Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Výborná 200ka, jak hosti tak i názory a to Vávrovo by se mělo vytesat do kamene. Drda taky nezklamal. Přeji dalších minimálně podobně povedených 400ovek. *5*
  • Dan má pravdu, je to nuda
  • Proč, mě to taky nebaví
  • S Alienem má Vávra pravdu
  • risa2000
    Díky za podcast. Po posledních dvou podcastech už jsem pomalu ztrácel naději, že se někdy vrátíte ke hrám a hráčům a tomu, co mě bavilo. Poslouchal jsem audio verzi, a musím říct, že pro mě byl překvapivě nejlepší host Petr Bulíř. Naopak mě zklamal Dan, hlavně tím, že věnoval dost času aféře, která si myslím, že za to nestojí. Užil jsem si i Karla s Honzou a Lukáše (kdyby toho ale řekl trochu víc, tak by to nevadilo). Adam a Miloš působili trochu jako do počtu, ale chápu, že v takové sestavě je těžké se zviditelnit. Škoda, že jste nevěnovali nějaký čas třeba historii FC (nebo případně i hPodu). Pokud by tohle měla být reklama na díly příští, tak se zase začínám těšit.
  • Jo byla sranda, ale musim rict, ze me teda ty spoilery zamrzely jako aliena mam teprve rozhranyho a prisel jsem o dost prekvapeni. Co no dal jsem za nej jenom litr.
  • blixa
    Oboji. Ty nevidis to video v tom clanku?
  • giacobraza23
    Zdar.. Predevsim tolik lidi si pralo aby bol Drda s Danem v podkastu a povedlo se.. Nicmene nemuzu se zbavit pocitu ze duvod proc tomu tak dosud nebilo je.. ze ti dva se proste asi moc nemej v lasce.. prislo mi to docela divny a asi jsme za ty leta o nic neprisli.. Jinak pohoda *5*
  • díky. a to je teda len audio, alebo i video?
  • Mato1987
    Ináč teraz som celý ten podcast dopozeral/dopočúval a ku koncu to bolo lepšie a lepšie ako postupne prišiel drda, hviezdnymuž a vávra. No proste bolo to skvelé, dík. Mohlo to byť kľudne aj dlhšie, napr. by som bol zvedavý aký má názor vávra na také hry ako nový wolfenstein, south park hra ale aj watch dogs a čo si myslí o GTA V na pc, že vychádza až na budúci rok...škoda, že som podcasť nezastihol na živo, by som sa ho to skúsil spýtať.
  • hpod jenom hrej.cz *4* *4*
  • flash789
    Vavra hral hru 4 hodiny a nebavila ho..s cim mas problém?
  • SalemCZ
    Co si Drda myslí o Realu Madrid kterému se říká Bílý balet?
  • Ja Vavru respektuju a fandim mu , ve vetsine snim i souhlasim, ale s Alienem teda prestrelil chlapec. Hru hral 3 hodiny, z celkovych 20 a troufa si ju tak tvrde kritizovat. Furt vsichni breci ze chcou oldschool hratelnost, a kdyz tu je vymysli zas blbosti ze hra neprinasi nic novyho, a je o noseni klicu atd. WTF! By me zajimalo co Dana skutecne bavi, nadruhou stranu si mysli ze kdyby hru dohral zmeni nazor.Su zvedave jak za prvni 3 hodky zaujme KIndome Come, fakt uz se tesim. Kritika na Aliena me prijde ,uplne mimo zvlast po odehranym case, vzdyt von jeste ani poradne nepotkal vetrelca, tudiz tuhle kritiku nelze brat vazne!
  • Přesně tak po cca roce jsem se rozhoupal koupit si nějakou hru a to zrovna Aliena protože mě to celkem zaujalo a za poslední týden mám nahráno cca 2 hodiny. Hlavně mě ty hry už ani tolik nebaví a i když mám čas tak spíš dám přednost pro mě zábavnějším činnostem. Takže když se rozhodnu si zahrát hru tak to jsou hodiny prstech jedné ruky týdně.. takže spíše preferuji krátší přímočařejší hry na které tady většina děcek chodící do školy nadává.
  • http://www.hrej.cz/
  • Myslíš, že si to tady přečtou? *7*
  • Moc hezky ste to vymysleli s tim mortalem 2, kdyz semenili ty lidi. Napad supr, provedeni hrozny. Ale melo to gule.
  • kde si môžem pozrieť tie podcasty H-POD? ďakujem. redaktorom fandím a prajem všetko dobré!
  • SkillJam
    doprdele úžasnej fightclub, dal jsem si to na posezení a díky vám! DRDA NA HRAD!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší