Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro autora recenze - nepritomnost ceske ligy neni chybou EA. Ta mela naopak velky zajem uz v predchozich rocnicich ceskou ligu zaradit, jenze FAČR si za to rekla o nehorazne humusackou castku za licenci. Takovou, ktera by se i v pripade slusnych prodeju FIFY v CR tezko vracela. Mam pocit, ze nyni uz FAČR ze svych prehnanych naroku za nasi trapno ligu slevila, ale EA uz se s predsednictvem z pochopitelnych duvodu pravdepodobne odmita bavit. Takze ceskou ligu asi jen tak neuvidime a je to jen a pouze chybou obtloustlych ceskych ourednicku, co jsou nenasytni.
    • sleepless
      Já vím, jak ta situace vypadá mezi EA a FAČR a ta nedohoda je způsobená spíš přemrštěnými požadavky úředníků. Jenže FIFA je na druhou stranu produk EA, takže když mám námitku, tak ji logicky musím směřovat na EA.
  • jde vám na klávesnici dát pohyb na šipky? mě to zaboha nejde *10*
  • spook.y
    Gambrinus Liga zase není. Co mají v hlavách ty ...... na Fačru to svět neviděl.
    • dario.marques.798
      No absenci naší ligy bych za větší minus nepovažoval, jelikož stejně by byla zpracovaná stylem - v každým klubu jeden hráč co má 70 a zbytek okolo 50 + rok starý soupisky. Spíš mě mrzí absence Plzně a Sparty v "rest of world", které by snad byly zpracované relativně dobře
    • zdeeneek
      Peltic tam ma $, o nic jinyho mu nejde.
  • tonnymontana
    Fifa sla absolutne mimo me. nikdy jsem ani jeden dil nehral, nejsem fanda fotbalu ale v posledni dobe me ty informace o novem dilu + nektere videa docela navnadila takze jsem si poridil levny leč slusny gamepad k pc a uvidime:) doufam ze me hra nezklame. jedna se o muj prvni fotbal takze jsem se nastesti vyhl tomu klasickemu vydavani noveho fotbalu kazdy rok s prkotinou navic za stejnou cenu:)
  • Já sem zvědavej hlavně na recenzi PES, protože to je jeden velkej (pruseer). Fakt lituju toho, že sem si to koupil.
    • hah.. celkem me prekvapuje ta negativita smerem k pes .... mam odehrano v pes 14 asi 15 zapasu a jsem si temer jisty ze se k fife uz nevratim a jsem jeden z tech co s pesem skoncili v roce 06
    • Osobně tyhle komentáře moc nechápu. Co se gameplaye týče, tak mi to přijde o dost lepší, než minulý rok. To, že je ve hře jenom málo reálně vymodelovaných hráčů a zbytek vypadá šíleně hnusně je věc druhá, ale tohle snad taky opraví komunita, stejně jako chybějící licence. Mě spíš štve, že ve hře je málo stadionů a zmizela možnost vytvořit si vlastní. Ale tady zase taky můžeme z části děkovat EA. Minulý rok mělo Konami licence na všechny stadiony Primera División, letos nemá díky vychcanosti EA licence na žádný. Je to prostě strašná sviňárna, zaplatit si, že Konami přijde o licence na stadiony Primera División a potom do vlastní hry dát jenom 4 španělské stadiony...
    • Inquisitor
      Hlavně ty menu. To je katastrofa.
    • cumpi3
      Pes hraju od čtvrtého dílu...a 2014 je pro mě...omyl...strašně nedodělaná hra, která v jádru ukazuje, že jednou by mohla být fakt dobrá, ale teď fakt ne
      • Proboha tak aplikovali novej engine, nemůžeš hned čekat že bude 100%! FIFA taky ten svůj kolizní model neměla hned vychytanej... nový věci potřebují čas na adaptaci...
        • cumpi3
          Vždyť píšu, že ta hra bude časem dobrá *8*
      • Tak mě to celkem baví, ale online je zprasenej
  • Paráda, Bude též recenze na NBA2k14? To by bylo fajn :)
    • sleepless
      Bude, letos už konečně ano. ;)
      • Super, díky moc za odpověd.
  • up_er
    Rikam to porad a porad je to pravda....FIFA je arkada, PES je simulator a sakra dobrej.
    Tesim se na recenzi PES od Petra....ctrnactka si to uz zaslouzi, podle me nejlepsi dil.
    Arkadistum nazdar.
    • FIFA je arkada na nastaveni arkada. A kdyz si nastaveni zmenis na simulaci, tak? Porad arkada? Porad bude PES lepsi?
      • Ano, hratelně bude pořád lepší PES i když nastavíš u FIFA všechno na manuál... mimochodem i u PES jdou nastavit manuální střelba a je tam novej systém přihrávání...
        • Ve fifě žádnej manuál není, je to jenom takovej pseudopoloautomat.
    • FIFA je arkáda a PES simulátor? Chlapec, ty si zamrzol v minulom desaťročí? Toto možno platilo pred pár rokmi, no dnes už môže o FIFE ako o arkáde hovoriť skutočne len nejaký PES fanboy, ktorý ju videl maximálne tak na obrázkoch na internete.
      • cumpi3
        FIFU jsem hrál, je to arkáda pro masy *3*
        • ...arkáda pro masy, které si neumí pár minut pohrát s nastavením.

          Spíše bych to změnil na ,,FIFA ukazuje inteligenci hráčů.".
        • A kde si ju hral? Na Youtube? Futbalové videohry hrávam už roky, celú druhú polovicu minulého desaťročia som preferoval PES pred FIFA, ale keď s ročníkom 11 priniesla FIFA aj na PC také zmeny, ktorými jasne predstihla svojim vierohodným spracovaním futbalu sériu PES, nemal som problém to priznať. To sa však už bohužiaľ nedá povedať o PES fanboyoch, ktorí radšej budú stále tvrdiť, že FIFA je arkáda a PES simulácia, čo je ich obľúbeným a jediným argumentom, ktorý pritom už niekoľko rokov platí skôr naopak, akoby mali priznať to, že KONAMI spravili presne rovnakú chybu ako predtým EA Sports a tým myslím to, že sa príliš uspokojili so svojim vedúcim postavením a zaspali dobu. Len bohužiaľ kým EA Sports sa dokázali spamätať, Japonci sú stále zaspatí a spoliehajú sa skôr na hráčsku komunitu, akoby mali pre hru niečo spraviť sami. Myslíš si, že by už len zakúpenie licencií bolo toľké roky problémom? Že za to môžu EA Sports, ktorí ich odkupujú? Tak to sú len sprosté výhovorky, keďže KONAMI si už zvykli, že ľudia sa postarajú o to, aby pár dní po vydaní hry vyšli mnohé amatérske patche, ktoré do hry tie licencie pridajú, tak načo by oni mali zbytočne vyhadzovať peniaze?
    • Ahoj, ty si dobrý koště. :)
      • up_er
        Ahoj, zametat je potreba;)
  • Já si nestěžuju Evo sem nehrál nemůžu soudit ale tím lépe pro nás hráče pokud se opět hry přiblíží sobě a bude sčeho vybírat. Hraju FIFU 14 a netěžuju si celý život sem hrál fotbal a přijde mi to celkem fotbalové až na to jak tady kluci zmiňovali že rychlostně někteří hráči sou prostě jinde než mají být ale i tak si netěžuju. Je to dobrý fotbal uvidíme co přinese next-gen! Ale když člověk kouká na dnešní fotbal je to taky většinou boj o střed placu a nesouhlasím stím že se nedá už kombinovat jako u staré fify, jen je třeba využít všech možností které hra nabízí v ovládání viz podržení LB při přihrávce aby hráč po odehrání ihned nabíhal a když obejdu hráče jeden na jednoho tak u zrychlení používat i ravý analog pro předkopnutí pak mě nedobíhají hráči kteří sou pomalejší atd... ale jo to názoru já sem s novou fifou celkem spokojený. Fyzika míče a střel je skvělá!
  • BoB.2
    EA otevřeně přiznali, že některé verze FIFA 14 jsou jen recykláty
    • sleepless
      Dlužno dodat, že pouze aktualizované soupisky mají jenom verze pro Playstation Vita, Playstation 2, PSP, Nintendo 3DS a Nintendo Wii.
      • aj tak je to trapas, hlavne tie verzie pre PSV a 3DS. V podstate nove zariadenia a bez podpory.
  • FIFA 44?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit