Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Češi nedorazily ani na freestyle fotbálek - ach ta čeština:-)
  • diky za info, to jsem nevedel:-)
  • Auty a rohy jsou pritomny pouze ve futsalu, v ostatnich hernich modech zasahuji pouze okrajove. A mate pravdu - divaci jsou "nafoukli" to se ale netyka tribun, kde posedavaji pouze papirova individua.
  • No já pro EA jednou dělal promo akci a důvod, proč NHL není na PC mi vysvětlili docela podrobně. Na rozdíl od fotbalu není hokej v západní Evropě (hlavní kupní síla Evropy) příliš populární, a vzhledem k tomu, že v Americe (kde pro změnu hokej populární je) je majorita konzolových hráčů, nevyplatí se jim PC hokej pouze pro výhodní Evropu vydávat.
  • sleepless
    Kdyby to nebyla skutecna osoba s timto jmenem, tak zvolim mnohem kreativnejsi nick, aby to kazdy poznal na prvni pohled...
  • Je to gut,velmi zabavne efektivni,od feroveho futsalu k uplnym kravinakam..ale dlouho to nevydrzi si myslim
  • zdeeneek
    EA jako duvody proc nevydava NHL na PC uvadi nizky prodeje. Duvod nizkych prodeju na PC je myslim docela jasnej ...
  • Trol.diskuzni
    Jo, kdyby to náhodou někomu nedošlo - skrytý uživatel "Lucie Jiřikova" rozhodně není autorka článku...
  • Pan_Klobouk
    "Třeba lidé okolo hřiště jsou naprosto statičtí, dvourozměrní a vypadají jako ploché figuríny z lepenky."

    Teda hral jsem jenom demo, ale divaky jsem mel animovane, trojrozmerne a zcela nafouknute, do papiru daleko. Dokonce i fauly a auty jsem videl (nečekají vás navíc žádné fauly, auty, rohy a jiné otravné standardky), ale mozna mela slecna Jirikova jen Jirikovo videni. ;) Nebo hrala nejakou zenskou verzi hry, kdyz "Češi nedorazily ani na freestyle fotbálek".

    Jinak to ale vcelku trefila, konecne zabavnej malej fotbalek od EA, starsi dily byly spatnej vtip. Tady je vtipna jen ta cena, tohle a FIFA 12 je trochu jina liga, bohuzel ale za stejny penize.
  • a kleknou na hrach *2*
  • dvojitéj trolling *2*
  • seprah ja te zklamu
  • Přesně tak, u kamaráda jsme to hráli několik dní. Ze začátku je to poměrně složitý se do toho dostat. Ale pak když človek pochopí princip, tak ho hra fakt chytne. Jenom problém, že hra je dost náročná na grafiku, kterou nemam dobrou. Takže doma musím hrát jenom online hry na http://www.poggo.cz/ .
  • sakra
  • Docela bych si to zahral na PC :-) skoda ze tato hra spolecne s NHL se PC vyhyba, i kdyz nechapu ten duvod.....fifa 11 a 12 na PC jsou super a ukazuje to stale i prodejni zebricek her kde fifa 12 je stale popularni. Nejdriv se vymlouvalo EA na nase pocitace a pak pochopili, ze je to kravina *1* Zajimalo by me co si rikaj u NHL, nemame na to xbox gamepady? *1* No asi musime par tech her nechat jen pro ty konzolisty, aby se mohli posmivat a mit navrch 3* dle EA asi..... *1*
  • jindro do kouta
  • náleží fakt nějaké pohřební službě, aspon podle googlu :-D holka se nezdá, smysl pro humor na vysoké úrovni :-D
  • vlastik.plaminek
    Mě příjde, že recenzentka rozumí fotbalu víc, než ty hrám. A "pravej fotbalista" ti zhodnotí tak maximálně animace kroucení se na zemi a předstírání bolesti.
  • jindra.veliky
    jednou si zahrat neznamena rozumet. ja taky hral parkrat basket a pravidlum nerozumim a v tom sportu se nevyznam. vim jen ze se musi dat kos... *4*

    takovej "pravej fotbalista" muze ohodnotit i animace jestli jsou hodne realny a tak. *4*
  • JohnyTheZik
    No popravde.. Hraly a "hraly".. Nic proti.. Co se tyce Fify street, tak to je za plnou cenu vysmech.. Hrali jsme u kamose na ps3 a kde jsou bugy z fify 12 usmevny, tak tady jsou vylozene k nas*ani.. Za nejakej 6 stovek, proc ne.. Neco jako NHL 3 on 3 arcade.. Ne za plnou cenu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit