Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slušnej sraz masnejch nerdu a holek se žlutými zubami
    • musím sa priznať, že komentár to zrovna inteligentný nieje ale rozosmial ma hodne:) takže +1
      • hlavne dostava minuska za to ze je to tady v diskusi kdyz to patri do diskuse k 100 podcastu ale taky me to rozesmalo :D
        • jo to máš vlastne pravdu to som si neuvedomil že toto je 101 a ten dod bol v 100
    • Giuzeppe
      Ja tam teda žiadnu holku nevidím....
    • p.s. i když nekteri vypadaji celkem dobre
  • jeden z nich ma buzicskou salu, nebudu rikat kdo.
    • co je na ní "buzicskýho"?
  • Teda u vas vychazi teprve trailer na Bioshock 2 a ja uz ho mel dohranyho dva roky nazpatek. *8* *1*


    btw recenze na Warfighter je kde, a kdy bude ACIII?
    • prečo ho mínuskujte? to že sú tu informácie žhavé ako moj obed z minulého týždna to sa snád popriet nedá nie?
      • Mínusko je tady plusko. To si pamatuj. *3*
  • therollycz
    Počkejte si na rýmu kterou Playzone přináší. Pokaždé co jsem tam byl na Indianovi jsem dostal rýmičku.
  • Pilgrim66
    Prosím prosím prosím, fakt nejsem grammar (nebo spiš pronounciation) nazi, ale fakt to není "Werld"...
    • smejki
      ale on je to fakt Pavel
    • wut?
      • Pilgrim66
        Werld forum 2012, predposledni dil werld of warcraft
  • Pilgrim66
    Jinak co se týče Vodafonu, tak v pohodě připojení co se týče rychlosti 400 kb/s, ale přesně FUP 100 MB! A po překročení zpomalení na 0,8 kb/s.

    Měřeno speedtestem pro androidy.

    Resetuje se to 25tyho a já 2ho už dostavam sms s 90% limitu...
  • giacobraza23
    Vsechno v pohode jen proboha vyhodte tu bilou sedaci soupravu. Desna. Vypadate jako parta z relace vo designu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit