Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze byla relevantní ještě v den vydání, a proto si EA tuto známku i kriticky text zaslouží. Ale přijde mi divné že všichni se tu přidávají ke kritice recenzenta a nikdo neprotestuje, protože to, co je v recenzi vyčítáno už pár dní není pravda. Můžu všechny uklidnit, obránci  se už nechovaji jako kdybyste hráli na amatéra i když máte obtížnost legendární. Přes kraj už s rychlym křídlem neprojdete a gól do prázdný brány už nedáte, nebo aspoň ne tak často. S tím klickovanim si myslím, že už to taky není tak hrozné. 

  • tuco

    Game Pass

  • Hele jak to tak sleduju, tak je ta fifa taková už docela dlouho...

    NHL je stejná bída ....

  • Inquisitor

     "Všechno to vypadá opravdu pěkně". A to je ta hlavní mantra dnešních her. Jenom škoda, že se to opět nijak na prodejích neprojeví. Jediná zpětná vazba na kterou berou zřetel. Takže zavládne spokojenost a jedeme dál. Naštěstí je tu konkurence.

    Jinak velice pěkná recenze. 

  • Děkuji za srozumitelnou recenzi. Budu se podle ní rozhodovat jestli koupit nebo ne. 

  • Fifu kupují od roku 2012. Ale čeho je moc toho je příliš. Už minulý ročník mě velice zklamal. A Volta to nezachránila. Takže letos Fifu nekoupím. 

  • Derp_1337

    Nic jiného jsem nečekal. Poslední sportovní ročníky od EA mají nepříjemný sestupný trend. NHL, FIFA i Madden NFL (a údajně i nové NBA) degradují.


    Kdo ví, třeba je to nějaký záměr markeťáků z EA, kteří chcou udělat pár špatných ročníků, aby pak přinesli jeden průměrný díl a všichni jásali, jak je to "lepší".

    • Mathes26

      Ještě bych k tomu výčtu zmínil naprosto zprasené UFC 4.

      • Obrovský důvod proč přejít zpět k sérii Fight Night.

        • C

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit