Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Češi nedorazily ani na freestyle fotbálek - ach ta čeština:-)
  • Je to gut,velmi zabavne efektivni,od feroveho futsalu k uplnym kravinakam..ale dlouho to nevydrzi si myslim
  • Trol.diskuzni
    Jo, kdyby to náhodou někomu nedošlo - skrytý uživatel "Lucie Jiřikova" rozhodně není autorka článku...
    • sleepless
      Kdyby to nebyla skutecna osoba s timto jmenem, tak zvolim mnohem kreativnejsi nick, aby to kazdy poznal na prvni pohled...
  • Pan_Klobouk
    "Třeba lidé okolo hřiště jsou naprosto statičtí, dvourozměrní a vypadají jako ploché figuríny z lepenky."

    Teda hral jsem jenom demo, ale divaky jsem mel animovane, trojrozmerne a zcela nafouknute, do papiru daleko. Dokonce i fauly a auty jsem videl (nečekají vás navíc žádné fauly, auty, rohy a jiné otravné standardky), ale mozna mela slecna Jirikova jen Jirikovo videni. ;) Nebo hrala nejakou zenskou verzi hry, kdyz "Češi nedorazily ani na freestyle fotbálek".

    Jinak to ale vcelku trefila, konecne zabavnej malej fotbalek od EA, starsi dily byly spatnej vtip. Tady je vtipna jen ta cena, tohle a FIFA 12 je trochu jina liga, bohuzel ale za stejny penize.
    • Auty a rohy jsou pritomny pouze ve futsalu, v ostatnich hernich modech zasahuji pouze okrajove. A mate pravdu - divaci jsou "nafoukli" to se ale netyka tribun, kde posedavaji pouze papirova individua.
  • Přesně tak, u kamaráda jsme to hráli několik dní. Ze začátku je to poměrně složitý se do toho dostat. Ale pak když človek pochopí princip, tak ho hra fakt chytne. Jenom problém, že hra je dost náročná na grafiku, kterou nemam dobrou. Takže doma musím hrát jenom online hry na http://www.poggo.cz/ .
  • sakra
  • Docela bych si to zahral na PC :-) skoda ze tato hra spolecne s NHL se PC vyhyba, i kdyz nechapu ten duvod.....fifa 11 a 12 na PC jsou super a ukazuje to stale i prodejni zebricek her kde fifa 12 je stale popularni. Nejdriv se vymlouvalo EA na nase pocitace a pak pochopili, ze je to kravina *1* Zajimalo by me co si rikaj u NHL, nemame na to xbox gamepady? *1* No asi musime par tech her nechat jen pro ty konzolisty, aby se mohli posmivat a mit navrch 3* dle EA asi..... *1*
    • zdeeneek
      EA jako duvody proc nevydava NHL na PC uvadi nizky prodeje. Duvod nizkych prodeju na PC je myslim docela jasnej ...
      • No já pro EA jednou dělal promo akci a důvod, proč NHL není na PC mi vysvětlili docela podrobně. Na rozdíl od fotbalu není hokej v západní Evropě (hlavní kupní síla Evropy) příliš populární, a vzhledem k tomu, že v Americe (kde pro změnu hokej populární je) je majorita konzolových hráčů, nevyplatí se jim PC hokej pouze pro výhodní Evropu vydávat.
        • diky za info, to jsem nevedel:-)
  • jindro do kouta
    • a kleknou na hrach *2*
  • jindra.veliky
    jinak nechci byt nejaky toi ale spis by na to mel psat recenzi nekdo kdo fotbal obcas hraje a ne zenska co nikdy nekopla do mice *1*
    • Ve vasem kraji holky nikdy nehraly fotbal? A odkud pochazis?
      • jindra.veliky
        jednou si zahrat neznamena rozumet. ja taky hral parkrat basket a pravidlum nerozumim a v tom sportu se nevyznam. vim jen ze se musi dat kos... *4*

        takovej "pravej fotbalista" muze ohodnotit i animace jestli jsou hodne realny a tak. *4*
        • vlastik.plaminek
          Mě příjde, že recenzentka rozumí fotbalu víc, než ty hrám. A "pravej fotbalista" ti zhodnotí tak maximálně animace kroucení se na zemi a předstírání bolesti.
      • JohnyTheZik
        No popravde.. Hraly a "hraly".. Nic proti.. Co se tyce Fify street, tak to je za plnou cenu vysmech.. Hrali jsme u kamose na ps3 a kde jsou bugy z fify 12 usmevny, tak tady jsou vylozene k nas*ani.. Za nejakej 6 stovek, proc ne.. Neco jako NHL 3 on 3 arcade.. Ne za plnou cenu.
      • Trol.diskuzni
        Z Marsu... *3*
        • to jste sousedi, haha!
          • Trol.diskuzni
            * Už zase... ten Chrome mě začíná už štvát.
            • Trol.diskuzni
              Operu jsem měl rád, ale teď mi připadá už moc zabalastěná fíčurama... Chrome mi vyhovuje, že je rychlý a nenáročný na výkon. No a Mozilla, škoda mluvit - poslední dobrá verze byla 3.
            • Opera *14*
          • Trol.diskuzni
            E-e, já se rochním ve vnějším jádru Země. *5*
    • Trol.diskuzni
      Ty voe, Jindřichu, tak si tu recenzi měl napsat ty, když jsi takový altrahadrkór plejer a my ostatní jen noobové... *5*
  • life28
    Lucka Jiříková? Never seen before...hodne zdaru medzi chalanmi :D
    • http://bit.ly/JuoCZB

      *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit