Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    To je ventil tady, Valve by mohlo závidět :)
    • Jack1947
      Joo Hnisavec to rozjel ve velkym. *15*
      • Hnisavec
        hmm...mal som tu jeden príspevok, bez nadávok...narozdiel od tvojich 1000 nezmyslov pod každou témou so štylistikou akoby si vyliezol práve z jurty...
        • Jack1947
          Jeden ? Dobre chapu, jenze tve vyroky obcas no... *7* jindy zase lepe. Ja uz si zvykl ze obcas je nekdo spatny troll to je dobre, v poradku kazdy jsme si to nekdy zkusily aby jsme si vylily a sli dal.

          Jinak jsem se nesnazil na tebe narazet... jenom jsem napsal ze si to rozjel ve velkym. Jenze od nekoho koho vyhodily z Sectoru je zbytecne neco vic cekat ze?
          Jdete si s Jejdáškem podat ruce oba dva milujete Steam... jen on ma mnohdá lepsi nazory.
          Jo a Petr a N7N7( indie hate) to taky sedi ostatne s tebou souhlasi (s vami).
          Tak kazdy mame neco no... nejsme dokonaly... *3* NIKDO.
          • Ty jo, taková změť myšlenek. Někdy mám problém sledovat tvoji nit.
  • Hnisavec
    uhm, že 76 príspevkov a je ich tu 20...zase krásny výmaz...sorry ak som dakoho urazil, proste si ozaj myslím, že je CoD neprávom pranierované...s Black Ops 1 a 2 súhlasím, to boli budget výblitky, ktoré tu boli prehodnotené, i keď také Black Ops 1 je v 3D je z naj hier (hodnotím iba úroveň 3D). Ale tie plky o nejakom skvelom Call of Duty 2, to je fakt len obrúsenie kritiky časom a nostalgiou....ach tie zlaté časy....

    a výmaz zo Sectoru.sk, čo je troll stránka vopchaná až po krk do zadku PCčkárom a hejtujúca Sony...napísal som redaktorovi matus_ace po nespravodlivom bane, čo si ozaj myslím...žiaľ keď môže písať recenzie človek, čo je nintendofanboy a verejne prizná, že neznáša Sony a ich hry, tak je niekde inde chyba ako v užívateľoch....

    ehm a vážte si že máte takúto stránku...na slovenskom Sectore je bežné, že niektorí redaktori urážajú a nadávajú bežným užívateľom za iný názor na hry a keď sa ohradíte, tak máte ban na ipčko...skončilo tak celé PSfórum....oproti tomu je tu čistá Amerika,,,,
    • CoD je spatna, neinovativni, stupidne jednoducha hra, urcena nenarocnemu publiku. A kazdej kdo takove hry hraje patri do stejne kategorie, i kdyby cetl treba Dostojevskeho, se s tim smir....
    • C-BEAM
      hmm... doteraz som Sector.sk nijak nevnímal ale to, že si tam vedia s takými ako ty veľmi rýchlo a efektívne poradiť (narozdiel od Games.cz) im patrí ku cti.
      • Hnisavec
        s dodatkom obísť blok ip adresy mi zabralo asi 5 sekúnd...
        • C-BEAM
          gratulujem, určite to patrí k tvojim najväčším životným úspechom. Každopádne to že si teraz aktívny na games.cz značí, že boli úspešní... minimálne ťa tam majú menej, a to sa počíta.
          • Hnisavec
            nie na games.cz som už roky, akurát prednedávnom som sa registroval....mal som tu iný nick..nexápem inak troglodytov, čo splietajú reálný život s nejakou hernou diskusiou...tlieskam ti :D môžem ti povedať s istotou, že v reále som určite úspešnejší ako ty...takže do tohto by som moc nezabŕdal...
            • Hanzales
              A čím ten úspěch měříš, smím li se zeptat? :)
  • TheGGG
    Arogance některých redaktorů games.tiscali bohužel přesahuje veškeré únosné hranice a bortí všechny zásady slušného chování a novinářské etiky. Cítím zde určitou vyčpělost a klesající zájem o hry, zato rostoucí snahu vnutit ostatním svůj názor a předsvést se před kamarády yntchelekťuály. Samozřejmě čest vyjímkám a recenzentům co ještě umějí spravedlivě a poctivě hodnotit a komentovat současnou situaci na herním trhu. Bohužel mnoho redaktorů a stejně tak i diskutujících v ČR je zahleďeno do minulosti a příliš mnoho času trávý brečením a vzpomínáním na staré hry. Co si však neuvědomují, je fakt že staré hry byly v 99% absolutní kraviny, pouze vaše mozky si minulost v hlavě přepracovaly a zkrášlily. Vyzkoušel jsem ty tak zvané 16bitové pecky a bylo mi k pláči, jaké sran*nce se dříve hrály, upřímně vás lituji.
    • yenda1
      Hry dneška mají nějaký základ a nezjevily se lusknutím prstu. Prvotní věci nikdy nemůžou být úplně elegantní, ale nastaví určitý kurz. Ovládání třeba dneska pokročilo ( ne absolutně), ale hodně starých her se opavdu těžko hraje - hlavně z hlediska ovladání ( a znovu ne všechny).
      Ale jako tvrzení, že 99% her byly kraviny je hodně odvážný = můj eufemismus pro absolutní kravinu.
    • obecne žánr rpg byl lepší kdysi než ted a není to že by jsem si to v hlave skrášloval, je to objektivní fakt. fallout 2 jsem hrál prvne teprve nedávno.
    • Musíš vzít v potaz jednu důležitou věc. Dobový kontext hochu.
      • TheGGG
        na ten ti zvysoka... chlapče. před rokem 2000 neexistovala jediná dobrá hra.
        • Tohle by se mělo tesat do kamene.. *7*
          A pod ním by měl být zaživa pochován TheGGG.. *2*
        • Proč?
          • deridon
            protože nebyl na světě
  • Jinak abych řekl taky něco k věci: Ohledně COD série se jedná o zásadní nepochopení ze strany zdejší redakce. Celá COD série hraje na pudy muže lovce, obranáře hnízda , alfa samce, hrdiny a dobrodruha. Dnešní svět už spoustě moderních lidí neskýtá tolik prostředků, jak tyto mužské pudy plně realizovat. A buďme rádi, že si muži dnes na války z velké části jen hrají virtuálně. Ovšem to, že Poláček nebo Grygar na tyto pudy rezignovali neznamená, že to tak je i u ostatních, kteří si prostě rádi zahrají výpravnou střílečku, a za pár hodin ten zážitek pustí z hlavy, aniž by ho museli sáhodlouze análízovat jako ukecané baby, co dříve seděli na návsi a probírali drby z vensice.
    • Amylee.Anderson
      Dokazovat si na hře, že jsi chlap...hmmm *15* Myslim, že v tom moc hledáš a asi máš potřebu něco kompenzovat. V CoD jde prostě jenom o čistou "zábavu", jdeš, střílíš, vidíš omagad momenty. Ale někdo potřebuje poněkud náročnější zábavu, která nepotěší oko, ale mozek.
    • Tvl alfa samec, obranar hnizda :) Nejake to CoD jsem hral, naposledy snad MW2, ale ze bych se u toho citil jako alfa samec, to tedy ne. Spis jsem se predtim, nez to letelo z disku, citil jako pako, ze jsem za takovouhle kravovinu vyhodil penize a zabil par hodin casu :)
    • Celá COD série hraje na pudy muže lovce, obranáře hnízda , alfa samce, hrdiny a dobrodruha.

      Na tohle hral vietcong. COD je simulator Breivika - masova vrazda polodementnich panacku.
    • Moc do te Tvoji teorie nesedi, ze Grygar chvali starsi dily COD...
    • Veskoslav
      Kdyby Ghost nestál 999 ale 399, tak neřeknu ani popel. Kdyby nelhali o příběhu, grafice, enginu, možnostech hry, tak to taky vemu. Ale takto? Když srovnám MW, CoD 2 či BO 2 a postavím proti nim CoD WoW, MW 2 a 3 či Ghost, tak je to naprosto o něčem jiném.
  • deridon
    pěkný shitstorm tady zase..
  • Zajímavé je, že práce prodavače pana pseudointíka se základní školou Grygara příliš pokory nenaučila. škoda no... aspon někde si může povýšenecky rýpnout do čtenářů Blesk... pardon games.tiscali.cz
    • Snori_Nosohryz
      Práce prodavače Tě má naučit pokory? Prosím jak? Rád se směji lidem jako ty, protože ty toho prodavače obejdeš obloukem v tom obchodě nebo ho absolutně budeš přehlížet.
      • Nevím vůbec z čeho tak usuzuješ, tvůj příspěvek je naprosto zbytečný.
  • yenda1
    "filosofie čtenářů blesku" ? Co to je za nálepku? Trochu povýšenecký tón v tom je cítit.
    • janchor
      Úroveň bulváru je natolik nízko, že povyšování netřeba.
      • yenda1
        O úrovni bulváru nebyla řeč. Redukce typu bulvár je nízko = čtenář bulváru je nízko je dost pochybná. Vztah mezi čtením bulváru a inteligencí , vkusem či cokoli jiným čtenářů není nijak prokázán.
        • Inquisitor
          Inteligentní člověk to může klidně číst, třeba pro pobavení během svačiny v práci. Proč ne. Ale blbci jsou ti co tomu věří a berou to vážně.
          • ne, inteligentni clovek to fakt nekoupi nebo ne vic jak jednou *6*
            • Inquisitor
              Kupovat to nemusíš, ono se to válí všude :)
        • janchor
          Nebyla, ale pochopitelně jsem tím na úroveň bulváru narážel. "Filozofie pro čtenáře bulváru" ve smyslu "filozofie v takovým balení, jaký nabízí bulvár". Tedy balení zcela povrchním a obsahově prázdným.
      • čteš ho pravidelně, nebo tak usuzuješ z Dělníků bulváru?
    • Snori_Nosohryz
      Ano když byly tornáda, co pustošila USA, tak v Blesku na první straně byla nějaká pseudocelebrita, že ji bolí bříško. Nic povýšeného v tom nevidím, ale kdo čte Blesk (Bohužel nejčtenější deník u nás+ TV Noha) tak jako buď to má jako nudu cestou do práce nebo mu to stačí a zajímají ho taková "média".
  • Nikdy nikomu nevěřím a vždy mám napaměti , že všechno je jinak.

    Ale přečíst si ty vaše hádky je jako nakouknout do nového čisla Playboye.

    (smrdí to mrdopichem)
  • N7N7
    Naprosto, ale naprosto do puntíku souhlasím s příspěvky uživatelů Petr a Hnisavec a jsem rád, že nejsem jediný, kdo to tak cítí a vidí. *5*
    • Veskoslav
      Hnisavec, vyhozený tupec ze Sectoru, který je snad první, kdo dostal doživotní ban. Ale u tebe mě to nepřekvapuje, člověk s jedním typem komentářů o Indie scéně si našel dva nové kamarády.
    • Tak to je jasny, ze tu nejsi jedinej moula. To je vzdycky stado nebo alespon skupinka.
  • tak je pravda že tento porad je nuda, ešte som nevidel ani jeden diel. pri všetkej ucte k nim. mali by to vymenit za nejaky iny format. alebo to robit len raz mesačne a lepsie sa na to pripravit.
    človek ktory cita clanky a diskusie sa tam aj tak nic nove nedozvie. navyše zda sa ze ich hranie ani moc nebavi jak sa tam pýtal čo hrajú tak každy len znechutene dačo vypotil.
    • TheGGG
      no jo, jsou hraním znudění. Chtělo by to čerstvou krev a né jen staříky co šťourají po internetu kdejakou indie ptákovinu jen aby měli pocit že hrají něco nového.
      Ve skutečnosti ale jsou všechny indie hry na jedno brdo, vždy nějaký zapomenutý a infantilní žánr jako hopsačka či podobná chuj*vina, příběh trapná rádoby dojemná slátanina a podvodníčkům z garáže už se prachy sypou. Ti nezávislí vývojáři se vám smějou do xichtu jak jim ty jejich blbosti baštíte.
      • Hanzales
        Možná lepší baštit některé ty jejich "blbosti" než tebe, či ba dokonce Justínka ;o)
        Děláš, jako by KickStarter a Indie scéna měla zadupat do země velké vydavatelské firmy a AAA tituly.
        Pokud mi nic neuniklo, tak tvé oblíbené tříáčkové tituly s moderní grafikou tady zůstanou ve stejném, ne li větším počtu. Popravdě nechápu, co ti na tom tak leží v žaludku, že si někdo dovolí udělat indie hříčku/hru, která se zalíbí dosti lidem, kteří si to dobrovolně sami zaplatí, nebo podpoří. Co tě na tom tak žere? Narušuje to nějak tvou sféru? Nebo tě štve, že je nás spousta preferujících indie hříčku před COD? (povšimni, vynechávám slova jako např. tupý, ty toho ve svých příspěvcích dokážeš urazit mnohem víc). Jinak tenhle web je zaměřený jak je, nic tě tu nedrží, můžeš na nějaký web pro konzole, kde se o PC indie hrách určitě nepíše, tam by se ti mohlo líbit ;o)
        PS: Nemyslím si, že to na co reaguji je názor, nebo sdělení tvého postoje. Mně to zní prostě jen čistě jako provokace. Jinými slovy, šlo to napsat i dosti jinak při zachování obsahu sdělení.
      • GlaDOS
        Už ti asi někdo určitě řekl, že jsi ignorant, ale já to zopakuji. Jsi ingorant. A zopakuji ještě něco, protože jednou ti to napsat nestačí. Indie != pixel art a skákačky. Kapišto? Cradle, Distance, Draugen, Dredout, Ether One, Everybody’s Gone To The Rapture, FRACT OSC, Frozen Endzone, Ghost of a Tale, Homesick, Kerbal Space Program, Legend of Grimrock 2, Maia, Monstrum, Montas, No Man’s Sky, Planetary Annihilation, Reset, Routine, Scale, Sir, You Are Being Hunted, SOMA, Sui Generis, The Banner Saga, The Forest, The Gallery: Six Elements, The Long Dark, The Vanishing of Ethan Carter, The Witness, Star Citizen, Kingdome Come. Mám pokračovat? Nic z toho není retro skákačka.
        • TheGGG
          možná né skákačka, ale nějaká jiná minimalistická yntchelektuální sr*jda to bude určitě. snad jedinou vyjímkou je KC, ale i tady mám své pochyby.
          • V cem je nejaka indie skakacka vice intelektualni (asi mas nejakou dysfunkci, ze nedokazes napsat tak jednoduche slovo) nez plytka FPS strilecka? Ja to stavim na stejnou uroven. Nic na zamysleni, proste se proskakat/prostrilet do konce a pobavit se u toho.
      • Snori_Nosohryz
        Víš, že Star Citizen, DayZ, Kingdoms Come, Shadowrun, Space Engineer atd. jsou také indie hry? Chápu, že tvé IQ je poněkud nižší než mrtvé krysy, ale někdy zkus použít ten zbytek zvrklého mozku, co ti zbyl.
    • tak je pravda že tento porad je nuda, ešte som nevidel ani jeden diel.

      Podobni citroni jsou duvod, proc tady vubec oteviram diskuse :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit