Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spook.y
    Já jsem se na podcast přestal koukat ve chvíli kdy měl zase Pan Poláček potřebu urážet ostatní. Kritiku na jeho osobu jsem u některých článků četl a nepřišla mi nějak vulgární ani urážející. Kritici tvrdí, že Pan Poláček je arogantní. Jestli je to pravda to ať si rozhodne každý sám, ale tvrdit v podcastu, že každý kdo jeho osobu kritizuje je IDIO., co se chová na diskusi jako IDIO. mi tedy arogantní přijde. V podcastu mu hold nikdo oponovat nebude. Lidé se na diskusích někdy opravdu chovají blbě, ale myslím si, že v tomto případě to přepískl.
    • Chim
      ale tvrdit v podcastu, že každý kdo jeho osobu kritizuje je IDIO., co se chová na diskusi jako IDIO. mi tedy arogantní přijde

      Jestli máš na mysli tu 7-8 minutu, tak to se musím Poláčka zastat. Nic takového, co píšeš, tam netvrdil. A to že se tady spousta identit chová jako idiot, je svatá pravda a nevidím nic špatného na tom, když to takto přímo pojmenuje.

      (tímto se redakce games nijak nezastávám, samotnému mi na podcastu spousta věcí vadí)
      • V příspěvku reaguje na předchozí epizody. Ano, pan Poláček již nesčetněkrát otevřeně označil zdroje kritiky za idioty anebo pár trollů, kteří nepředstavují reprezentativní názor veřejnosti. Jak ale může tak jednoznačně tušit, že se s těmito názory čtenáři neztotožňují a okamžitě je zavrhuje?
        Moudrý muž si kritiku vyslechne a pokusí se z ní poučit. Vždyť každý, kdo má alespoň špetku inteligence, na komentáře, které pořád dokola opakují, že jsou články plné gramatických, syntaktických chyb a překlepů, by na to reagoval tím, že zpřísní kontrolu vypouštěných článků. A mohli bychom pokračovat dále. Je to ostatně jejich vizitka.
    • Ahoj,

      nemohl bys mi prosím napsat čas ? Nějak jsem si nevšiml a nechci to znovu celé poslouchat :D
      • spook.y
        čas videa 07:30 cca
    • Robotron3
      Pokud začne šéfredaktor, nebo redaktor urážet své čtenáře, i kdyby si to zasloužili, evidentně už tu práci dělá moc dlouho a ztratil nadhled. Na čase se zamyslet...
  • meli byste s tímhle poradem skončit nebavi mne to. a vymyslet nejaky novy formát. vzdycky na to kliknu, kouknu par vterin a dal se to proste nedá
    • zdeeneek
      Format muzou vymyslet jakej chcou, ale k cemu to bude? V podcastech vypadaj, ze je to nebavi - mozna uz je nebavi ani hrani her samotnych (pri dotazech kdo co hral vetsinou vsichni horecnate lovi v pameti, co za posledni dobu vubec hrali - vetsinou pak vytasi nejakou indie sragoru). Starou gardu, ktera zacinala v Levelu/Hrej jsem mel rad, ale momentalne pusobi jako banda vyslouzilych hercu z XXX filmu.
      • janchor
        Hry nás baví natolik, že kromě provozování webu vyrábíme i časopis, kterej si většina jeho čtenářů nemůže vynachválit. Z paměti lovíme především proto, že na hraní ve volným čase toho volnýho času zbývá jen minimálně. A že ten volnej čas po 10+ letech herní novinařiny obětujeme spíš neotřelejm věcem, s tím těžko něco naděláme.

        Jo, jsme občas jenom unavený kluci, ale troufám si říct za nás za všechny, že ne hrama samotnejma.
        • zdeeneek
          OK, ja vam do hlav nevidim - pisu jen jak na me z podcastu pusobite. Kdyz srovnam vase vysilani s klukama, kteri ted delaji na Hrej.cz, tak to je nebe a dudy. Opotrebovani materialu po x letech herni novinanariny dokazu pochopit, jsem uz taky starsi rocnik a maloktera hra uz me posadi na zadek - u me je to ale jedno, ja se hranim/psanim/ povidanim o hrach nezivim. Mozna by to chtelo ozivit nejakou mladou krvi a vlit do toho trochu zivota?
          • Inquisitor
            Vždyť tam je mladej Miloš Bohoněk :)
            • zdeeneek
              Jo, ten je dobrej. Akorat se tam objevi jednou za uherskej rok, bohuzel ...
    • Robotron3
      Přestal jsem koukat už dávno. Obětovat hodinu, za to to nestojí. Bohužel tu na games je snad víc různých podcastů a sociálních nevim co videí víc než předtim. Se divim, že má na to vůbec někdo čas to sledovat :)
  • přijít tam bos a ve spodkách je sice pohoda, ale kouka se nato blbe... kdyby to byla holka nereknu nic, ale takhle je to dost rusivy...
    • Diskriminace pohlaví?
      • .. jako chapu ze doba pokrocila a nekomu je jedno esi kouka na chlapa nebo zenskou ve spodkách, já v tom ale stále urcitej estetickej rozdíl cítím, bla bla bla... já i kdybych mel boty mokry tak si je raci nechám, vzdyt i on sam rikal ze se cejtí blbe, tak to je z toho pak videt zejo... muj nazor
        • Paulcz
          asi tak, kultura tohoto pořadu prorazila další dno..
  • smajdal
    Já už se podívám na FC jen v případě přítomnosti Vávry, jinak jsem tento pořad shledal jako ztrátu času, bye bye.
  • Hory85
    Zdravím redakci a chci se zeptat zda plánujete speciální podcast o Watch Dogs kde byste rozebrali hru podobně jako GTA V a mohli rovnou udělat nějaká ta porovnání mezi platformami a jinými konkurenčními tituly?
    • blixa
      Speciál o WD bude příští týden.
      • Hory85
        Ok díky za odpověd. Rád bych získal co nejvíc informací před koupí. Doufám že váš speciál pomůže, koukal jsem na nějaké ty srovnávací i gameplay videa a četl vaší recenzi, ale bližší rozbor WD vaší redakcí GAMES.cz bude zajímavější.
        • Kolik ta hra stojí, 500 tisíc? Děláš jak kdybys měl kupovat auto, prostě když tě hra láká, kup si ji, když ne, tak nech být. Tím že budeš procházet srovnávací a gameplay videa se pak ve finále, pokud si hru koupíš, jen připravíš o spoustu zážitků. Kurňa kde jsou ty doby kdy jsem domu přitáhl od kámoše pálené CD na kterém bylo fixou napsané AGA OF EMPYRES a hru nainstaloval aniž bych věděl o co jde. Dodneška na ty zážitky z hraní AoE1 nezapomenu. Ale to neni tvoje chyba chlapče, to je chyba doby.. nechtěl bych bejt dneska teenager, ty dnešní hráči mají zku*vené mládí, fakt že jo..
          • Hory85
            No ty mě bavíš. Kde je moje doba uhru. Ta cislovka v nicku neznamena ze jsem 85. uzivatel co chtel mit jmeno Hory a ani to neni moje vaha. Dalsi vec je ta ze na PS4 to stoji skoro 2 litry a ne nevydelavam jen na to abych to vsechno narval do her! Ale co me taky zajima je nazor redakce proto sem lezu ctu divam se a diskutuju. Zdar

            PS: sorry za hacky a carky surfuju z founu
          • zdeeneek
            Ty voe, to je blabol! Rozdil je v tom, ze ty sis prinesl domu paleny CD a on si to chce poctive KOUPIT - proto hleda co nejvic informaci !!!
      • N7N7
        Bude tam přítomna i paní recenzentka? *4*
        • Keyz
          Já jsem spíše, zvědav na názorové složení. Zda to budou chvalozpěvy jako u většiny speciálů, kde vzpomínalo no to dobré anebo zazní i něco jiného. Například fakta. *3*

          Očumovat ženské můžeš jinde *15*
  • Ok, tohle uz se dal neda.Nuda, nuda, nuda. Od ted me pri sekani travy bude zase bavit jen vrceni sekacky.
    • Pust si hPod, je lepší a záživnější :)
      • Sam Lake, Alan Wake, Quantum Break *2*
  • blixa
    Pane Tweek, Marty, HSU, Tomáš, ZAK a Fiddler on the Roof: Ano, pochopili jsme to, nemas nas rad, nelibi se ti jak se Petr smeje, jak ja rikam/nerikam jakoby, jak Lukas skace do reci.. Pokud si ale myslis, ze kdyz z jedne IP adresy nahazis do jedne diskuse sest prispevku pod ruznymi nicky, tak ze das svemu nazoru nejakou vetsi vahu, jsi na omylu.

    Ferova a konstruktivni kritika je OK a vitame ji. Tohle hranici s trollovanim a pokud s tim budes pokracovat, zacneme to mazat.
    • Pane Bach, ono je to přesně naopak, kdybych vás neměl rád, tak bych se váma vůbec nezabýval. Přijde mi škoda, že lidi jako Dobrovský, ty a Poláček, nejstarší generace herních žurnalistů u nás, předvádí podobná cirkusová vystoupení. Zkušenosti máte, tak proč je nevyužít, podobné uvolněné relace kde se budete bavit o hov*ě, to přece můžete dělat v důchodu. Fakt si to dokážu představit, jak se čtyři stařečkové sejdou na gauči, uvaří si čaj a budou vyprávět nesmysly které jim zrovna přistanou na mysl, budou nadávat na cyklisty a vyprávět příhody jak venčili psa. Ale myslim že je na to ještě brzo. Přijdete mi všichni strašně vyhořelý, chápu že máte rodiny a neni na hry už tolik času, chápu že ten zápal časem slábne. Tak si prostě spolu sedněte a vymyslete nový formát, který by vám vyhovoval a který by vás bavil. Jo a zkontroluj si IPčka, nejsem tady zdaleka jedinej s kritickým názorem. Nemůžu vás samozřejmě do ničeho nutit, jen se snažim upozornit na to kde vidim problémy a co by chtělo napravit. Jestli to je na hranici s trollovánim, to už neni na mě abych to posoudil, zároveň chápu že kritika, ať už jakkoliv zaobalená, se nikdy neposlouchá dobře. A je rozdíl kritiku vítat a rozdíl je s kritikou pracovat. Řekl bych že kritiku vítáte s otevřenou náručí poslední půl rok. Teď by to chtělo začít pracovat - neříkám poslouchat moje kecy nebo někoho jiného a řídit se heslem "náš čtenář, náš pán, uděláme to přesně jak říká", ale třeba se v tom trochu odrazit, zamyslet se, přijít s něčím vlastním - s něčím co mě BAVÍ A CO CHCI VYSÍLAT. Víš Martine, ona je ta rovnice úplně jednoduchá - baví mě to dělat, lidi bude bavit se na to koukat. It's as simple as that.
    • A vezmete si něco z té férové a konstruktivní kritiky? Začnete tedy svou práci brát vážně?
    • To, že několik účtů/anonymů píše ze stejného IP neznamená, že to nemůže být více lidí. Stačí se zamyslet.
    • N7N7
      Grygar skákající do řeči se nelíbí asi nikomu, jinak se mi ale kupodivu tento podcast celkem líbil, navzdory zdejším názorům. Takový normální, pohodový díl. Zřejmě na tom má velký podíl právě ta absence Grygara, na kterého mám, přiznám se, těžkou alergii.
    • Chim
      Mno nevím, ale Fiddlerův názor bych mohl snad i podepsat (a fakt doufám že nemáme stejnou IP *1* ). Ono to poslední dobou opravdu je jakési nemastné, neslané, unavené, upocené... Jak říkají bratři slováci z HS: Chalani, ak nechceme robiť tento album, tak ho nerobme.

      EDIT: úplně nevíc to bylo asi vidět u SC6, kdy jsem si během těch 45 minut snad 5x řekl: Proč to vlastně kua natáčí.
    • Myslis ze by nekdo vyvracel svuj vlastni nazor ? (Marty a Tweek)
    • Fantomas se zlobí *2* na Tenhle Fight Clu bych potřeboval blixí pytlík.
  • Hele pozvěte příště Gábinu a Honzu Volejníkovi, aspoň by byla sranda.. fakt radši poslouchat kecy o tom kdo bude mejt zejtra nádobí než každejch pět minut slyšet Poláčkův nucený smích jako od šestnáctiletý pubertačky. Dejte tomu kurňa už nějakou fazónu. Chcete bejt vtipný a neseriozně debatovat, ok, ale potom je potřeba házet do placu aspoň průměrný fóry a ne se jen hihňat jako dementi, fakt že to funguje u předtočeného smíchu v sitcomu neznamená, že to bude fungovat taky v diskuzním pořadu. Nebo se chcete konstruktivně bavit o hrách a podnítit diváky k nějakýmu zamyšlení, ok, nastudujte si něco dopředu o daném tématu, dávejte podněty, PŘEMEJŠLETE než něco řeknete protože někdy to fakt bolí. Přijdete mi že si sednete na gauč, zapnete kameru a nutíte se do něčeho co vás vůbec nebaví a je vám jedno kdo vás sleduje a proč a je vám taky jedno o čem vůbec budete mluvit. Je sice fajn že máte nalajnovaná témata a pouštíte trailery, ale zkuste se na to kouknout pak zpětně objektivním okem a počítejte buď povedený vtipy nebo počítejte přínosné informace divákovi. Mně to vyšlo na nulu za A i za B.
  • Co sa tyka Bitcoinov a celkovo tazby crypt mien, netreba nejak studovat do hlbky staci si len prebehnut bezne informacie a hned by diskusia bola trochu viac k veci. Tazba bitcoinou klasicky cez cpu/gpu sa nevyplaca koli pomere spotrebovana energia(cena)/vytazene bitcoiny. Preto sa na to navrhuju specialny ASIC cipy kde si zakaznik presne urci co ten cip ma robit, teda jeho vnutorne zapojenie a vyrobca to vyrobi v malych seriach. Vyhoda je ze taky cip dokaze ratat vela pri vyrazne nizsej spotrebe ako GPU. Pri Litecoinoch a niektorych dalsich menach sa GPU este oplati.

    Dalej ma docela zaraza ze sa akoze vtipne bavite o crackeroch/warezakoch a grupach a pritom evidentne nemate ani trochu prehlad ako to funguje. A na to fakt netreba byt ani nejaky insider staci zasa len trochu postudovat. Len prekvapuje ze potom vypisujete rozne uvahove clanky o pirateni a podobne. Teda mozno sa mylim ale z tej vasej debaty to tak vyznelo. Aku zaruku ma potom citatel ze tie vase clanky su pravdive alebo aspon technicky spravne ?
  • To je sranda jak si dává Martin Bach pozor na to jeho "jako a prostě", že se kolikrát až zakoktá protože bez těch pomocnejch slůvek neví jak dál :D Neměli ste mu to psát, teď se bude stydět mluvit *13* no, ikdyž ono neni kolikrát o co stát vzhledem k tomu co řiká, tak to je fuk *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit