné fify je na míle kupředu oproti tomu, co bývalo dříve.

      Zdůraznil bych především realističtější a lépe vypadající vedení míče, manévrování s ním, obcházení protihráče a vzájemné kolize, trochu nereálný, ale velmi efektní a také efektivní styl kličkování, přihrávky a střely všeho druhu různým typem kopu (nárt, placírka...), velmi dobré řízení rotace míče, možnost spolupráce obránců při bránění (už to není vyloženě jen o tom "naběhni do hráče co nejrychleji", protože se soupeř dokáže snáze vyhnout či si tím dojít pro faul), realisticky vypadající zákroky brankářů a při manuálním nastavení střelby si přidej i neomezené možnosti jak vstřelit gol... Zvláštní plus patří animacím všeho, včetně spousty drobných vychytávek jako např. efektní přihrávky, centry rabonou či akrobatické střely, které se mnohdy vyvolají u těch lepších hráců automaticky a vše je to plynulé, vůbec to nebije do očí.

      Na manuální ovládání se dá nastavit v podstatě vše - střely, přihrávky, centry... A pak když se to člověk pořádně naučí, tak je to hoodně dobrý zážitek ze hry - každá akce a každý gól je skutečně dílem tvých schopností.

      Mě osobně baví už jen přihrávat si bagem a čekat na to, až se objeví skulina v soupeřově obraně, kudyma bych míč dostal kupředu... A poté když vidím, že není kudy, tak přihraju zase zpět a zase čekám. To samozřejmě platí hlavně pro vyšší obtížnosti.

      Pro Evo jsem měl velmi rád, ale připadá mi, že se fakt zaseklo pár let zpět a že to teď prostě není ono. Zkoušel jsem i letošní ročník, ale pořád je to takové nějaké... Můj názor.
      • uzivatel1982
        s timhle nazorem souhlasim natolik, ze se nespojojim jen s +1..přesný popis toho proč fifa baví:)....od definice,pres manualy az po styl hrani...
      • Dik za obsahlou odpoved, asi Fife dam sanci. Pockam si rovnou na tenhle novy dil.
  • lidi, chapete to, ze fifa bude letos uplne shodna s konzolovou verzi? takze be a goalkeeper tam bude stopro, myslim, ze i ultimate team, protoze k predobjednavce hry na pc muzete do tohoto modu ziskat ruzne bonusy... vubec bych se nebal toho, ze ea nedodrzi co reklo momentalne
    • Všichni doufáme, řekl bych *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit