Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trisska
    pro haha - Jenže reprezentant státu by to byl dost mizernej, když usíná i na tiskovejch konferencích atd.! Navíc když mluví, tak mu jde fakticky stěží rozumět! Je prostě nemocnej, má asi nějakou spavou nemoc či co! Takovýho člověka by stěží někdo zaměstnal, tak proč ho ještě volit na prezidenta? Aby se mu na hradě líp spalo? *15*

    Fakticky ale nechci začínat nějakou politickou hádku... Každýho věc, koho chce vidět na hradě a na obrazech ve škole! Já se o politiku nestarám, radějc hrát hry! *4*
  • No problém je, že kníže už je v důchodu a je nemocnej, proto taky pořád pospává, už je prostě unavenej. Ale nic proti němu nemám, viděl jsem s ním starší rozhovor když mu bylo asi 35 a působil jak Marlon Brando. Je to inteligentní člověk, ale bohužel, v současném stavu a věku je pro roli prezidenta směšnej asi jako Zeman, stáří neujde nikdo. Prezident potřebuje vitalitu a energii - už tak prezident nemůže tak moc jako jednotlivec ovlivnit vládu a politickou situaci, a když už bude mít prostor, tak by měl být fakt aktivní a plný životní síly aby prosadil to své, a ne někde pospávat a mrmlat, to nad tím každý mávne rukou. Okamura je sice byznismen, ale je politicky nezávislej, nemá vládní minulost a všechno si vydřel sám - ví jak pracovat a jak jít dopředu. Je chytrej, prošel si děcákem, ale kdo viděl třeba Den D tak ví, že má koule a umí dát jasně najevo co si myslí i kdyby se dotyčný urazil, nenechá si kadit na hlavu. Havel byl dramatik a dalo se to, čistého ekonoma s politickou minulostí jsme za prezidenta už měli a víme jak to dopadlo ;-). Politika jako obor je snažší na naučení než to jak se stát slušným a pracovitým člověkem. Koneckonců, kde končí politika a začíná podnikání? ;-). Já Okamurovi fandím.
  • Naprostej souhlas! Navic slechte na poddanych vzdycky zalezelo nejvic!
  • K tomu Dishonored. Ten chápek je právě super, protože reflektuje "obecný mínění", tady to jak velkej je člověk hajzl.

    Já to dohrál 2x, jednou jsem hrál za klaďase, prakticky jsem nezabíjel když jsem nemusel a on byl spokojenej, na konci mi popřál hodně štěstí.
    Podruhé jsem to hrál za čistýho a nefalšovanýho záporáka, kterej zabíjel uplně všechno (vždy jsem každou lokaci vyčistil do posledního civilisty *1* ) a on mě na konci pěkně zdrbal a řek ať už konečně vypadnu z jeho lodi (za to jsem ho taky zabil *1* ).

    To je na té hře právě krásný, že reaguje na činy hráče.
  • ten spáč je hrabě, kterej ví všechno o tom, jak se řídí stát, jak se starat o rybníky, řeky, lesy. Prostě ví všechno. Nikoho jinýho bych tam nedal. Okamura je snad vtip. Je to jenom podnikatel. Avatar týpek fakt nevim. Sice nezáleží na vzhledu, ale to co máš v hlavě, ale jemu bych hlas nedal. Zeman když někam přijde, tak nám vyhlásí válku. Jako fakt si tam nikoho jinýho nepředstavuju než pana hrabě
  • misho8723
    Ale hej, Fight Club sledujú aj futbaloví fanúšikovia.. nebojte sa :)
  • heretic124
    Prečo je to na Youtube na kanály GamesczGDS2012 a nie na Fight Club kanále? Asi ste sa zabudli odhlásiť a omylom to tam dali, hm? *1*
  • Trisska
    Na ten spoiler upozornili předem a já si to video hnedka posunula - žádnej problém!
  • Ataker
    Co se týče Mikoláše, tak to souhlas.
  • janchor
    Jo, že je s přetočením tenhle problém je jasný.. proto jsem radši ten odhad nadsadil, aby bylo jistější, že si to lidi případně přetočí dostatečně dopředu. U videa by to vlastně šlo vyřešit v postprodukci titulkem, kterej by tam visel, dokud by se kafralo..
  • Trisska
    Souhlas, Mikoláš je fakticky dobrej pařmen a srandista a mám ho ráda! Doufám, že ho budou zvát častějc! Trochu mě ale šoknul, že chce za prezidenta toho spáče! *15* Asi se řídí heslem - kdo spinká, ten nezlobí! *15* *15* *15* *6*
  • Není úplně dobrej nápad spoilerovat Dishonored (a cokolov jinýho) jinak, než v textu. Tam si přečtu spoiler tag a můžu odskočit na konec (nebo to vůbec nevidím, když je systém inteligentní). V případě videa nebo mp3 si můžu jenom zahrát hru na "když to fast forwardnu na tohle místo, už bude po spoileru nebo se jako na potvoru zrovna dozvím to nejdůležitější"? Řešením by - v případě videa - byly záložky (jako je mají třeba v iVysílání na ČT), ale těch se tu asi jen tak nedočkáme. Tak prosím myslete na ty z nás, kteří hrají hry později (že se musí udělat nějaká hranice, je jasný, ale myslím, že tady bylo všem jasný, že jde o spoiler u nedávno vydané hry). BTW píšu bez znalosti toho konkrétního úseku, páč jsem si to nechtěl pokazit.
  • ok.
  • Souhlas, čirou náhodu jsem mrkl na games, pustil to a už to nevypnul. Když je to takhle zábavné, v dospělejší klidné formě je to příjemné, než když má člověk pocit, že se dívá na partu puberťáků ..
  • blixa
    uz je to opravene.
  • Zatím nejlepší z dílů, který jsem viděl. Několikrát jsem se zasmál, dobře pobavil. Jinak klidně zvěte Mikoláše častěji, je to zábavný chlapík - ve SCORE jsem ho měl taky rád.
  • Já se řídil kartou tady na games.cz ...
  • Je i na PC ;-)
  • Jo to je ono ! Ale jen na Xbox, sakra... nedávno jsem ho prodal. :) Díky..
  • jesusek
    Deadlight?
    http://games.tiscali.cz/recenze/deadlight-recenze-60229

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit