Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pride me ze je ze vsech fif nejmin videtailovana *9*
  • fifu 12 hraju a musim rict ze podle PES 200% lepsi, proti pc sic nud ale online je to zazitek. model pohybu hracu je realisticky, a blizi se to k uspesne simulaci a ne arkade jak je to u PES, mozna je zbytecne tyto dve hry porovnavat protoze obe dou jinym smerem

    tady je pak linka na soutez o fifu 12cz kdyby nekoho zajimalo
    http://hry.tojepohoda.cz
    http://www.facebook.com/pages/hrytojepohodacz/157288817665810?sk=app_4949752878
  • cs chtěl bych se zeptat na pc jaké jsou ty klávesy rb a lb a lt rt diky za odpoved
  • FIFU hraji na ps3 uz od rocniku 08 a musim rict ze tahle FIFA 12 mebo co to vlastne je nejhorsi dil od doby kdy se zacala delat na ps3.Tym ovladany pocitacem je tak neschopny v obrane ze je to az k smichu staci jen ve vapne udelat zasekavacku a obrance je ze hry a pak to staci jen ulidit mic do brany.a co se tyce toho slavneho noveho braneni des a hruza.
    A streli pocitace jsou tak neuveritelne presne ze si rikam jestli hraji vubec fotbal z 6 strel inkasuje muj golman 4 kousky a nekdy premislim jestli ten brankar tam vubec k necemu je.nejlepsi fifa je 09!!!!!!!!!!!!!
  • Pro lidi kteri jsou zvykly hrat fotbal v tzv. "assisted" modu tu mam maly seznam, proc je fifa tak hrozna! :
    1. nahravky - asi kazda treti jde jinam nez chcete
    2. strely - temer bez sance na gol, vetsina golu pada s dorazek coz krasne kontrastuje s tim ze kazda strela vyslana pocitacovym protivnikem ma golove parametry
    3. nabihani hracu - naprosto nesmyslne, prakticky umi bezet pouze rovne
    4. klickovani - jako obvykle temer nepouzitelne a jako novinka bez gamepadu neproveditelne
    5. braneni - stare braneni - nudne; nove braneni - vcelku zabavne,ale asi o 50% min efektivni.
    6. dejawu - tyhle vyse zminene chyby jsou snad ve fifach vic jak 10 let, nechapu v cem je takovej problem je odstranit.

    Vysledek: U her se chcete bavit, ale s fifou tak jedine vykourite krabu denne.
  • Ja jen neco doplnim co se tyce PC verze, protoze verim tomu ze pro PS je to vychytanejsi. Takze EA se rozhodlo ze na klavesnici proste hrat nebudete: demence ovladani typu ze pri penalte skacu brankarem se zmacknutym kloboukem apod. Takze ve vysledku na klavesnici nemuzete delat pulku veci co hra nabizi. Nahravky jsou uplne *******, tak v 30% pripadu jdou nahravky uplne jinak nez byste chteli . Nebo jeste lip, na nekoho uplne jinyho, samozrejme naprosto nesmyslne. Nejhorsi je ze tyhle chyby jsou ve fife uz asi 10 let, bohuzel konkurence je momentalne tak neschopna, ze si kazdej tu fifu stejne koupi. O to vic to mrzi proto, ze letosni fifa se prakticky da hrat jako opravdovy fotbal, kde jsou vase myslenky realizovatelne na hristi. A prave proto to tuhle hru hrozne srazi, driv to bylo jedno protoze jediny co fungovalo(mimo fifa 2011) bylo mastit si to po kridle a nacentrovat do vapna - tak na 30% gol. Tahle hra se snad ani neda ohodnotit, po nejakych zapasech bych dal 10/10, po jinych tak 3/10.
  • Ahoj chtěk sem se zeptat nevíte někdo jak bych mohl (mam fifu na ps3 ) koupit premium abych v cration centru mohl vytvořit vícce týmu a nebo si za vytvořené týmy zahrát trenerský režim ? děkuju omlouvam se ale opravdu se v tom vůbec neviznam
  • Chlapi omlouvám se za snad trochu naivní dotaz.Mám při hře po obou stranách černý svislý pruhy - cca 5 cm.Hra mi prostě nejde po celým monitoru.Monitor má rozlišení 1280 * 800.Nikde jsem v menu nenašel nastavení.Děkuji za případnou radu , mě naprostému PC laikovi.
  • Prosím Vás je FIFA 12 v české verzi a je tam česká liga?? Děkuju!!
  • Jen pár postřehů. Nechápu proč není možné ovládat jednoho utočníka při soupeřově odkopu. Další věc která mě vadí, je nemožnost přepnutí hráče pokud nahrajete mezi dva vaše hráče, hra snad vždycky vybere tu horší variantu, to se teda stává asi jenom při manuální ovládaní. Další fail je možnost používat dementní LB+Y při nastaveném manuálním ovládaní v onlinu, nechápu. Pak ještě nechápu automatické stínovaní při taktickém bránění, vždyť je to skoro stejné jako to bylo dřív, stačí držet A a k tomu RB a ten balon po čase získáte. A když už tam mají piskání hraní rukou, popřípadě míč rozhodčího tak by si mohli pravidla přečíst pořadně a zjistili by, že míč je ve hře, až když opustí velké vápno, což funguje jenom u odkopu jinak ne. Pak ještě to menu to je fakt na zabití. Ale jinak to je dobrý fotbal, akorát nechápu jak to může někoho bavit s autoaimem. Howg
  • tady jsi muzete tu hru koupit http://www.hrypc.cz#a_aid=4e5deea6e126e *6*
  • souhlas, prožil jsem naprosto totožnou zkušenost:) i když mě basketbal v reálu moc nebaví ani vlastně nezajímá, jako HRA je to skutečně o moc lepší zážitek než fifa nebo PES...i já nový ročník jednoznačně doporučuju
  • Mňa najviac štve, keď hrám na obtiažnosti "profesional", že súper hrá s úplne presnými prihrávkami. Je to proste nereálne aby za celý zápas nespravili v rozohrávke ani jednu chybu...
  • Největší mínus na nové FIFĚ je, že chybí Personality + z minulého ročníku. Všechny pohyby jsou prakticky totožné ať už hrajete s hráčem co má 70 overall, nebo 90. V FIFA 11 měl každý hráč světové extratřídy svoje vlastní specifické vlastnosti a pohyby zde mi to přijde stejné... Jinak hra se vcelku vyvedla dávám 8/10
  • diky moc, jdu nakupovat:-)
  • Díky za odpověď.
    Kupuju.
  • 1 - Fifu 2011 jsem také hrál a toto mě štvalo a byl to důvod se vrátit k Pro evu. Tento rok je to vyřešeno svižně. Všechno šlape jak má. Maily a všechno šlapou rychle.
    2 - Ano, informuje tě fyzioteraopeut.
    3 - Není to stejné jak v 11, po odehrání balónu jedním hráče máš libovolně volný pohyb s druhým hráčem na kterého přihrávka letí.
  • Ano je tady ta možnost. Taky jsem hrál PSA od 3ky,ale tento rok jsem přešel na fifu a je to super.
  • Je tu už někdo schopný a ochotný zodpovědět mi tyto dotazy? FIFU na PS3 si kupuju rok co rok, ale 2011 mě s každým přibývajícím měsícem štvala víc a víc.

    Takže:
    - opět je manažerský mód tak skvěle vyřešen, že se musí půl hodinu čekat, až se načte okno s emaily, pak půlhodiny čekat, až se z něj vyjede?
    -opět otravuje počítač s maily typu "Potřebuje hráč přestávku?"
    -opět se stává, že nahráváte míč dopředu útočníkovi a i když tlačíte páčku směrem k míči, útočník stojí jako dřeve, zatímco kolem něj proběhne obránce a míč pohodlně získá?

    Tyto tři věci mě deptaly nejvíc. Pokud s tím EA něco udělala, tak si to koupím, pokud je vše při starém, jdu radši do tenisu.
  • http://www.youtube.com/watch?v=lk1Lze-WO-A

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit