Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drtí to někdo na oldgen a jestli tam sou ne jaký rozdíly nebo je to případ jak u nhl
  • tak zakoupeno...Hra vypadá parádně, ale...na pc verzi mám jen anglického komentátora a nejdo to změnit a nevím jestli jsem prostě r*tard, ale to bránění nemůže být horší :-/
    • cau, mas STEAM?
  • nevíte jestli vyjde i na psp jako Fifa 14?
  • Normální člověk si udělá sám o hře obrázek a mínění jaká je. Stejnak většina sportovní komunity už zná slabé a silné stránky FIFY nebo PROeva, takže my to znát nepotřebujeme. Kdybyste probůh aspoň psali smysluplné věci a argumenty a ne typu: PES je lepší FIFA smrd*.....to vypovídá o inteligenci jednotlivých aktérů diskuze.....ale co si nalhávám stejné spory vždy budou stejně jako PS4 vs XBOX one, BMW vs Merecedes, Sparta vs Slavia atd.....když už chcete hatovat, tak aspoň pište opravdové argumenty a důvody a nééé jako frajer s autoaimem, který si ani neumí změnit nastavení u hry *1* *1* *11*
  • Mě se strašně líbí a nejvíce se u toho zasměji, jak k recenzi a diskuzi o nové FIFĚ začnou hned psát fanoušci konkurenční značky PES a přesvědčovat jak je jejich titul světelné roky před fifou a představuje směr reálného fotbalu, zatímco fifa arkádové bláto s licencema *1* *1* .....nedejbože když tvrdí, že grafika PESka je o třídu výše než u FIFY *1* *1*

    TAKŽE PRO VŠECHNY ZÁSTUPCE PES FOTBALU:
    Já vás velmi chápu, že nemáte nic lepšího na práci, než psát k diskuzi o fifě, že je zaostalá a Váš fotbal je ,,reálný´´, ale když se vám ta fifa nelíbí, tak sem nelezte a běžte hatovat třeba váš oblíbený klub. Ztrácíte zbytečně čas(místo toho abyste si zahráli zápas v tom vašem BIG fotbálku) a stejně to nikoho nebaví číst......na druhou stranu je mi vás líto a chápu, že každým rokem ztrácíte počet příznivců a tak lezete sem a skrz hate si snažíte najít kamarády. Moje rada je běžte ke svým japonským kolegům z KONAMI a můžete o této ,,skvělé hře´´ diskutovat tam nebo na jiné stránce o proevu. Myslím si, že lidi sem jdou, aby se něco o hře dozvěděli případně podiskutovali o novinkách a zajímavostech a ne četli pořád ty vaše chujoviny....když je to tak skvělý fotbal tak ho hrajte a užívejte si ho a nám se potichu smějte, to vám nikdo nebere......mimochodem osobně jsem předtím také hrával pesko hlavně (PES6, 2008, 2009, 2010), ale od FIFY 11 kdy na PC vyšla v novém enginu už jsem u ní zůstal *4* a baví mě. Takže prosím japonské a mezinárodní kolegy z ŠOHAMI, aby si zapli hru a dali si KONAMI league za Merseyside red s unnamed balónem na KONAMI stadium a my fifkaři si půjdme raději zahrát Ultimate team nebo třeba kariéru *4*.
    Děkuji
    • Chapu tvoje nastvani. Mam stejny pocity u kazde diskuzi k wowku - chci si precist nazory lidi, ktery se o wowko zajimaji, misto toho tam 9 lidi z 10 napise jen, ze je wowko srack@ a ti co to hraji jsou dem*nti.

      Nekteri lidi maji asi spoustu volnyho casu kdyz ho travi v diskuzich u her, ktery je vubec nezajimaji.
  • FIFA nemohla dostat 9, protože letošní PES by musel dostat 11...
  • PES 2015 zničí ubohou FIFU 2015 :D Fifaři plačte :-)
  • species
    -typo-
  • Se vší úctou, všiml si vůbec recenzent, že třeba chybí online lobby (přáteláky online)? Nebo třeba, že již nelze ukládat góly a akce, které se vám líbí a později si je přehrát (lze řešit jinými softíky samozřejmě)? A vůbec, hrál recenzent pc verzi FIFA 14? Zdá se mi, že ne. Rozdílů mezi 14 a 15 je prostě mnoho. S nějakými nedostatky souhlasím (např nesmyslně odpískané penalty a fauly celkově), ale s celkokvým hodnocením určitě nesouhlasím.
    • V clanku je uvedeny, ze je to recenze Xone verze. *7*
      • +1
        asi jsem podlehl dojmu, že si FIFA 15 recenzi na PC zaslouží zhledem k tomu, jak moc se oproti minulému ročníku liší *5* nicméně to, co recenzent zmínit mohl a nezmínil, je pro všechny platformy totožné.
        Pokud platí sedmička pro XONE verzi, na PC minimálně bodík, maximálně dva připočíst.
  • Naposled sem hral actual footbal a fifu snad 98 o)dema si vzdy zahraju ovsem hru si nekoupim
    Vcera jsem si na x360 stahl dema obou fotbalku.fifa je mnohem rychlejsi.me se ale lip hral pes.zda se me vic fotbalovejsi.taky mic se pohybuje tak nejak lip a hlavne lip zni.u fify casto divne zuchne.co se tyka grafiky,tak tady jednoznacne dominuje pes.fifa vypada mnohem hur.
    • Možná na old gen, na PS4 si FIFA vodí PSAa na vodítku.
      • cháchá...asi takto. Ten kdo hraje PS od prvního dílů vždy Fifu jen vyzkouší a opět hraje PS.
        • Přesně.
    • Staci nastavit rychlost hry ve Fife na slow.. Na normal je rychla i pro me, zkus to na slow a uvidis.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit