Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Jj, kvalitní digitálně vydané nahrávky v source kvalitě (24bit/44.1-96khz) FTW!

    EDIT: S 192 khz a výše by se dalo polemizovat, podle mě je 96khz kvalitativní strop.
  • bobsh
    Mně osobně nejde ani tak o kvalitu zvuku (prostě ten rozdíl mezi CD a vinylem nepoznam, kromě toho praskání, který se mi ale, až na výjimky, líbí), ale o tu estetickou stránku. Lesklý duhový placky v plastový krabičce mě nebaví, velký černý desky s většim prostorem na booklet, hezkej obal a další grafický vychytávky jo. Než CD, tak to si radši koupim to album jenom digitálně, pokud to jde.
  • Trol.diskuzni
    LOL... Jen doufám, že pan Grygar nepatří mezi těch pár zoufalců, kteří považují vinyl za kvalitnější médium než kompaktní disk (CD). Pro něčí uši možná více lahodící, ale harmonické zkreslení spolu s dalšími zvukovými artefakty (např. lupání/praskání) se skutečně nerovná věrnému podání.

    CD je objektivně lepší a pro důkazy není nutné chodit daleko... Stojí však za to vyhledávat kvalitní mastery, kterých je dnes bohužel pomálu.
  • Amylee.Anderson
    Je úchvatný. Jen mě na něm mrzí, že místy neni čistě instumentální...
  • bobsh
    Jo! Ten soundtrack je tak dobrej, že bych si ho nejradši nechal snad i vytetovat *14*
  • smejki
    já bych řek, že to sice drobátko, ale přece jen přeceňuješ. Krom úchvatného ponoru a humoru tam není nic svojského. Říct si "Dáme všechno do jednoho. Kolik je herních modelů?" a pak se zhulit a splácat to nějak dohromady imho není synonymem tvůrčí svobody ale spíš guláše.
  • janchor
    A co teprve kdyby ten soundtrack vyšel na vinylu..
  • janchor
    Proč? Protože je to jeden z nejrozkošnějších příkladů toho, jak svobodný a neomezený médium hry jsou, jakej jsem nejenom letos hrál. A takovejch není spousta, takovejch je naopak jako šafránu. Chce to halt ponořit se krapítek pod povrch - ve Frog Fractions teda pod hladinu..
  • tak jsem zkusil frog fractions a je to ptakovina na entou kterejch je ve flashi spousta.. hra roku? mozna pro nejaky blazny v bohnicich... nejak nechapu proc to tak propaguje. podobnejch veci je na netu bilion.
  • Trisska
    Á, pán je egoista! *15*
  • na u videií, které mě zajímají, vždy přepínám přímo na stránky youtube
  • Amylee.Anderson
    Já byla Dear Esther včera obdarována a kdybych měla ocásek, tak jim vrtím ještě teď ^^
  • Možná se to už řešilo, ale může mi někdo z redakce vysvětlit proč kdy ve stránce videu z YT proč není aktivní tlačítko na full screen? Zdá se mi že ty videa moc nezvládáte. Buď nejde posouvat a musím se dívat od začátku do konce, nebo je 320x200 označeno jako "HD is on" a když už to v kvalitě je tak zas nejde full screen a nebo je dokonce neaktivní tlačítko s přepnutím na YT.

    Dejte si pls jako novoroční předsevzetí něco s tím udělat *3*

    Pěkné svátky všem.
  • bobsh
    Dear Esther je náhodou skvělej tip na dárek, rozhodně by mi to přišlo lepší, než darovat nějakou ne třeba uplně špatnou, ale tuctovou hru.
  • Kein
    No pán hrabě je hlavně eurohujer, který se žene do evropy a kývá na vše co z ESSR příjde, slepě ignoruje zprávy ČNB a schvaluje Kalouskovy ekonomické doktríny. Ne sorry, takového člověka nechci za mého prezidenta.

    Abyste se pak nedivili, až vám úředníci z EU zakážou hry (třeba) a pan hrabě tomu bude vesele přicmrndávat. *4*
  • Trocha toho vánočního spamu :) http://bit.ly/TjVgoB
  • žabí zlomky a Dear Esther....nedivím sa že sa Bach tlemil....fajn na 5 minút....ale ako typ na darček...lol.....chudák Lukášov frajer
  • Jasně prezident tak má moc tady něco změnit. Se probuď
  • Coffin.Corner
    Spáč se musí probudit! *2*
  • smajdal
    žabí zlomky a sama doma *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit