Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcem kupit mojmu sinovi ibrahovica ale je strasne drahy uz neviem ako nanho ziskat peniaze sko sa to da hecknut porade podla netu to robym ale posledni krok mi nikdi nespravi
  • Ako hecknut fifu 17
  • Zdravím prosím jak se díváte na můj problém :) Koupil jsem synovi k narozeninám Xbox 360 za pár korun a k tomu Fifu16, která je ještě neotevřená jelikož k předání má teprve dojít a tak mám ještě "čas" zajít zpět do obchodu a Fifu vyměnit za 17. Mám přidat 300,- a udělat to ? Nebo to nemá smysl a v pohodě si mám nechat tu 16 ? Díky za radu ! :)
  • Chtel bych vyzkoušet PES 2017.Ty Kanadani neumej udelat pořadnej fotbal.FIFA 17 je sice dobra hra,ale ne vyborna.Ulice vubec nevychazeji,supermany v obraně vždycky trefiš.Rozhodči někdy tragicky a centry pořadně nevyjdou.Nevim jak to pořadně nastavit ,aby to vychazelo.Každej rok ty sami chyby.Takhle se fotbal nehraje.Neni to realnej fotbal.
  • Má FIFA 17 českou ligu
  • pokud máte mobil nebo tablet s internetem zkuste fifu mobile. docela zábavná hra
  • Hraju na pc a nemůžu přijít na to jak si nastavit předkopnutí balónu na klávesnici abych si u toho jejich nastavení nevykroutil ruce. Víte někdo jak by to šlo? Děkuji Petr
    • lol hrát fifu na klávesnici, kup si gamepad
  • Cus chlapci. Jednu radu prosím. Na ps4 jak zapnout dva ovladače abychom mohli hrát ve dvou,proti sobě. Jednou to tam asi náhodně dam po druhé zas nic. Prosím poraďte nebo mě kluk už zabije diky moc
    • Dej jednoho jako guest
  • Jak prosím vás odstraním ten bili kruh kolem hráče
  • Koupili jsme fifa 17 na Pc. Nemůžeme najít nějaké menu, kde se staví team apod. Hned to nabídne hrát hru. Může mi někdo poradit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit