Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drda je h*vado (v dobrém slova smyslu) sedí mi jeho humor. Kdyby to byl můj známej, tak bych s ním chodil na oběd asi hodně rád, ten musí člověku pokaždé zvednout náladu.
  • ja bych bral sestavu Drda, Vávra, Rybka ,to by byla řež:)
  • Uherákem a krka kolou.
  • co vlastne dela drda, cim se zivi?
  • LoL... Pán je vtipnej, pán slaví dneska úspěchy, po roce a půl dokončili obdélníčky a dneska jde na steam... A družstvo nevidomých má tiskárnu a tam se tiskne Level .. to nemá chybu *2* *2*
  • Malleth
    Super podcast, ale zajímalo by mě z jakýho důvodu doporučil Karel s Pavlem tazatelovi Xbox.

    Nevim jestli si toho někdo všimnul ale Microsoft se na x360 přibližně poslední dva roky úplně vykašlal. Zvlášť letošní rok nevyšla od MS snad žádná pořádná hra.
    Zatímco PS3 má letos solidní podporu: Ni no kuni, Last of Us, God of War:Ascension, Dragon's Crown, Tales of Xillia...
    A ještě vyjde Beyond a Pupeteer.
  • NEJLEPSI Dil za posledni dobou velice jsem se pobavil snad i dalsi budou v podobne sestave.
  • mdkGT
    Rybka je suchar, psat umi, ale v diskusich mele z hladu blbosti *15*
  • mdkGT
    jsem se sekl, hlasity prd je za +2, resp -2 body....
  • jnsCZ
    Kdepak Olejníka, ten by pak zase musel měsíc chodit kanálama :)
  • Keyz
    Na to by ani nestačil internetový přenos. Server by sám spáchal autodestrukci.
  • Jeden z nejlepších podcastů vůbec. :) Ještě mi tam chyběl Dan Vávra nebo Michal Rybka a bylo by to nadmíru.
  • Paulcz
    no takovej tok nekonvečních myšlenek by asi nikdo ze zdejších neustál :)
  • Skapal som. Tie plagáty čo vyrábajú v JRD. Drda to tam ničil celý čas. :D
    Ešteeee. :D
  • Zaloba nebyla podana, existovala pouze in potentio. Tvoje vysvetleni jsem prijal, vcerejsi alkoholy mi zabranili pouziti nadhledu.
  • super sestava, paradni zabava- tod podcast v kostce (nebo v hexiku)
  • ales.smutny
    Tomáš: No, ne, že bych neuvažoval o změně, protože to lidi mate, ale probůh, já si tu mám něco obhajovat?:) A jaká je obžaloba?:)
  • Mne by se líbila sestava Drda,Fuka,Vávra:)
  • Warriosparky
    podcast@games.cz
    http://games.tiscali.cz/podcast/ *7*
  • Warriosparky
    +1-1-1-1 = -2 *2*

    BTW: Karel je super, určitě ho tam dotáhněte častěji, ale už by to chtělo taky Vávru *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit