Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anita Sarkeesian na twitteru, toto už je celkem síla:
    At this point supporting #gamergate is implicitly supporting the harassment of women in the gaming industry.

    I’m safe. I will continue my work. I will continue speaking out. The whole game industry must stand up against the harassment of women.
  • Nejhorší je, že ty feministický kravky s tim lezou už i do mezinárodních televizí, jak potom hráči vypadají? Jak si takováto individua vůbec dovolují tlumočit nějaké postoje v herní scéně? Jasně že můžeš říct, kašlem na to, budeme se starat o sebe, ale uvědom si, že podobné kauzy jako Gamergate celkem hodně formují celou herní kulturu.
  • Co mě fascinuje je, že se k celé kauze Gamergate, pokud mám správné informace, dosud nikdo z věhlasnějších herních vývojářů nevyjádřil - kromě Dana Vávry. Kde jsou hrdinové Notch a CliffyB kteří tweetují každou zbytečnou s*ačku?
  • neblazni, to fakt ne. ale je fakt, ze moc lidi obecne nemusim a vavra je docela vyjimka. Zvlast, kdyz si reknes, ze budes poslouchat cizy zvasty, tak jsem na ztratu casu alergickej. On se da proste poslouchat.
  • Vždyť má pravdu. Já na to taky koukal kvůli Vávrovi, on jediný z těch lidí co tam byli něco sdělil. Jinak Farid nám vyprávěl o synovi jak hraje LittleBigPlanet, super teď už můžu klidně spát, Bulíř se rozpovídal o achievementech, nádhera, ještě že to vim, no a Drda nám trochu zahajloval, boží, bejt mi 15 let tak z toho mam asi Vánoce.
  • Chlape, chlape, jsi moc negativistický. Kritika je potřeba, ale ty na můj vkus kritizuješ příliš moc. *3*

    Právě že se tam vystřídalo hodně lidí bylo naprosto super. Až jsem se divil, že jsem po fakt těžkým dnu v práci vydržel koukat na úplně celé video.
  • Protože se o týhle nesmyslný kravině nakecalo až příliš. Internet je plný pitomců a tak by se na to mělo pohlížet. Vím, že je někdy těžký ignorovat pitomce, ale bojovat s hlupáky na internetu je asi dost zbytečný.

    Nejméně v jednom FC se tomu taky dost věnovali a taky stačí sledovat blog atd. Dana. *3*
  • Proc by taky drzel hubu, kdyz ve skutecnosti vezt se s davem mu prinese jen vetsi popularitu. Tvarit se, ze je nejaka utiskovana mensina, no komedie...
  • Keyz
    Prostě Karel Drda griluje v 11 hodin večer kachnu *15*
  • mirekdusinojc
    Já chápu, že máš nad postelí Danovu fotku a modlíš se k ní, než jdeš spát. A následně každé Danovo slovo ve volných chvílích ručně vepisuješ do knihy svaté, která bude sloužit dalším generacím a bude popisovat Danův udatný boj proti pekelným feministkám a SJW. Možná už i sbíráš příspěvky na stavbu prvního stavení, které se stane útočištěm vaší nové církve, každopádně si jeden z mála, kterého zajímal jenom Dan a zkus to tedy respektovat.
  • cr8gg
    ultimate badass hlaska :D ...
  • Zajimalo by mne proc se o gamergate nemohlo bavit. slo videt jak ten vychrtlej utl a mel strach z toho, ze se dan rozjede. To se mi vubec nelibi. Kazdej to sledoval kvuli nemu a ne abys mu skokal do reci atd. Docela mi to smrdi.
  • danovi bych vzkazal, ze negativni reklama je stale reklama- vynikajici pro vasi hru. Bud v klidu. Chci rict, muzes se pustit do boje za svuj nazor. Nemusis drzet hubu
  • jeanczarny
    Koukal jsem *3*
    Mě neděkuj, já jen ve fotošopu narychlo zplichtil co někdo(bohužel nevim kdo), napsal do chatu..úplně si to říkalo o zvěčnění..
  • nemluvit s plnou hubou prosim, fuj. Jinak jsem se mrkl na vavru, zbytek nezajem ztratit 2 hodiny. Vavra nemele trapny fory- nesnazi se byt furt vtipnej. Je proste dobrej typek.
  • drda vsechno zmrda. Rusivej element.
  • Keyz
    Super díl. Jen, tak dál :)

    Jen bych pro příště více vychytal ten přesun lidí. Trvá to dlouho i když již jsou fyzicky ve stejné místnosti.
  • Nejlepší Fight Club. Fakt hodně dobrý. Nenudil jsem se ani vteřinu.
  • zoufala snaha zvýšit sledovanost instalovaním techhle attention whores. jinak p. Vavru respektuju
  • cr8gg
    dude, dovolil jsem si upravit tvuj "Vavra picture"... aby se hodil na timeline: http://postimg.org/image/dz5wrttal/ .. uz ho tam mam hrde uploadnutej :D great napad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit