Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak si treba kupit aspon slusne PC *3*
    AMD spolupracovalo tak velmi na BF4 az nakoniec ide lepsie na Nvidiach *1*
    AMD je fakt čudna firma *7*
  • Mohli by ste dat rychle 'shortcuty' pod video, aby som si hned nasiel to co ma zaujima. Mne sa nikdy nechce pozerat cely pod-cast...
  • Psali tu o tom samostatny clanek, kde na to upozornovali i s vysvetlenim. Ale ty tu budes psat blbosti o penezich EA. Asi meli vypalit devitku po dni hrani jako v zahranici a nebo dat jen hodnoceni singlu jako jiny profici v Cesku.

    Pre-alpha? Nepouzivej vyrazy, kterym nerozumis. Stabilita serveru je neco jineho nez faze vyvoje. Kdyby padaly servery jeste vic tak to bude pre-pre alpha?
  • MickeyMutant
    Já to vím*4*, ale po natáčení by se přímý odkaz na hlavní stránce Games podle mě hodil.
  • Poprosim o pravdivou recenzi BF4. Kdyz to nejde ani poradne hrat, aby to slo zrecenzovat tak at tam je 0/10 a varovani aby sme to nekupovali pac se jedna o nefungujici produkt v nakem pre alpha stadiu.

    Arma ta byla zrecenzovata tak jak prisla na trh ze, kdezto u BFka pockame mesic aby to uvedli aspon do pouzitelneho stavu. Penize EA maj dlouhe prsty, je mi to jasne.
  • janchor
    Stačí kliknout na záložku "videa" - http://www.youtube.com/user/GamesczTV/videos
  • MickeyMutant
    Hodil by se odkaz na YT vzápětí po natáčení někam na stránky Games, aby to všichni zájemci rychle našli. Na vašem YT kanále se teď třeba posledních deset podcastů vůbec nezobrazuje.
  • Nemas zac, rado se stalo... *2*
  • Chlapci, prosim, stahnete si basy pri nahravani. Je to strasne zahuhlany :)
  • Díky za info! Tenhle fakt mi nějak unikl *3*
  • Amylee.Anderson
    Fajný díl :-)
  • blixa
    Na video verzi nemusíš "čekat" - je k dispozici na našem YT kanálu během pár desítek minut po natáčení. Tenhle článek je jen takové shrnující uzornění na FC, ne oznámení jeho vydání.
  • Děkujeme, že ses o to s námi podělil.
    A pro příště: koho to kur.. zajímá?
  • Proč bys koukal na nepěkné lidí bavících se o ničem?
  • To si delate srandu... ted jsem to doposlouchal v praci jako audio protoze uz se mi nechtelo cekat na videoverzy *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit