Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "A říkám si, do p*dele u čeho zabiju ty roky až umřu" :) .... palec hore dobrý fight club.
  • Vzkaz pro Luke Catcher: (omlouvám se, pokud se tvůj nick nepíše takto) neposlouchal jsem podcast živě, proto zpětně doporučuji budovatelskou strategii Banished, popř. si počkej na druhý Stronghold Crusade :), a mimochodem, Prison Architect je výborná volba.

    Smál jsem se při poslechu víc než Joker :) už aby byla zase středa.
  • Keyz
    Btw ten přehrávač stejně toho moc neumí. Když rychle posouvám myší po časové ose tak čas laguje (při HTML 5), nelze šipkou posunout vide při režimu přes celou obrazovku. Pomaleji to reaguje oproti Youtube a když tam rychle přeskakuji tak to občas hodí chybu. Navíc tam není náhled při posouvání po časové ose. Ten by zde zrovna hodil protože podle gestikulace Karla Drdy jsem poznal co bylo zrovna vtipné *3*
  • Adam_M
    Tak to bylo epicke!!
  • Nezvete karla casteji, sice to ma tady ohlas, ale ja bych byl spis pro adama homolu, jehoz nahled je vzdy svezi, nebo pro alese smutnyho, na nemz je smutny ze je vlastne jedinej kdo tady pres leto dela :D
    • ales.smutny
      Ale nejsem :) Tady je takový práce, že bych to sám fakt nedával, jen ta moje část je nejviditelnější zvenku :)
      • hele alesi proc mas toho psychosugestivniho komunistu tam? Je to kvuli tomu ze chapes komunismus jako utopii, ktera nemuze nikdy fungovat mezi lidmi jakozto "omylnymi osobami", nebo kdyz vidim to "psychosugestivni" tak proto, ze veris ze by komunismus mel svetu pomoci a jsi trochu zklamanej jak to ty "komunsti"vedou? Mozna te to prekvapi, ale ja jsem "kapitalisticky zalozeny komunista" . Commune je preci jenom obec, a rozpocet pro obec porad musis nejak ziskat...
        • ales.smutny
          Ne, protože kdysi, když jsem napsal recenzi Dragon Age 2, někdo se na mě v diskusi vrhnul, že jsem jako komunisti a chci svým textem, jako oni, vsugerovat (protože to prej umím jako oni) svůj názor, tedy že ta hra je dobrá a on, že se nenechá! Nu a pak se to při vyprávění ve Fightclubu chytlo jako "sugestivní psychokomunista" a tadáá...

          ...bohužel tedy, nic moc k zamyšlení nad principy komunismu a jeho role v současném světě :) (byť je to zajímavé téma!)
          • ales.smutny
            Tomáš: No, ne, že bych neuvažoval o změně, protože to lidi mate, ale probůh, já si tu mám něco obhajovat?:) A jaká je obžaloba?:)
            • Zaloba nebyla podana, existovala pouze in potentio. Tvoje vysvetleni jsem prijal, vcerejsi alkoholy mi zabranili pouziti nadhledu.
          • Sry, ja sem necekal, ze to bude tak prizemni :D
            • Já si to třeba pamatuju dodneška, jak se to tam řešilo, a doteď se nad tím pousměju skoro vždycky, když to vidím *2*
            • Tak to nepouzivej, hele, je to supr ze to ma odkaz ke starymu clanku, ale je to hloupe pokud si to nedokazes obhajit.
            • ales.smutny
              Inu, doba byla taková ;))
  • "Po roce a půl dokončili obdélníčky" :D Přidávam se k ostatním, Karla zvěte častějc!
  • Takovy "hry" jako je nakej Hexee ani nepovazuju za hry. A Guild Wars 2 s*acka mezi MMORPG, to muze rict opravdu jen vyvojar, kterymu se jeste nepovedlo vytvorit nic na takovy urovni a jak tak koukam, tak mu to bude trvat jeste hodne dlouho.
  • Karel čistý vládca goblinov....to grgnutie pri spomenutí Pána Prsteňov bolo epické....si neviem predstaviť, čo vraví v súkromí, to musí byť na infarkt smiechom. Pls Drda stálym hosťom!! Alebo špeciál spolu s Vávrom a Macurom!

    taký All Star Fight Club
    • Ronox
      Ještě Olejníka k tomu a pak to teprve bude All Star Team :D Janchor by jim mohl hrát epický bitevní songy do jejich dialogů.
      • jnsCZ
        Kdepak Olejníka, ten by pak zase musel měsíc chodit kanálama :)
  • Trisska
    Slušnej díl, zatím jsem v půlce a bavím se. Musím se ale přiznat, že tu hru Lukáše Macury jsem vůbec nepobrala... *15* (a barvoslepá nejsem)
  • Dexikovicek
    To bylo super! Karla musíte zvát častěji! *1* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit