Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • promitac
    mno mohli ste fight club posunut o dva dni aby nam mohol karel rozpravat o TESO
  • up_er
    Karel je skvelej diky ze ste ho pozvali games :D
    Je snim sranda, lidi co rikal ze je buran atd zvasty neberte vazne...
  • Keyz
    Karlova spanilá jízda *15*
  • Tahle jsem se už dlouhou dobu u podcastu nezasmál *15*
    "Já, já nemám ještě hotovej plot a jestli je uvidim jak mě choděj prostě s dronem prostě do hry somrovat na můj pozemek tak je zabiju! Tečka!" *15* *15* *15*
  • Llour
    Tak všem nám bylo přeci jasné, jakým směrem se to bude ubírat. Náhodou já jsem se zasmál, jednou za čas není tohle odlehčení na škodu *1*
  • Drda je dinousaurus, který potřebuje sekundanta, jinak Vás opanuje a zašlape. Nicméně odpovědi na otázky jsou poslední dobou spíš neodpovědi a to u všech. Jediný, kdo jakž takž odpovídá je Lukáš Grygar. Hosty by ste ale měli kombinovat, dříve se mi líbili nejvíc podcasty, kde byli dva redaktoři a naproti tomu dva hosti. Právě třeba podcast Drda s Rohlíkem nebo Vávra s Rybkou jsem viděl asi třikrát, protože je to prostě zábavné. Jinak já se i u tohodle dílu pobavil. :)
    • Přitom dříve dokázali seriózně a profesionálně diskutovat o herním průmyslu a nebylo to nudný. Fakt jsem to rád poslouchal/sledoval, dozvěděl jsem se spoustu zajímavýho, poslechl cizí názory a třeba se i zasmál. Dneska se jen směju jak je to ubohý. Nechci dělat reklamu, ale takový Krajča a Möwald z konkurenčního serveru pořád nějakou vášeň a nahled mají, snad nedopadnou jako tyhle vysloužilý trosky co dokolečka melou o svejch ženách a psech.
      • Mě spíš fascinuje, že nejsou schopni se v redakci ani domluvit na tématu, který budou řešit. "Tak nám Karle řekni něco o tomhle..." "Nemůžu..." "Tak o tomhle" "Taky nemůžu". Proč tam ten Drda vlastně byl? Nemyslím to vůči němu špatně, nemůže za to a osobně by mě docela nas*alo, kdyby mě někdo někam pozval a ve výsledku bych byl nucen tlachat o nesmyslech, jak to nakonec dopadlo. Je akorát vidět, jaký mají v redakci bordel a že FC asi nejsou připravovány tak, jak by si zasloužily.
        • Podepisuju na 100%!!! Je to hrozná škoda. Nečekám od Fightclubu suchou debatu, ale do háje scénář snad připravit jde ne? Poslední půlrok se často opakuje, že mluví o hře, o které se stejně ještě nic neví, místo aby se probralo tolik zajímavějších témat nebo aktuální hry... To mi přijde jako hrozně promarněná příležitost. Zvlášť s hostem, když tam pak sedí a nemá co říct. Nechápu, proč nějaký scénář mají, když jsou v něm témata pro nikoho v podcastu. Tohle by chtělo zlepšit, fakt *16* *16* *16*
      • Zvlastni, me kdyz neco nebavi tak to vypnu a nekoukam na to.
        • zdeeneek
          Nekteri z nas nerozlisuji veci jen na cerne a bile - poslouchat soucasnej dil FC a mit nazor, ze starsi dily byly lepsi se nijak nevylucuje.
  • Z Drdy se normálnímu člověku chce zvracet...
    • Paulcz
      miluj bližního svého
  • Pro zachování kultury čtenářů a diváků Vás prosím, aby byl pan Drda z tohoto pořadu do budoucna kompletně vyškrtnut. Nejsem žádný přehnaný moralista, sám nejdu pro sprosté slovo zrovna daleko, ale od pořadu tohoto ražení bych očekával mnohem vyšší úroveň. Bolest zubu jej v žádném případě neomlouvá z chování hospodského adolescentního burana z Horní Dolní. Vždyť je i na ostatních redaktorech vidět, jak Vás štve.
  • Mělo se to jmenovat Fight Club #165 HD: Prase s bolavým zubem
  • Drda je děsný vemeno, ale aspoň u toho neusinam *1* Je škoda, že se jen tak nenechá přeřvat a z dikuse se stává monolog.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit