Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drda je h*vado (v dobrém slova smyslu) sedí mi jeho humor. Kdyby to byl můj známej, tak bych s ním chodil na oběd asi hodně rád, ten musí člověku pokaždé zvednout náladu.
  • LoL... Pán je vtipnej, pán slaví dneska úspěchy, po roce a půl dokončili obdélníčky a dneska jde na steam... A družstvo nevidomých má tiskárnu a tam se tiskne Level .. to nemá chybu *2* *2*
    • co vlastne dela drda, cim se zivi?
      • Uherákem a krka kolou.
  • Malleth
    Super podcast, ale zajímalo by mě z jakýho důvodu doporučil Karel s Pavlem tazatelovi Xbox.

    Nevim jestli si toho někdo všimnul ale Microsoft se na x360 přibližně poslední dva roky úplně vykašlal. Zvlášť letošní rok nevyšla od MS snad žádná pořádná hra.
    Zatímco PS3 má letos solidní podporu: Ni no kuni, Last of Us, God of War:Ascension, Dragon's Crown, Tales of Xillia...
    A ještě vyjde Beyond a Pupeteer.
  • NEJLEPSI Dil za posledni dobou velice jsem se pobavil snad i dalsi budou v podobne sestave.
  • Jeden z nejlepších podcastů vůbec. :) Ještě mi tam chyběl Dan Vávra nebo Michal Rybka a bylo by to nadmíru.
    • mdkGT
      Rybka je suchar, psat umi, ale v diskusich mele z hladu blbosti *15*
  • Skapal som. Tie plagáty čo vyrábajú v JRD. Drda to tam ničil celý čas. :D
    Ešteeee. :D
  • super sestava, paradni zabava- tod podcast v kostce (nebo v hexiku)
  • mdkGT
    Hodnoceni podcastu.

    Karluv krkanec +1 bod

    Karel si ani jednou (nahlas) neprdnul -1 bod, Karel neukazal nic ze sveho bozskeho tela -1 bod, Karel nerekl ani jednou c*rak -1 bod

    Celkem -3 bodu
    • Warriosparky
      +1-1-1-1 = -2 *2*

      BTW: Karel je super, určitě ho tam dotáhněte častěji, ale už by to chtělo taky Vávru *3*
      • mdkGT
        jsem se sekl, hlasity prd je za +2, resp -2 body....
      • Mne by se líbila sestava Drda,Fuka,Vávra:)
        • ja bych bral sestavu Drda, Vávra, Rybka ,to by byla řež:)
        • Paulcz
          no takovej tok nekonvečních myšlenek by asi nikdo ze zdejších neustál :)
          • Keyz
            Na to by ani nestačil internetový přenos. Server by sám spáchal autodestrukci.
  • mohli byste udelat clanek o mmo hrách na trhu a o tech, co maji v blizke budoucnosti vyjít? U tech co jsou již na trhu treba nejake zhodnoceni jak se jim dari a jestli maji dostatek hráču. Co jsem tak chvíli hledal tak ji je docela dost, treba Darkfall unholy wars, Black desert, Age of wushu atd. Nektere z tech her tady nemaji ani vlastni kartu a nebyla o nich ani zminka, navzdory tomu že už se dají hrát v bete.
    Si myslím že takove zhrnutí by možná privitalo vic lidí.
  • zdravím,jakÿ je pls mail na dotazy do podcastu?Někde to ve starších dílech určitě bude uvedený ale nechce se me to hledat.Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit