Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jan.pospisil.35
    to je furt piráti sem piráti tam. a co vám říká třeba přísloví nekupuj zajíce v pitpli. já mám doma přez 200 krabicovejch her a každou znich sem hrál dřív než sem si je koupil bud legalně jako demo nebo nelegálně stažený ale věděl sem co kupuju. spoustu kravin sem hrál a ani nedohrál když si představim že bych za některý hry dal plnou cenu a po hodině hraní by mě nebavyla tak bych byl asi hodně naštvanej. pokud nebudete spokojený s jaguarem prostě ho vrátíte a koupíte si třeba astona ale u her tohle moc nefunguje a kde to funguje jako třeba applestore, google play kde mužete hru do nějaky doby odinstalovat a oni vám vrátí peníze se to snaží přiškrtit. v podstatě jediná možnost jak si v jakimkoli odvětví zajistit dobrý přijmy je nabízet kvalitní produk a vycházet platícím zákazníkům vstříc
  • Karel Drda je silne nesympatickej a pusobi jako buran ..
  • Super díl!! Když se večer přítelkyně vrátila z práce a slyšela zkomolené perly názvů her z úst vašich hostů, neudržela se a smála se se mnou *1* JEN TAK DÁL!!
  • Drdvol...
  • Je to bohužel tím, že Pavla Dobrovského ta práce nebaví. Dělá ji jenom mechanicky. Nejraději by cestoval po světě, dělal rozhovory ZASADNE jen s zajímavými lidmi a vůbec si prostě dělal jen to co ho baví. Bohužel zase tak dobrej není, aby ho někdo za tohle zaplatil tak aby nemusel žrát psí konzervy.
  • je to jen o cene kdo dnes kopiruje DVD kdyz je koupi v kazde trafice za dvacku?? NIKDO nebo leda ten co z originalu odstrani obtezujici reklamy a upozorneni a vypali si jen samotny film... Jako znal jsem plno lidi co meli doma hromady palenych filmu a dnes maji hromady disku za dvacku vyplaovat se nikomu nevyplati/nechce. A zrovnatak lidi co driv kazdou hru stahly maj dnes plno originalek jasneze tech za tisicovku moc ne to si koupi jen jejich srdcovky, ale maj hromadu veci ze stemu a ani je nemaj CAS hrat! Samozrejmne existujou i taci co si to nekoupi ani za 1€, ale ty zas delaji hre reklamu proc si nejakou hru lidi koupi? nejvic jen diky tomu ze jim o ni rek/ukazal kamos proste berte warez jako nezadanou reklamu zdarma a bude se vam zit lip, cenu nastavte tak aby to bylo vyhodnejsi nez nekde pokoutne stahovat cracky a podporu pro zakazniky udelejte neodolatelnou a je to!!!
  • jo to by byl raj na zemi kdyby slo jidlo zkopirovat zadne hladoveni nikde to by bylo fajn
  • Malleth
    Proto píšu "Drdolský" a ne Drdovský *3*
  • Jediný důvod warezu je ten, že se to prostě netrestá. Kdyby bylo tak snadné ukrást jídlo v obchodě, tak to spousta lidí bude dělat taky.
  • granis
    Chalana Wakea vymyslel Olejník
  • MrSanta
    Tohle jsem nedávno řešil s kámošem. Stáhnul si warez a půl dne se to snažil rozběhat. Jsem mu řekl, proč si to nekupíš na Steamu? Hra se tam dřív nebo později (do roka snad každá) dostane do akce a dá se pořídit za 10 €, stáhne se bleskem a cracky a podobný věci se neřeší. Jeho odpověď - proč bych to kupoval, když si to můžu stáhnout. A to je mu přes třicet, vydělává si slušně a těch pár stovek za hru ho nevytrhne. To je podlě mě hlavní problém warezu - je to celkem snadná cesta k hře zdarma a spousta lidí si řekne proč to platit, když to jde i bez peněz. A hru nekoupí, i když peníze mají. O ty slavné "chudé" studenty asi až tak moc vydvatelům nejde.
  • Kino rip ? (i když nechápu kterej imbecil si to může stáhnou a ještě se na to dívat)
  • Mortuus
    "Ulevte si, prosím"
  • smejki
    filmy maj kina a tam vydělávaj předně. kino neukradneš.
  • Už jsemto tady psal několikrát já si hru kupuju z důvodu, že jsem línej jak parse *1* *1*. Pro mě je snažší si vybrat hru 4x kliknout na steamu jít se najíst mezi tím se mi hra stáhne zapnu a hraju. Neřeším patche,cracky,nebo nefunkční linky... nedejbože kredit na rapidu a podobné.
    Jak říkal Rohlík hry si kupuju od doby co jsem začal pracovat byť jsem se kolikrát spálil měl jsem to 100chtutí vrátit (když jsem si koupil krabicovku). Nicméně aspoň splácím co jsem si nakradl. *1* Pak jsou další typy lidí jako můj kámoš si stáhnul DeusEX dohrál hru ale byl z ní tolik nadšenej tak mu bylo blbé hru nekoupit a hru po dohrání si v akci na stemu zakoupil toto ale dělá teď spusta lidí co pozoruji... Takže s tím pirátstvím her bych to tak černě neviděl hůře jsou na tom tedy filmy ale to už je jiná písnička.
  • Keyz
    Chtěl bych vidět ten název show *14*
  • kubi-wan
    Ty bys měl dostat pupendo za ty tvoje kecy napsaný tou svou parodií na češtinu!
  • Drda a Volejník, to je fakt dvojka, mohli by mít vlastní talkshow
  • Určitě.Studenta nepoznáš podle novin,ale podle nabušenýho PC s kradenejma hrama *1* Takové české zmrdství. *1*
  • Malleth
    Jako ty Drdolský názvy her mě fakt rozsekávaj. Nejdřív Chalan Wake, Dismembered a Sock Smith a teď Last of Ass a Evil Wi-fi. Jen tak dál....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit