Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wlad
    od ktorej minuty je rozhovor s danem o jeho hre?
    • Tikov
      po 13 minutě začínají o krvavosti
    • cca od sedmnácté minuty
    • o to nestojíš
      • Wlad
        a to uz preco? Citam jeho blogy, zaujima ma to. No video ma 2 hodiny, tak som si chcel vypocut len to.
        • myslím někde v polovině, už si nepamatuji...
  • Z vávry se my obrací můj ventriculus. Že zrovna on má co kritizovat po těch příběhových chybách a nelogičnostech které nasekal do Mafie 2. Viz. trapná mise v Mafii 2 v niž máte umístit bombu do hotelu.
    • Pokud vím tak psal příběh k Mafii 2 a ten byl plný nelogičností. Nemluvím tu o technické stránce atd., ale čistě o příběhu. Normálně bych nerýpal, ale vávra v jiných hrách hledá sebemenší chybičku v příběhu a tak mi to nedalo.
      • Ale ono nejde jen o to že nějaké mise chybý hrůza je třeba ta kdy máte umístit bombu do hotelu v němž se má konat mafiánský sraz. Po stránce logické je ta mise prostě děs. Být to v jiné hře už to vávra kritizuje
        • x_ander
          "Logickou stránkou" by ses zrovna ty v žádné souvislosti ohánět neměl...
      • Ale tak pokud jseš znalec her tak víš, že mnoho misí tam chybí tak ten příběh není vyprávěn celistvě. Vyjmuté mise se objevili v DLC s jiným příběhem. Hodnotit příběh Mafie by mělo smysl kdyby to udělali tak jak si sami vývojáři přáli. A to se nestalo...
        • frag.ment
          Je ale třeba si uvědomit, že tuto informaci vypustil někdo (už nevím jestli Vávra) na internet a všichni fanoušci Mafie se jí chytli. Ale je to opravdu pravda? Opravdu byl scénař M2 bez nelogičností a dokonalej? Nebyl bych si tak jistej, že je všechno vina jen 2K a kravaťáků.
          • smejki
            Je úplně jedno, jakej byl stav scénáře před Danovým odchodem. Dan odešel. Odehrály se masivní změny. Vyšla jiná Mafie 2 -> na současném stavu nemůže Dan nést vinu.

            Povšimni si, že tato interpretace umožňuje i takový stav, kdy dokonce Danův původní scénář byl horší, než ten výsledný. Byl? Nebyl? Nevíme. Byl jiný, o to jde.
          • Kronoss1
            Ono kdybys osekal část z příběhu třeba v Game of Thrones, tak ti taky některé věci nebudou dávat smysl a jestli se tohle stalo s Mafií 2, tak se ani nedivme.
    • smejki
      Myslíš tu hru, na který Dan rok (a půl?) před vydáním nedělal?
    • Warriosparky
      To tam nenasekal Dan Vávra, ale 2K.
    • Magister_Peditum
      Připomeň mi, co že v ní bylo za chyby, už jsem to dlouho nehrál.
      • Tikov
        V převlečení se dostanou do zasedačky, nainstalujou bombu přes půl místnosti vedou kabel k oknu. Stále v převlečení se dostanou na střechu a bůh ví proč začnou střílet po všem co tam je (a proč tam ti chlapi vůbec jsou?). Načež sjedou dolu k oknu, napojí bombu, vyjedou a bomba vybuchne, zase sjedou dolu a přestřelka.
        Tahle mise je vážně dost mimo reálné myšlení. Mělo to být spíš něco ve stylu šoupnem tam časovanou a vypadnem- konec 1. mise. Nepovedlo se a teď udělají zasedání v mrakodrapu, zkusíme je rozstřílet z plošiny přes okno, nepovedlo se musíme stíhat cíl skrz budovu a můžem mít epickou přestřelku klidně až po střechu.
  • 0:12:18 easteregg
  • Tikov
    Bylo to zajímavé, ale mám (a určitě v tom nejsem sám) jednu prosbu- zrušte to automatické péřehrávání živého přenosu.
    • kennyB
      souhlas *3*
    • ringmancz
      stačilo by vložit video až do rozkliku článku
      • Amylee.Anderson
        To zase ne, protože jak tam dole v chatu někdo něco napíše, stránka se posune na ten chat a je vidět tak půlka videa.
        • Warriosparky
          To mně se teda nic neposunovalo. Jinak souhlasím s tím, aby se na hlavní stránce to video samo nespouštělo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit