Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stoperi sou naky dementni, pokazdy vystoupi tak krasne proti mici, ze si to utocnik tukne a obehne je jak kuzelku *5*
    • = mírný pokrok v AI :)
  • Na fifu jsem se vždy těšil ale když hráč 1.champions league předběhne Hazarda tak tak metám blesky...
    • Taky se mi moc nelíbí overall hodnocení některých hráčů...Valdes 85 / Nastasič 77 / Cole 85 atp...
      Fandím City a např. Nastasiče vidím hrávat a nechápu, jak může mít jen 77 jeden ze 4 nejlepších stoperů v PL ( i v jeho věku ) a má menší hodnocení než např Cahill / Lescott / Jagielka atp.
    • nevím o koho se jedalo, ale mohl být rychlejší. Horší je, pokud například J.Navase dobíhá J.Terry apod...a nebo co je ještě horší když Terry vezme balón a utíká s ním Navasovi.
      • dario.marques.798
        Sice trochu mimo mísu, ale - z tohoto důvodu se mi strašně líbí NBA2K, kde je každý atribut neskutečně znát. Hráč, se střelbou ze střední vzd B+ prostě skutečně střílí líp, než hráče, který má třeba "jen" B. Stejně tam rychlost, síla, bránění.. Z tohoto by si měli vzít v EA příklad a aplikovat to nejen na Fifu, ale i na NHL a možná i na další sporty, které ovšem nehraju, takže nevím. Je to tak, atributy zde prostě nehrajou až takovou roli...
      • Přesně to mě vadí...... hráči kteří na to rychlostně nemají jsou rychlejší než ti co jsou jasně rychlejší
  • hral jsem demo PES a demo fifa14 a když si tyhle dvě hry zahrajete hned po sobě tak mě prostě vychází jako lepší PES, mám z něho mnohem fotbalovější pocit
    • pozor, demo FIFA 14 je podle meho nazoru hooooodne rozdilne od plne verze, hlavne co se fyziky tyce - je to hodne osekany a mene realny. Doporucuju si zahrat FIFA 14 plnou a pak si zkusit demo, uvidis ten rozdil
      • Samozrejme, FIFA 14 mala first day patch, ktory upravoval zapasove mechaniky.
      • Takže stejn jako 13ka demo a fullka. Taky to byl rozdíl.
  • Skoda ze pc nezvladnou ten novy engin na next-gen. Fakt skoda .
    • sirWallace
      *15* Ty vis o necem, co zvladne konzole, ale nezvladne to PC ??
      Ty uz jsi videl, nekoho neco programovat na konzoli ??
      Pochop prosim Te, ze vse co je pozdeji na konzolich, se nejprve vytvari na PC :))) = PC to rozhodne zvladnou *3*
    • Ale to si špatně pochopil ;)
      Přesně se říkalo, že ne každý má mid-end až hi-end PC které by Ignite rozjelo = menší počet potenciálních zákazníků. Vše je jen o penězích, nikoliv o tom že by to PC nerozjelo :)
    • asi chtel rict skoda ze si Microsoft a Sony priplatilo pro onen ignite jako exclusivitu pro next-gen (precejen se musi udelat nejaka reklama pro nove konzole nee :D)
    • To jsou kecy největší...
    • nekromant33
      ale to víš že by to zvládli... jen by se muselo trochu chtít
      • Bože, ty si chujovina...
      • Mam verit tobe nebo vyvojarum z oddelni EA.
        • dario.marques.798
          Nikdo z EA neřekl, že by to PC nezvládlo. Jediný problém je v tom, že průměrné PC by to asi nezvládlo. A jaké compy má většina hráčů? Průměrné. Takže by výrazně klesly prodeje, protože "průměrný" hráč by to nerozjel. Ale pokud máš dobrýho compa, tak bysis to zahrál
        • nekromant33
          Můžeš věřit "průměrnému PC", které nevím jaké je z hlediska vývojářů EA, ale papírově je to sestava, která zvládne mnohem složitější výpočty než jaké jsou potřeba u Ignitu... minimálně třeba při pohráním si s nastavením... Což člověk občas musel udělat i u staršího ročníku kvůlli optimalizaci...
        • Další vypatlánek. Díky takovým tupým ovcím jsem tam kde jsme
        • Veřit EA? :D Ano věř EA že by dnešní PC nezvládli ignite ;)
  • Sotva fifa vyjde tak je CZ recenze hned na světe... PESko je už jak dlouho a nikdo u nás není schopnej na to napsat recenzi... čím to bude......

    každopádně mám koupený PESko který mě letos přesvědčilo mnohem víc než FIFA... a říkat že engine na PES je zastaralej může jen ..... no radši mlčim...

    Honem běžte hrát tu inovativní a fotbalovou fifu
    • ten ich FOX engine je nový, ale rozdiel medzi týmto a staršími PSAMI je len minimálny :) neviem čo teda zmenili, ale to aby hráč mal 15 dotykov s loptou na otočke o 90 stupnov je blbost najvyšieho rázu ...

      + tie brankárske animácie a vobec animácia sieti ktora skor vyzerá ako pavučina ktorá sa natiahne 4-6 metrov za bránu ked strelíš gol ... to je fakt hnus ... od PSA 4,5,9,10 FIFA má navrch, a len troll može povedať ináč alebo zadubený fanboy PES série ...

      nie je možné aby niekto prišiel s NOVYM enginom a hentak ho dovrzal starými animáciami ... to nepoužívaju motion capture alebo čo ? a nejaký ten engine nárazu majú kde ?
    • sleepless
      Čím to bude? Tím, že nám PES na recenzi přišla až včera, asi po 3 letech, kdy jsme hru nedostávali na recenzi vůbec. Review verzi FF máme už od minulého týdne, přičemž jsem ještě s recenzí čekal na verzi (retail), která půjde hrát online. Bez vyzkoušení online by nemělo cenu to vůbec recenzovat, když je na tom hra de facto postavená.
      • jestli nove PES planujete recenzovat tak rychle jako to posledni, tak opravdu neni duvod pro distributora Vam recenzentskou verzi posilat... je sice hezke, ze jste posledni dil koupil k recenzovani za vlastni, ale vzhledem k tomu, ze mesice nic nevyslo az jsem o recenzi ztratil zajem a ani nevim, zda nakonec vubec vysla
        ve vysledku jste si ty penize mohl usporit, vyslo by to nastejno... ale kdyz vyjde FIFA, beda za zpozdeni

        nedavno zase RTW2 s temer maximalnim hodnocenim a superlativy, pokud chce clovek pokud mozno nejobjektivnejsi nazor a pohled na hru musi tam, kde nikdo nedostava penize za psani recenzi ani z reklam na Frekvenci 1, osobne mi posledni dobou jako jediny objektivni zdroj pripada TotalBiscuit, mozna i ten AngryJoe by sel, kdyby to nebyl takovy protivny a urvany skrcek co hleda zase jen to nejhorsi na kazde hre
        • angry joe je showman, asi bych s nim kamaradit nechtel, ale ty recenze maj stavu (a co jsem videl, tak jsem se s nim i docela shodoval) *5*
      • Nereaguji přímo na Games.cz ale všeobecně...

        Když tedy budete recenzovat i PES, budete mít pak ještě samostatný článek ve kterém porovnáte ve všech ohledech oboje hry? Nebo budou jen recenze samostatné?
        • sleepless
          Další bude recenze PES, pak se uvidí. Ale porovnání je dobrý nápad.
          • Budu sledovat ;) Každopádně už delší dobu mi chybí porovnání obou her což vzhledem ke konkurenci obou titulů nechápu takže rád si nějaké porovnání přečtu... samozřejmě někoho nezaujatého ;)
          • Jo tak on je to dobrej nápad ?? Pane poláček - měl byste zmenit pózu věčně unaveného recenzenta na něco zůčastněnějšího. Aroganci si k tomu můžete nechat.
            • reakce na UP_ER:
              Jsem odrostlej EXCALIBUREM a byl jsem zvyklej číst iceho a andrewa. Už jsem někde zmiňoval, že mapy Andreje Anastasova jsou umělecké dílo. To je v podstatě jedno. Jde o to, co jsem napsal. Přístup pana Poláčka mne prudí. On je chytrej kluk, ale to neznamená, že budu čekat na to, co z něho vypadne. Třeba přejdu to, že ho něco asi sere. On je buď nezůčastněnej, nebo ho prostě něco sere. Po tomhle všem neumím reagovat jinak. Pochopte mne prosím.
            • up_er
              Mel bys zmenit web, demenci si tam muzes vzit sebou.
  • Možno od témy, ale ako zarytý fanúšik PES série musím povedať že FIFA 13,14 su daleko lepšie ako ich konkurenti ... nechcem byť vulgárny ale v živote som nevidel tak skurv*ný nedorobený, zastaralý systém, engine a animácie ako používa PES, nadobro som s nimi skončil tento rok ... každý kto hral futbal aspoň pár rokov vie a vidí že tie otáčania, ich "impact engine" a podobné veci su vzadu daleko za fifou ... ale čo zas FIFE chýba .. je práve v PSOVI !

    Reálnejšia fyzika lopty, fanúšikovia, nový "motivation" systém, vyberanie hráča na vhadzovanie, a teraz bacha MOŽNOSŤ ODPíSKANIA OFFSIDU S CHYBOU ROZHODCU !

    nuž keby nasadia fičurky PSA na FIFA engine, bola by to najdokonalejšia futbalová hra na svete ... nech sa EA sports naučia čo sa do hry má pridať aby to malo šťavu
    • Tolik udajnych fans najednou nenavidi PES a pritom ta komunita kolem PESedit patche apod je stale vetsi.
      • ja mávam tie patche vždy, ale animácie a nárazy hráčov to nezmení :)

        ono ja by som bol docela rád, keby niekto z KONAMI ukradne alebo okopíruje ENGINE ktorý má FIFA .... takúto krádež by som aj sponzoroval *1*
    • ringmancz
      FOX engine určitě zastaralej není
    • Inquisitor
      Já to říkám furt, dát tyhle dvě hry dohromady, tak je to nádhera. Snad to tak jednou bude.
      • Bohuzial, tym by sa to este zhrosilo. Ber to takto, kedze su dve, je tu konkurencia a musia asopn trochu veci za ten rok pomenit. Predstav si ze by bola iba jedna hra. Dopadlo by to ako NHL na PC, ktore bolo do bodky rovnake snad 5, 6 rokov, alebo skor sa este zhorsovalo.
  • Mě prostě příjde trochu blbost recenzovat hru na hardwaru který nenabízí všechny možnosti dané hry (Ignite apod.) ... dokuď tu nebudou next-gen konzole (protože na jinym HW to nebude) tak recenze na tuhle hru o ničem nevypovídá.

    A teď mě dislajkujte jak jen to jde *1*
    • Inquisitor
      Tak recenzuje se verze která teď vyšla. Až v listopadu vyjde nextgen , tak bude další recenze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit