Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • parada. uz z fify 11 sem byl po ldouhem pustu na PC nadsenej. tohle zni vic nez dobre. ted jeste to nhlko
    • jj zkousel sem s kamosema PC demo a vypada to super, uz se tesim az to vyjde *14*
  • Pamatuji si na svoje první setkání s PES,tuším díl druhý na PSX.Do té doby jsem hrál pouze FIFU,protože jiná alternativa v podstatě nebyla.Byl to dá se říci kulturní šok.Člověk cítil,že skutečně hraje něco co snaží simulovat fotbal,bylo to opravdu odrovnávající.V tu chvíli si člověk uvědomil,že do té doby hrál něco co se vzdáleně jako fotbal tvářilo ale celou doby si to z vás dělalo jenom srandu(FIFA).Poté EA od určítého ročníku okopírovalo systém hry a nejdnou jsou všichni odvaření a pějí chválu.No zkusil jsem FIFU,je to všechno takové hezké barevné,reklamy sponzorů blikají,řčlověk si připadá jak v McDonaldu,ale bohužel pocit fotbalu stále z té hry nemám,A ukamenujte mě.
  • Cosi
    opravdu dlouhá recenze, ale vůbec né na škodu. Dobře, že se podrobně zabývá novými věcmi v každoročně vydávané sérii.
    Z toho videa co je u článku to vypadá, že hráči po hřišti plavou nohama nebo se vznášejí ve větru. Vůbec to nevypadá, že by se dotýkali hrací plochy.
  • fifu nehraju, jsem hokejovej, ale moc pekne napsana recenze...
  • mimochodem na Doupe.cz je zase skvela recenze Nhlka... trochu z jinyho uhlu pohledu ale stejne dobre napsana. PS: jak to bude s ceskym komentarem? bude to ten sami z 11ky nebo udelali novy? ja osobne doufam v moznost druhou protoze ten z 11ky mi uz lezl krkem. "Videl si nejaky ofsajd Petre? Ja myslim ze se rozhodci asi upiskl" kdo zna vi o cem mluvim
    • jeste ze uz tohle u hokeje neni, a i kdyz je ten anglickej komentar furt stejnej, tak to clovek tak nevnima... i kdyz, je vtipne, ze letos porad mluvi u vancouveru, jak je tezky prohrat seri na sedm zapasu, ale mluvi o roce 94 a NY Rangers :) ale chtel jsem tim rici, ze to asi bude zase stejne, jako u hokeje a americkeho fotbalu...
  • dobra recenze, jen mi tu chybi vetsi rozebrani novinek v manazerskem mode jako moralka a forma a jak moc musi byt stridani hraci zakladni 11 v sezone, jestli to treba nuti rotovat tym ob zapas a pak taky rozbrani zraneni... jinak sem se dozvedel dost o novinkach v multaku coz chvalim
  • fifu 12 hraju a musim rict ze podle PES 200% lepsi, proti pc sic nud ale online je to zazitek. model pohybu hracu je realisticky, a blizi se to k uspesne simulaci a ne arkade jak je to u PES, mozna je zbytecne tyto dve hry porovnavat protoze obe dou jinym smerem

    tady je pak linka na soutez o fifu 12cz kdyby nekoho zajimalo
    http://hry.tojepohoda.cz
    http://www.facebook.com/pages/hrytojepohodacz/157288817665810?sk=app_4949752878
  • Mňa najviac štve, keď hrám na obtiažnosti "profesional", že súper hrá s úplne presnými prihrávkami. Je to proste nereálne aby za celý zápas nespravili v rozohrávke ani jednu chybu...
  • Ahoj, rozhoduji se zda-li si mám koupit letošní PES nebo FIFU dokázal by mi prosím někdo objektivně poradit, která bude lepší volbou? Popřípadě, která je na PC lépe zvládnutá?
    • příspěvek od DoktorMate. Pokud máš rád takovou tu omáčku tak si kup fifu, pokud si chceš zahrát fotbal a to ostatní jde bokem tak si kup pes
      • uzivatel1982
        některý lidi melou dokola pořád ověřený fráze aniž by si pořádně vyzkoušeli proč druhej tábor prosazuje svoje. Hraju fotbaly od sensible socceru, kick offu, prvnich fif az pres ISS a winninga(we9le je moje modla) a řikat, že poslední fifa je jen omáčka mi přijde dost z cesty. Spiš mi přijde, že oboje má něco do sebe. i když osobně poslední dva roky preferuju fifu. Řek bych, že pan Poláček(péťa náš ušatej vlasatej:)) to vystih na začatku recenze docela přesně, že přichod Peter Moora to zlomil do něčeho co se vydalo správným směrem...a na stěstí si ten směr dál dřží a jde v něm kupředu. Poslední roky mi přijde, že i co do autentičnosti zážitku se fifa prostě zlepšila natolik, že PESko překonává. Což je pro Konami, který měli správnej směr už v roce 2005 docela smutný a pro mě jako pro jejich fanouška taky. Na druhou stránku ani PES není špatnej fotbal, ale tak nějak ztratil a zatím znovu nenalez takovej ten pocit, že člověk kope do balonu a působí takovým digitalnějším dojmem(letos ověřeno jen demem)...ale je to jako porovnávat v autech porsche a ferrari.
  • A je to tady. Očekávám do týdne recenzy PES 2012 s hodnocením 6. Masáž EA začala *1*
    • Za 6/10 bude PES ještě rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit