Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • boží
  • jeanczarny
    Tak jsem dokoukal i první půlhodinku, kterou jsem prošvihl. Dík za parádní podcast a gratulace k dvoustovce. Sleduju vás sice chvíli ale opravdu mne baví to, co tu tvoříte. Ať už fight club, (retro)gamesplaye nebo recenze..
    Jen mne mrzí, že zrovna na to výroční setkání budu pryč. Hrajeme Trouble in Terorist Town naživo a už jsem slíbil účast *9*
  • TubewayArmy
    To je fakt smůla, jednou se nemůžu dívat a je to zrovna díl kde je Farid a Dan. Tak záznam bude muset stačit. A mimochodem, gratulace ke dvoustovce!
  • Chim
    Dobré to bylo. Palec hore *3*
  • Kedaro
    Už aby byla další stovka, speciál se velmi povedl a dobře jsem se bavil.
  • cr8gg
    http://postimg.org/image/dz5wrttal/ - vsichni na timeline :D ... thx JeanCzarny
  • nainstaluj si plugin adblock, jen pro všechny známé prohlížeče, blokuje veškerou reklamu, uvidíš jak se ti celkově zrychlí internet!
  • U spousty prohlížečů funguje velmi jednoduché řešení. :)
  • Mato1987
    je mi to jasné, ale len tak na skok cez veľký čínsky múr by to zato aspoň raz stálo :D
  • Chtěl bych poprosit jestli games.cz může něco dělat s tou reklamou, bylo řečeno ve Fight Clubu že by měla jet jen jednou za den a já ji tam mám klidně 10x denně na celý displej a řve to jako prase!!!!!!!!!!
  • Nj, ja budem niekde na ceste z prace ked to zacne, ale uvidim aka bude cesta a mozno este nejaku cast stihnem aj live :)
  • s.hih
    ještě Fuka chybí, píšu si nepřítomen
  • wauuuu, ta statistika + rozčlenění podcastu je skvela vec .. diky za ni
  • Ronox
    Lukáš to má trochu z ruky :D
  • Anebo se nejdřív ožrat, nažrat a skočit si na hajzl a pak to rozjet! *15*
  • To vypadá na docela slibné složení diskutujících, aby byl "expendables" tým kompletní tak zbývá pouze Vasek Rybář, ale ten je pokud dobře vím někde v américe.
  • Chim
    Živý přenos asi nestíhám, ale záznam si s touhle sestavou vychutnám.

    Jo a velká gratulace k druhé stovce.
  • Jinak je škoda, že na konci nebude komplexní shrnutí fight clubu od prvního dílu do dneška pohledem Františka Fuky *15*
  • Asi to bude jako vždy. Tedy záznam na YT
  • Snad to pojede dlouho aby to nebylo jak v ČT kde pozvou 10 hostů a každý řekne jednu větu. Doneste zásoby chlastu,žrádla a rezervujte si hajzl. Pak to bude dobrý :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit